Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Přerov

• „Dobry den. Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění. Více

Bohuslava Němce 371, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „S panem doktorem, i celým týmem, jsem byla nadmíru spokojená. Vše perfektně vysvětlil a pomohl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji také za milý a lidský přístup. Těším se na další návštěvu! Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

nám. Republiky 905, Kojetín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Potkal jsem se s ním pouze na operačním sále, ale byl milý a ochotný. Paži jenž jsem měl šeredně rozřezanou (kůže byla rozškubaná), mi moc pěkně sešil. Bohužel jsem neměl později možnost jej zastihnou a poděkovat. Děkuji Vám pane doktore. JŠ Více

Hlavní 8, Kroměříž Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„Určitě souhlasím, že Mudr.Vrublová je dobrý lékař a zrovna tak fandím i její nástupkyni. A dámě, která zde hororově popisuje její neschopnost, vřele doporučuji změnu praktického lékaře např. na Mudr. Šuláka!! Více

Hrnčířská 15/1401, Lipník nad Bečvou Mapa

ZDRAVÍČKO, s.r.o.

• „je to PAN doktor

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„jedná na rovinu což někdo může chápat jako zmiňovanou aroganci,pro mě bez problému

č.d. 103, Radslavice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora Bláhu mohu jen doporučit! Byla jsem u něj chirurgicky odstranit dvě znamínka a byla jsem maximálně spokojená! Pan doktor byl velice sympatický, příjemný a velký profesionál, stále se při výkonu staral, zda mě nic nebolí a vše taky bylo úplně bezbolestné!Je to hodný pan doktor s lidským přístupem.Děkuji za vaši péči. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Výborně mi pomohl vyřešit mé dlouhodobé problémy s kolenem. Na jeho radu jsem nešel do žádného invazivního zákroku a počkal. Měl pravdu v tom, že se s ustálením růstu problém vytratil. Přecejen operace kolene vám kloub nikdy úplně nespraví a do konce života budete mít na kloubu jizvy. Děkuji a vřele doporučuji. Více

Dobnerova 26, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Velice rychlé vyřízení a příjemný přístup doktora i sestřičky. Doktor byl komunikativní a vzipný, to mi pomohlo nebýt tak nervózní, Doporučuji Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

• Sušilova 478, Holešov Mapa