Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Profesionální, zároveň lidský a ochotný přístup. Naprosto úžasný specialista. Velice si vážím jeho práce.

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor je skvělý, má zlaté ruce i srdce. Je velmi ochotný, lidský a zároveň ke všemu přistupuje velmi citlivě a zodpovědně. Je to nejen skvělý lékař, ale především skvělý člověk. Díky němu mohu dnes normálně fungovat. Více

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Výborný doktor,chodím tam už 6let i se 7letou dcerou výborná péče,vstřícnost,rychlost,preciznost.Ještě nikdy se mi nestalo abych neměla strach jít k zubaři u pana doktora to je saozřejmost.A také pochvala sestřičce tvoří super pracovní Více

• Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• Chirurg, Diagnostik

• Chirurg, Plastický chirurg