Doporučení plastičtí chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hradec Králové

• Plastický chirurg, Praktický…  lékař, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• Plastický chirurg

„V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý Více

Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pana doktora vřele doporučuji!!! Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy. Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní. Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :). Děkuji mockrát!!! Více

Labská kotlina 1220, Mapa

Plastická a estetická chirurgie

• „Naprosta spokojenost! Mrzi me, ze jsem nesla driv. Pan doktor je skvely, ceny nizke, sestra moc mila. Vysledek presne dle mych ocekavani, bezbolestny prubeh, a pokud nekdy pujdu na liposukci znovu, tak jedine sem! Více

Turinského 1671/4, Hradec Králové Mapa

Plastická a cévní chirurgie

• „V květnu 2019 jsem byla na zákroku odstranění horních víček, s výsledkem jsem na 100% spokojena. Děkuji paní doktorce za rychlost zákroku, odbornost a výsledek...(a to jsem byla pěkně vybarvená). Dnes je to 3 měsíce po zákroku a po jizvech ani památky a efekt dokonalý. Určitě všem doporučuji. Děkuji Daňková Lucie Více

Foerstrova 1607, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - plast.chir.

• Plastický chirurg, Chirurg

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa