Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hradec Králové

• Chirurg, Praktický lékař, Pl… astický chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• „Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika. Více

EUC

• „Paní doktorka s manželem , jsou nejlepší lékaři co jsem kdy poznala . Lidskost , úžasné jednání s pacienty a s dětmi. Nikdy na ně nedáme dopustit . Více

Růžová 359, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „byla jsem u pana doktora pro odlehčenou sádru, velmi důkladně mi nohu prohlédl a vše mi vysvětlil...byl velmi ochotný a vstřícný...i sestřička byla milá a pozorná...odcházela jsem naprosto spokojená a povzbuzená do dalšího léčení...rozhodně bych tohoto lékaře doporučila všem, kdo potřebují pomoc chirurga Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Paní doktorka je vstřícná a velmi šikovná! Můžu ji jen doporučit!!!

Poliklinika II Hradec Králové

• „Pan doktor(i sestřička) je moc hodný, příjemný a má stále dobrou náladu. Mohu doporučit.

Obicka II 235, Vysoká nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „S MUDr. Milatou se cítím bezpečně. A to u lékaře oceňuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

• Chirurg

• Chirurg, Plastický chirurg

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Plastická chirurgie Fakultni nemocnice Hradec Králové

• Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Chirurgie Oldřich Fiala s.r.o.

• Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Chirurgie Oldřich Fiala s.r.o.

• Národní 83, Jaroměř Mapa