Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• Chirurg, Praktický lékař, Pl… astický chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Vysoce profesionalni pristup k pacientum.Kvalitni,zkuseny lekar.Ochota,spolehlivost,citlivost,kvalita.Mohu jen doporucit!! Více

FN Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Výborný chirurg, skvělý po odborné i lidské stránce, velmi pečlivý a důsledný, velmi dobrá i pooperační péče

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika. Více

EUC

• „Paní doktorka s manželem , jsou nejlepší lékaři co jsem kdy poznala . Lidskost , úžasné jednání s pacienty a s dětmi. Nikdy na ně nedáme dopustit . Více

Růžová 359, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „p.doktor je vynikající lékař vstřícný poradi je to výborný chirurg s jeho léčbou jsem velice spokojená vrátil mě zpátky do života a za to mu moc děkuji Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Chirurgická klinika

• „Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc. Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Profesionální, zároveň lidský a ochotný přístup. Naprosto úžasný specialista. Velice si vážím jeho práce.

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Přátelské chování, jak při první návštěvě tak i po operaci, účinná léčba :) Spokojenost, Pana doktora vřele doporučuji :) Obecně všichni lékaři na jednodenní chirurgii byli moc milí:) Více

Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Maximální spokojenost. Přístup, ochota vysvětlení a skromnost. To všechno má pan doktor. Naší rodině mnohdy pomohl. Kam se hrabou jini doktoři. Více

Národní 83, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Pan doktor je skvělý, má zlaté ruce i srdce. Je velmi ochotný, lidský a zároveň ke všemu přistupuje velmi citlivě a zodpovědně. Je to nejen skvělý lékař, ale především skvělý člověk. Díky němu mohu dnes normálně fungovat. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „byla jsem u pana doktora pro odlehčenou sádru, velmi důkladně mi nohu prohlédl a vše mi vysvětlil...byl velmi ochotný a vstřícný...i sestřička byla milá a pozorná...odcházela jsem naprosto spokojená a povzbuzená do dalšího léčení...rozhodně bych tohoto lékaře doporučila všem, kdo potřebují pomoc chirurga Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Paní doktorka je vstřícná a velmi šikovná! Můžu ji jen doporučit!!!

Poliklinika II Hradec Králové

• Chirurg, Internista, Anestez… iolog Více

1 názor

„Chceme tímto poděkovat panu doktorovi, že se ujal těžké operace mojí manželky, tato operace velmi dobře dopadla. Děkujeme za velmi hezký přístup pana doktora k manželce po operaci, kdy jí to hodně pomáhalo. Dále děkujeme celému kolektivu, který se této operace zúčastnil. Více

FN Hradec Králové

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Výborný doktor,chodím tam už 6let i se 7letou dcerou výborná péče,vstřícnost,rychlost,preciznost.Ještě nikdy se mi nestalo abych neměla strach jít k zubaři u pana doktora to je saozřejmost.A také pochvala sestřičce tvoří super pracovní Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „S MUDr. Milatou se cítím bezpečně. A to u lékaře oceňuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III