Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching 60 min. konzultace • 1 000 Kč

Coaching 90 min. konzultace • 1 400 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 000 Kč

On-line konzultace • 1 400 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je ***-*********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Ke spojení můžeme využít různých způsobů, mohu se přizpůsobit vašim preferencím. Vše domluvíme s dostatečným předstihem.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Na Poříčí 12, Praha
Coaching - Praha 1

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 000 Kč

Vítejte na mém profilu. Oblasti mé působnosti jsou: - Koučování a poradenství v osobním rozvoji - Sportovní a výkonností psychologie Pocházím ze ...

• stres
  • obavy
  • krize

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze - Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. - Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)

• psychoterapie

Psychoterapie

Na Poříčí 12, Praha

Coaching - Praha 1

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je profesionalní kouč, který ví o čem mluví a trefí na jádro problému. Dokáže postupně pomoct a davá praktické rady/úkoly jak se člověk může zlepšit v dané oblasti. Je příjemný a plný energie a je to osoba, které se nebojíte svěřit. Čas strávený terapie s Cordem za to stojí!

Cord Thomas

Ahoj Niki, děkuji za milá slova. Jsem moc rád za naše společná sezení, a hlavně jak je krásně vidět tvůj pokrok. Je opravdu obdivuhodné, jak moc jsme spolu dokázali tvůj život změnit k lepšímu, a to je hlavně díky tobě a tvé ochotě na sobě tvrdě pracovat. Takže ještě jednou děkuju za hodnocení a těším se na naši další spolupráci. S pozdravem, Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je skvělý psycholog a kouč. Je velmi empatický. Je schopný vytvořit uvolněnou atmosféru a prostředí plné důvěry, kde se člověk nemusí bát otevřít. Je schopný nalézt reálnou příčinu "problému" a klade otázky tak, že si klient postupem času najde proveditelné řešení.
Cord mi pomohl nastavit hodnoty a utvrdit se v mém kariérním směřování. Spolupráci s Cordem vřele doporučuji .

Cord Thomas

Ahoj Honzo, moc děkuji za milá slova. Jsem rád za tu možnost s tebou pracovat a zkoumat různé možnosti ve tvém životě. Moc se mi líbí, jak jsi použil slova “proveditelné řešení“. To je základ všeho umět si nastavit cíle tak, aby byly motivující a ne naopak. Přeju hodně štěstí a úspěchu do budoucnosti, a hlavně abys byl spokojený a vděčný za všechno, co máš a čeho dosáhneš. Měj se krásně a brzy se uvidíme, Cord

• stres
  • obavy