V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Kostelní 9, Praha
GENNET, s.r.o. (mapa)

Umístění: GENNET, s.r.o.

Návštěvy ve dvou problematických těhotenstvích a nemůžu si stěžovat. Paní doktorka je pečlivá, opravdu odborník.

Umístění: GENNET, s.r.o.

Pani primárka je absolútny profesionál. O môj problém sa zaujímala, aktívne komunikovala aj s nemocnicou, všetko zariadila. Áno, nenahovorí toho veľa, ale mne to maximálne vyhovuje, pretože tiež som za rýchle riešenia a nevysedávania v ordinácii.

Umístění: GENNET, s.r.o. Screening 1.trimestr

Byla jsem u pani doktorky na screeningu, velmi neprijemna a arogantni, nemate moznost se poradne na nic ani zeptat, vzdy jen odsekla, ultrazvuk mela hotovy ani ne za 5minut v Podoli s prvni dcerkou trval 20minut a vse krasne ukazovali, tady jsem mela pocit ze obtezuji uz jen tim ze jsem vesla do dveri... smutne na klinice jako je Gennet takze za me uz nikdy vice

Profesionální, příjemná a výborná lékařka. Pacientce se plně věnuje, vše vysvětlí. Navštívila jsem ji několikrát, vždy se chovala stejně - velmi profesionálně. Byla jsem velmi spokojená. Paní doktorku doporučuji.

Nevím co si myslet. Občas, když něčemu nerozumím a paní doktorky se zeptám odpoví v klidu, ale jindy se tváří posměšně že to nevím. Její chování je takové jak na houpačce - jednou je milá a jednou odpočítáváte minuty do doby než od ní budete moci konečně odejít.

Jednim slovem hruza!Mudr.Smetanova je pri prohlidce necitliva a velice ostra co se tyce rozhovoru s pacientem.Spodek jsem po jeji prohlidce citila jeste druhy den.Neporucuji!!!!!!!

Velice nepříjemná a zlá paní doktorka, vyšetřuje necitlivě, je arogantní a to je tak asi vše, co mi tu dovolí napsat.

Paní doktorka Smetanová léčí mě i moje 2 dcery. Všechny 3 jsme velmi spokojené, jak s její odbornou péčí, tak s přístupem ke svým pacientkám. Doporučuji.