Adresa

Příkop 8, Brno-střed, Brno
objednanihonig@gmail.com

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč


Zkušenosti


Ukončené školy

  • Masarykova univerzita, Brno

Fotografie


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Příkop 8, Brno

1 000 Kč

objednanihonig@gmail.com

Ostatní služby


Příkop 8, Brno

1 000 Kč

objednanihonig@gmail.com

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Pana Höniga môžem vrele odporúčiť. Ocitla som sa u neho po rozchode s bývalým priateľom kedy moje vtedajšie ja malo ťažkosti dôverovať sebe aj ostatým. Pán Honig ma nasmeroval zo slepej uličky, pomohol mi uvedomiť si mnoho vecí, na základe ktorých som následne mohla zmeniť zaužívané vzorce správania. Patrí mu moja veľká vďaka.

G
Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Obrátila jsem se na pana psychologa v obtížné životní situaci, kvůli níž jsem trpěla úzkostnými stavy. Pan Hönig je velice příjemný, empatický, naslouchavý a vnímavý. Díky jeho přirozeně pokládaným dotazům jsem byla schopna si v sobě utřídit myšlenky a poznat více samu sebe a nějakým způsobem uchopit těžkosti partnerských vztahů. Jsem vděčná za to, že mne doprovázel touto cestou.

M
Umístění: objednanihonig@gmail.com Individuální psychoterapie (50 minut)

Před první návštěvou psychologa jsem byl k této léčbě skeptický, ale pan Hönig mně svou snahou a odborností přesvědčil, že má cenu probrat své problémy s psychologem a vidět je tak i z jiného úhlu pohledu.

M
Umístění: objednanihonig@gmail.com Jiný

V jistém okamžiku jsem si nevěděla se životem rady a objednala jsem se na sezení. Pan Hönig mě trpělivě vyslechnul a ze mě najednou šli věci, o kterých jsem ani netušila, že mě trápí. Brzy se dostavilo zlepšení a já si svůj život mnohem víc užívám. Po vzájemné dohodě jsme terapii ukončili, ale pokud mě bude opět něco trápit, tak se bez váhání vrátím. Cítím se skvěle.

L
Ověřená osoba
Umístění: objednanihonig@gmail.com psychoterapie

První zkušenost s terapií a mohu jen doporučit.
Od začátku jsem se cítil příjemně a nemusel jsme se bát jakkoliv vyjádřit

E
Umístění: Modrá linka, z.s. psychoterapie

Velmi milý, empatický přístup. Dozvěděla jsem se jiné úhly pohledu na svůj problém, zcela nenásilně.

V
Umístění: Modrá linka, z.s. psychoterapie

Pána Davida odporúčam ako skvelého kouča a psychológa. Oceňujem jeho profesionálny prístup a zároveň ako empatického a veľmi trpezlivého človeka, vďaka čomu si získal moju dôveru a navodil príjemnú atmosféru počas konzultácií.
Dokáže aktívne naslúchať a konštruktívnymi otázkami ma dokázal nasmerovať a získať nový pohľad na veci, ktoré ma trápili.
Klienta netlačí do žiadnych rozhodnutí, počas sedení ma spoločnou konverzáciou sprevádzal na ceste objasnenia a pochopenia samej seba.
Rozhodne odporúčam a ďakujem.

I
Ověřená osoba
Umístění: Modrá linka, z.s. psychoterapie

Aj napriek zlým skúsenostiam s hospitalizáciou, si u mňa pán David dokázal získať dôveru, čo nebol úplne ľahký oriešok a mnohým pred ním sa to nepodarilo. Počas našich stretnutí som sa toho veľa naučila, vyjasnila si veci, v ktorých som dlho tápala a hlavne som sa prestala báť byť sama sebou, čo mi neraz veľmi zväzovalo ruky. Pán David oplýva vysokou mierou empatie a trpezlivosti a vrelo ho odporúčam všetkým, ktorí si potrebujú dať život dohromady.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva proběhla z důvodu mých dlouhodobých úzkostných problémů. Naprostá spokojenost. Pan psycholog byl velmi empatický, kladl otázky, které mi pomohly lépe můj stav pochopit a pracovat s ním. Návštěva mi velmi pomohla.

V
Umístění: Modrá linka, z.s. psychoterapie

Pana Davida Höniga můžu jen doporučit. Vyzařuje z něj obrovský klid. Z jeho sezení jsem odcházel vždy s klidnou a čistou hlavou. Snaží se vžít do dané situace a hlavně pochopit problém ze všech stran. Myslím si, že je to obrovský profesionál na správném místě. I takto zpětně mu děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti


Ukončené školy

  • Masarykova univerzita, Brno

Fotografie