Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje nejmodernější diagnostické a léčebné metody.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  H
  MUDr. Stanislav Jíška Jiný

  Včera jsem absolvovala vyříznutí znamínek a musím pochválit jak pana doktora, tak jeho sestřičku, takhle jsem se dlouho nezasmála! Jsou skvělý tým a svou práci dělají skvěle! Člověk se uvolní a nebojí se zeptat na věci spojené se zákrokem a dozví se spoustu zajímavých věcí. Čekárna i ordinace moc pěkné a čisté prostředí - doporučuji a moc děkuji!!! Přijdu zas :D

  P
  MUDr. Lukáš Kohoutek Jiný

  S panem doktorem jsem byla spokojená. Vše před operací mi vysvětlil, nečekala jsem dlouho na termín do 14 dní jsem šla na zákrok. Péče po operaci také byla v pořádku. Jizvy se krásně zahojili.... Doporučuji

  M
  MUDr. Lukáš Kohoutek Jiný

  Jsem vysokomýtská rodačka a 27.3.2023 jsem se ve Vysokém Mýtě narodila podruhé, když mi operační tým jednodenní chirurgie pod vedením pana primáře MUDr. Lukáše Kohoutka PhD. odstranil nemocný rizikový žlučník. Zákrok byl složitý, přesto byl proveden laparoskopicky, šetrně, cítila jsem se komfortně a rekonvalescence byla bezproblémová. Děkuji za záchranu zdraví, profesionální a přitom lidský přístup, vstřícnost a zájem o pacienta.


  S
  MUDr. Lukáš Kohoutek Jiný

  Moc bych chtěla panu doktorovi Kohoutkovi poděkovat za profesionální, milý a lidský přístup. Operoval mně(2019) i mému manželovi(2022)žlučník a naprostá spokojenost. Termín do měsíce, vše dopodrobna a srozumitelně vysvětleno. Dokonce mi i přes srůsty v břišní dutině zvládl operaci udělat laparoskopicky, což v Pardubické nemocnici odmítli. Ochota, vstřícnost a pacient na prvním místě-takhle by to mělo být vždy a všude. Pana doktora a jeho tým v Hradci Králové i ve Vysokém Mýtě můžu 100% doporučit...


  P
  MUDr. Rudolf Prix Jiný

  U pana doktora sem byl hodněkrát a musím říct že je velice náladový, mohl bych o něm už napsat knihu, ale to se mi nechce. Bohužel mě jednou už operoval rameno a neopravil mi všechno co bylo potřeba. Po přetrvávajících problémech sem absolvoval opět magnetickou rezonanci a poté když tam nic neviděl mi sdělil že je všechno v pořádku a takhle už to bude do konce života. Po dvou rokách bolesti kdy jsem obešel 5 fyzioterapeutu, utratil x tisíc za kloubní výživy a obešel další asi 4 doktory který by se mi věnovali víc než jsou 2 minuty (když na termín čekáte třeba 2měsíce). Konečně jsem narazil na doktora který mě znovu operoval a měl jsem poškozené kloubní pouzdro, utrženou bicepsovou šlachu a jěště něco co už mám snad opravené a budu mít doufám klid, doporučuji se panu Prixovi vyhnout.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  MUDr. Lukáš Kohoutek Jiný

  MUDr. Kohoutka vřele doporučuji. Moje zkušenost: vysvětleni problému pacientovi, vysvětleni navržené léčby, vysvětleni rizik. Ke všemu se mě pan doktor ptal, jestli rozumím a jestli souhlasím. K léčbě přistoupil svědomitě. Držel se veškerého plánovaní a termínu operace. Takto si představuji profesionální přístup lékaře a celého personálu. Děkuji.


  P
  MUDr. Stanislav Jíška Jiný

  Přátelské chování, jak při první návštěvě tak i po operaci, účinná léčba :) Spokojenost, Pana doktora vřele doporučuji :) Obecně všichni lékaři na jednodenní chirurgii byli moc milí:)


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Rudolf Prix Reoperace kolennich vazu

  Nemám k p.doktorovi Prixovi žádnou výtku. Operoval mi pretrhane vazy v koleni. Po nekolika letech mam nohu opravdu stabilni. Za me profesionální i lidský pristup za 1*.....ja mohu jen doporučit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Smilova 930, Pardubice 53002 Zobrazit v Goole Maps
Štefánikova 537, Hradec Králové 50011 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR