Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Litvínov

• „Pan doktor Rytíř je za mě výborný chirurg.. přesně ví co dělá a nenechá si do svého řemesla mluvit od nějakého laika pacienta. Mě vždy pomohl a vše jasně a zřetelně vysvětlil. A pokud se nejednalo náhodou o chirurgický problém, neváhal a vypsal žádanku k jinému specialistovi. A že si tu nějací pacienti stěžují, že vyšetření u pana doktora Rytíře bolelo..no bodeť by ne..zde jsme přeci na chirurgii ! Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Chtěla bych p.dr. moc podekovat.Byla jsem u nej vyndat stehy po operaci kyly kterou provedli v IKEM .Pan doktor mi rekl,ze mam nafoukle bricho,zrejme alergie na lepek ,byla to nakonec alergie na mléko.Chci mu vyjadrit poklonu,ze behem minuty poznal ,ze něco neni ok . Teď drzim dietu a citim se mnohem lepe.Zarazejici je že to okamzite poznal a nikde nikdo mi to nerekl.Tak pane doktore dekuji a jsem rada,ze jsem měla tu cest .Moc jste mi pomohl DÍKY . Lacinová Emilie Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „Velká spokojenost!Já osobně doporučuji.P.

Most Mapa

• „Velké děkuji-p.MUDr.Karel Bartík mě i známého přijal po tel.objednání na vyšetření ještě v 19 hod.večer i když jsme z jiného města.Supr jednání,citlivý k člověku.Vyslechl naše zdrav.problémy.Odeslal k p.MUDr Řehořkovi (také MUDr.-člověk na svém místě) do Jirkova na další vyšetření a nakonec nás oba čekala operace a bylo po problémech. U nás mi p.dr.řekl že viděl horší nohy-žíly než mám já.A šla jsem domu bez vyšetření.. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty -cév.chirurgie

• „JE TO BOREC.....

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Moc milý, příjemný lékař. Skvělý přístup k pacientovi. Kdyby všichni byli jako on, chodilo by se k lékařům jedna radost. Více

Chomutov Mapa