Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• „Poznal jsem pana doktora jako odborníka, který hledá pravou příčinu potíží, snaží se pacientovi vysvětlit, co pro sebe může udělat sám a teprve jako krajní možnost volí invazivní zákroky. Chce to vydržet nějakou dobu cvičit doporučené cviky a popř. využít doporučenou rehabilitaci, ale určitě se to vyplatí. Řešení jsou pak dlouhodobá a nezůstávají po nich jizvy na těle. Za mě skvělé! Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová Více

J.Purkyně, Hradec Králové Mapa

odborný lékař ortoped

• „pan doktor je odborník na svém místě, rozumí nejen svému oboru. Po letech lítání po doktorech s tchýní, jediný dokázal udělat rozumný závěr a vše nám vysvětlil. Mám s ním více zkušeností a musím říct, že jen dobré. Má rázné vystupování, ale vždy vstřícné k pacientovi a ve snaze opravdu pomoci. Jen doporučuji. Iva Kubíčková Více

č.d. 155, Dříteč Mapa

Sportklinik s.r.o

• „On a pan doktor Valtr mi operovali pravé rameno, musím říct, že na rameno nenejdete lepšího lékaře . Ihned po operaci velká úleva. Moc děkuji jemu i celé hradecké ortopedii. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Velmi děkuji MUDr. Lipenskému CSc., který je opravdu špičkový operatér. V pondělí 28.11.2016 jsem si u něj nechal udělat artroskopickou operaci již druhého kolene. Všude ho doporučuji už od své první operace před pěti lety. Je to opravdu PAN DOKTOR se zlatýma rukama a o to tu především jde. Děkuji. Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Lékař, u kterého zůstávám člověkem a ne otravným pacošem. Vřelý lidský přístup a naprostá profesionalita. Pane doktore, moc Vám děkuji za to že jste! Více

Sokolská 581, Hradec Králové, Hradec Králové Mapa

• Sokolská 581, Hradec Králové Mapa