Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• „Zachránila dopředu ztracený kořen, šikovně umí improvizovat, jak před lety, mám ji od 2008 a neshledávám důvodu ji měnit, jen je škoda, že ji užijeme málo, má i jiné starosti :-) troufla si i na endodontickou práci v mém případě :-) Více

Pražská 850/110, Hradec Králové Mapa

MUDr. Dita Bergmanová

• „Paní doktorka je vynikající a mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce teprve asi 3 měsíce, ale za tu dobu mě vyřešila více problému než bývalá zubařka za 3 roky. Velice vstřícná, komunikativní a vše do posledního detailu vysvětlí :) Jediné co bych změnil je sestřička. Díky bohu to nemá vliv, ale její přistup je za mě velmi špatný a přijde mi že vždy když tam vždy jdu tak jak kdyby tam byla za trest. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Naprosto super doktorka včetně sestřičky,velmi ochotná, vstřícná a starostlivá. Žádná odfláknutá práce .... všem doporučuji :-) Více

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• Zubař, Ortodontista

„Vůbec bych se nebál pro paní doktorku zavést i hodnocení výborný, jako ve školních škamnách. Spravila mi onehdá s přirozeným šarmem takřka ztracený zub tak, že drží jako přibitý. Mám ji proto rád a vřele ji každému doporučím. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Stomatologická klinika LF UK a FN

• „Paní doktorku mohu jen chválit, je příjenmá, vše mi vysvětlila a profesionálně a bezbolestně ošetřila..minimální čekací doba..sestřička je také moc hodná..příjemné prostředí..jsem ráda, že jsem p.doktorku našla..děkuji.. Více

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

Zubní laboratoř

• „Tady není co dodat. Po hrůzách se zubaři na pojišťovnu je tohle nesrovnatelné... děkuji pane doktore

Nerudova 863/2, Hradec Králové Mapa

Privátní zubní ordinace

• „No operace čelisti s panem doktorem je fakt super, sice mám momentálně zánět v raně. Ale pan doktor dělá všechno pro to abych byl zase ok... Lidský přístup. A co mohu říct, že kdyby pan doktor byl zubař i na opravu všech zubů atd... Tak jsem u něho každý den... Doporučuji všem. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „je to fakt good zubařka

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• „Pan doktor nyní pracuje v Praze. Velice laskavý k pacientovi a pracuje rychle, zručně a "bezbolestně". Byla jsem velmi překvapená, jak snadno a rychle vyřešil problém, o kterém moje zubařka tvrdila, že nejde vyřešit. Vynikající lékař i člověk. Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Paní doktorka je výborná po všech stránkách, ohleduplná, komunitativní, odborně velmi fundovaná, chodíme k ní celá rodina k velké spokojenosti. Díky paní doktorko. Více

č.d. 1, Libčany Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

• Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

• Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

• Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa