Neurologická ambulance
V Podluží 5/1632, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Vertigo u mojí 83 leté matky

Dne 6.11. 2018 jsme navštívili ambulanci. Matka nemohla chodit bez pomoci, nedoslýchá, tahala za sebou trochu pravou nohu. Pravá h. končetina po pádu zlomená. Paní doktorka sice maminku zevrubně prohlédla, konstatovala pokročilou aterosklerózu a doporučila zvážit kromě Betahistidinu ještě Anopyrin na ředění krve, ale žádné další vyšetření (CT, MRI) nedoporučila. Už ten samý den matka upadla při návratu od paní doktorky. Následující den opět a uhodila se do hlavy. Dne 9.11. 2018 jsem volal sanitku a konečně se dostala (po 2-3 letech u ortopedů kvůli mnoha pádům a zlomeninám) na neurologii - Kateřinská. CT, následovalo MRI. Předběžná diagnóza: rozsáhlý tumor v oblasti levé hemisféry zasahující do Thalamu. Nechápu, jak může neurolog při tak vážných neurologických obtížích váhat s dalším vyšetřením. Po padesátce, by mělo být CT uplně rutinní záležitost. V tomto věku máme nějaký karcinom prakticky všichni.

Po letech bolestí krční páteře jsem se konečně odhodlala změnit lékaře. A ano, v tom byl ten problém. Vždy mě odbila, dala mi cár papíru na rehabilitace a tím to pro ní haslo. Nikdy mi neuměla doopravdy pomoct. Řešila můj problém krátkodobě, což bylo pro mne absolutně bezvýznamné. Ani nemluvím o tom, jak dokáže být nepříjemná, aniž byste jí řekli jediné špatné slovo. Absolutně nedoporučuji.

VŽDYCKY SE SNAŽILA MI POMOCI A PŘIJÍT NA PODSTATU PROBLÉMU. VŽDY OCHOTNÁ PACIENTA VYSLECHNOUT. MOC MILÁ SESTŘIČKA. NIKDY JSEM NEMĚLA POCIT, ŽE BYCH OBTĚŽOVALA, TAK JAKO SE TO STÁVÁ U JINÝCH LÉKAŘŮ. URČITĚ DOPORUČUJI.

Celoživotní problémy s usínáním diagnostikovala perfektně a zvolila úžasnou terapii. V porovnání se "specialisty" v Centru poruch spánku a bdění na Karláku vyšla jako totální vítěz a celé Centrum tak může ona sama vymazat z mapy zdravotní péče ČR. V dalších diagnózách se velmi podobně odráží nejen hluboké znalosti, ale i nespočet potřebných zkušeností. (rien)

Paní doktorka je velmi pečlivá, obětavá a odborně velmi na úrovni

Paní doktorka léčí kromě mě i mého mažela, otce, tchána i tchýni.Opakovaně nám velmi pomohla, je úžasný diagnostik.Děkujeme za péči.