Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

U pana doktora jsem dnes byla na biopsii ze žaludku. Byla jsem nadmíru spokojena. Pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a milí. Vše mi vysvětlili a díky poskytnutým doporučením byl celý zákrok rychlý a bezproblémový.
Lékaře plně doporučuji.

Po absolvování kolonoskopie rozhodně tohoto doktora nikomu nedoporučuji. Injekci na uvolnění jsem si vyžádala, účinek se ale nedostavil ani během dne.Taktéž jsem si musela vyžádat kalhotky. Sestra se nezdála být nadšená, že s tím má práci navíc. Doktor se ukázal až když jsem byla v poloze na boku. Při pozdravu si nasazoval rukavice a bez jakéhokoliv slova o začátku nebo uvolnění začal vyšetření takovým způsobem, že přes můj počáteční šok a všechny reakce, že to dost bolí, reagoval podrážděně, že si to dělám sama a že se mám uvolnit a pokračoval ve stejné rychlosti dál. Když už jsem se svíjela v bolestech, dal mi pár vteřin pauzy na vydechnutí, ve kterých mi ale vynadal, že nemám dýchat zhluboka a že si vyšetření pletu s porodem. Bohužel ty bolesti byly srovnatelné s porodními. Byla jsem opravdu v šoku z celého vyšetření a přístupu a doufám, že se mi za pár let na tento "zážitek" podaří zapomenout.

Byla jsem na vyšetření žaludku i střev a vlastní výkon i přístup pana doktora byl standardní a rychlý. Co mě ale velmi pohoršilo byl fakt, že jsem si tišící injekci musela jít osobně vyzvednout a ZAPLATIT do lékárny. Navíc jsem platila injekce 3, aplikována mi byla jedna a dvě v ordinaci zbyly. Nepochybuji, že je pan doktor někomu naúčtuje. Navíc - injekce je samozdřejmě hrazena pojišťovnou !!!! Dejte si pozor a odmítněte za ni platit. Lenka

U pana doktora jsem absolvoval kolonoskopii. Očekával jsem hrůzu a děs. Byl jsem velmi mile překvapen nejen přístupem sestřičky, ale i pana doktora. Když jsem se byl osobně objednat, sestřička mi pečlivě vysvětlila co mě čeká a jak se mám na výkon připravit. Pan doktor byl při výkonu vstřícný, korektní, přesný při své práci. Vyšetření zbytečně neprotahoval. Upozornil mě předem na všechna úskalí. Vysvětlil mi výsledek vyšetření a doporučil mi jak se mám stravovat, abych předcházel nepříjenostem. Byl jsem velmi spokojen jak s průběhem vyšetření, tak s přístupem pana doktora i sestřičky. Všem mohu doporučit.

S panem doktorem mám nejhorší zkušenosti. Byla jsem za ním poslána na kolonoskopické vyšetření. Nejen, že mne nechal uplně vysvlečenou na stole, kde mi dělal vyšetření, nedal mi žádné uklidňující injekce, při vyšetření, mi na břicho neskutečně tlači on i dvě přihlížející sestry, a nevěděli na jakou stranu mne natočit, když jsem si stěžovala na ukrutné bolesti, bylo mi řečeno, že se na to nemám soustředit a hadičku mi do střeva rvali dál. Po vyšetření mne nechal sednou si do čekárny mezi ostatní nemocné lidi, čekající na vyšetření praktického lékaře. Za hodinu pro mne přišel, podal mi recept a brožurku a oznámil mi,že si o své nemoci mám přečíst sama s tím, že mne tak mladou (20let) velice lituje, že už mám tak hroznou nemoc. V tu chvíli jsem si myslela že mi zjisit rakovinu střeva. Z brožury jsem zjistila, že mi diagnostikoval Crohnovu chorubu. K ,,doktorovi,, už jsem v životě nešla a nikomu nedoporučuji.

Přístup tohoto lékaře k pacientům je hrozný.Pokud jsou problémy při polykání hadičky pro gastroskopii je k pacientům velice nepříjemný.S takovýmto přístupem k pacientům by neměl vykonávat svoji profesi.

Souhlasím s výše uvedeným názorem. Pan doktor je opravdu moc příjemný a rovněž sestra. Vyšetření gastroskopie jsem se obávala a přitom to bylo za chvilku hotové. Dá se to vydržet, o to více, když je příjemný a profesionální personál. Hanka

Pan doktor je velmi příjemný, sestřičky taky - to jsou klady.
Ale byla jsem k němu poslána na gastroskopii v analgosedaci, pro negativní předchozí zkušenost a silný dávicí reflex. Byla mi slíbena uklidňující injekce, minutu před vyšetřením jsem skutečně cosi do žíly dostala, ale rozhodně to napsané látky nebyly (Apaurin, Buscopan) Jako doprovod jsem si ssebou vzala manžela v předpokladu, že budu po injekci trochu omámená. Ale účinek injekce nulový. Nedostavil se ani později. Jen křeče v břiše a průjem (nervy zapracovaly). A to mi ani nebyl krk vystříkán znecitlivujícím sprejem (hned po výkonu jsem normálně pila) a tak dávicí reflex zapracoval a žaludek se mně obracel "naruby". No naštěstí nález byl v pořádku a a tak to netrvalo dlouho. Ale na gastroskopii už mě dostanou jen v ohrožení života.