Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

(43 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytuje nejmodernější diagnostické a léčebné metody. Více

O nás

Ordinace

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

Štefánikova 537

50011 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

Smilova 930

53002 , Pardubice , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje nejmodernější diagnostické a léčebné metody.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Teodoz Suchý

  Chirurg, Doc. MUDr.

  • O

   Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc.

  • D

   Hnisavý zánět nohy a velký otok mi léčil tablety na hemeroidy!! Kdyz jsem sve zraněni ukázala druhy večer v daleko horším stavu v Pražské nemocnici, ošetřující lékař se nestačil divit, čím se léčí záněty v Hradci!! Myslim, za pan doktor si zaslouží klidný důchod, odpovědnost za lidske zivoty muže přenechat jiným :))

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Stanislav Jíška

  Chirurg, MUDr.

  • A

   Moje zkušenosti jsou jenom ty nejlepší. Byla jsem na operaci krejčových žil v Centru jednodenní chirurgie v Hradec Kralove. Musím pochválit pana dr. Stanislava Jišku. Pan dr. je profík. Je naprosto úžasný, kamarádský a šikovný. Stejně tak Musím pochválit i anasteziologa.. Děkuji moc. :-)
   Mgr Vašatková

  • P

   Pan MUDr. Stanislav Jíška mi v Centru jednodenní chirurgie Hradec Králové odoperoval obě nohy s křečovými žilami a jsem velmi spokojený, všechno bylo vysoce profesionální a s vynikajícím poměrem ceny a efektu, doporučuji všem.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Rudolf Prix

  Ortoped, MUDr.

  • P
   Umístění: Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.Služby: Reoperace kolennich vazu

   Nemám k p.doktorovi Prixovi žádnou výtku. Operoval mi pretrhane vazy v koleni. Po nekolika letech mam nohu opravdu stabilni. Za me profesionální i lidský pristup za 1*.....ja mohu jen doporučit.

  • Byla jsem u pana doktora na operaci s ramenem,které mě bolelo dva roky a on mě opravdu pomohl.Proto jsem mu důvěřovala,šla za ním do Pardubic na ortopedii.Domluvili jsme termín nástupu a datum operace.Na příjmu mi bylo potvrzeno,že operaci provede mudr Prix.Toto mi bylo potvrzeno i na lůžkovém oddělení.Když mě dovezli na sál,tak jsem zjistila,že mě bude operovat někdo jiný.Cítím to jako podraz.Pan doktor přišel na pokoj za kamarádkou,kterou operoval v čase,kdy měl operovat mě a neřekl ani slovo proč toto se stalo.

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře