Po niekolko ročnom sledovaní myomu v deloze som bola doporučená na operáciu do GynCentra.
Indikačnú poradňu, operáciu a taktiež pooperačný proces viedol MUDr Struppl.
Pre mňa je to skvelý lekár, odborník, ktorý mi všetko trpezlivo vysvetlil, zbavil ma ako pacientku obavy a taktiež je nesmierne starostlivý.
Mimoriadne dobre hodnotím aj celý team GynCentra na Českomoravskej ulici. Všetko prebehlo skvelo, svoj pobyt v tejto nemocnici som mala veĺmi príjemný, prístup personálu profesionálny. Doslova som sa celý čas cítila v bezpečí a v pohode.
Som veľmi rada za starostlivosť pána primára MUDr Stroppla a celého teamu, ktorý sa o mňa staral. Ak niekto uvažuje o operácii v Gyncentre, možem to len doporučiť, vrátane starostlivosti pána doktora Struppla .

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Velice dekuji panu primari Strupplovi za jeho lidsky,laskavý a profesionální pristup v souvislosti s moji pooperační péčí v Gyncentru.Hana Chytrá

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Pan primář naprosto úžasný, milý, vstřícný, empatický, slušný, ochotný. Prostě jsem moc ráda, že mám takového lékaře.

Umístění: GynCentrum Praha

Úžasný lékař!!! Pacientce vše ochotně vysvětlí, poradí, velmi uklidňující a příjemné jednání, SUPER!!!

Umístění: GynCentrum Praha

Skvělý operatér s ochotným a profesionálním přístupem k pacientům. Je velice ochotný. Mohu všem jen doporučit

Skvělý operatér a lékař s profesionálním a lidským přístupem k pacientkám. Jsem ráda, že jsem mohla být jeho pacientkou. Děkuji Vám, pane doktore.
Alena Kochová

Pan doktor je velmi milý, ochotný, vstřícný a pečlivý. Rozhodně doporučuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 44 let, pokousime se s partnerem 2. mesic o tehotenstvi. Bohuzel zrovna v case kdy se mi uplne rozhodila perioda a ja dostavam mesicky po 14 dnech nekdy I po 12. Krome geneticke anemie jsem zdravy clovek, netrpim nadvahou, partner je take zdrav. Rada bych v praze nasla gynekologa ktery by mi pomohl, poradil a nehazel me do stareho zeleza tak jak se mi to stava a podporil me, vysetril zda je se mnou vse v poradku. Hledam zde tedy spise doporuceni na gynekologa v praze 1,2,3,8 Jez by se me pokusil pripravit. Mnohokrat dekuji za doporuceni. Lenka

Dobrý den paní Lenko, vřele Vám můžeme doporučit kliniku ISCARE, která je sesterskou společností GynCentra. Zde se všichni gynekologové specializují na problémy s otěhotněním. Nebo můžete kontaktovat přímo a my Vám dáme bližší informace o obou klinikách a jejich lékařích. Kontaktní informace naleznete na webových stránkách GynCentra. Děkujeme.

Hezký den

Team GynCentrum