Přijímám: dospělí

Konzultace online • 1 600 Kč

Psychotherapy in English (50 minutes) • 2 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Úhradu za sezení pošlete nejpozději 2 pracovní dny před termínem sezení na následující účet: **********/****. Do popisu platby prosím uveďte své jméno a datum sezení, za které úhradu posíláte. Při zpoždění platby může být sezení zrušeno.

Při zrušení sezení ze strany klienta méně než 48 h před jeho konáním se klient zavazuje uhradit neuskutečněné sezení v plné výši. Vytvořenou rezervaci může klient zrušit pouze ústně, sms zprávou/telefonicky na čísle +*** *** *** ***, zrušením rezervace na stránkách Známého lékaře, anebo e-mailem na adresu *********************. V případě zrušení sezení ze strany poskytovatele bude uhrazená částka v plné výši vrácena na účet klienta.

Objednáním se na sezení vyjadřujete souhlas s uvedenými podmínkami.
------------------------------------------
Please make sure your payment reaches me at least 2 working days prior to the time of our session at the following account: **********/**** (IBAN: CZ55 **** **** **** **** ****, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX). Kindly state your name and date of the respective session in the payment's description. In case the payment is delayed, the session may be cancelled.

All cancellations taking place less than 48 hours prior to the start of the session are subject to a cancellation fee (**** CZK). A session may be cancelled only in person, via a message or call at +*** *** *** ***, by changing the time of the existing reservation on the Známý lékař website or its cancellation, or via e-mail at *********************. In case of a session cancellation by the provider, the entire payment will be returned to the clients bank account.

By making a reservation, you agree to the Terms and Conditions.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Online sezení probíhají prostřednictvím zabezpečené virtuální místnosti (na platformě Doxy.me). Link Vám pošlu v den prvního sezení na e-mail. Stačí, když na něj v čase sezení kliknete, přístup do místnosti se následně otevře ve Vašem prohlížeči (žádné další aplikace ani instalace nejsou potřeba). Link si prosím uložte, je pro všechna online sezení stejný.
––––––––––––––––––––
Online sessions are conducted via a secure virtual room––I will e-mail you a link before our first session. At the time of the session, just follow the link––the access to the room will open automatically in your web browser (there is no need to either download or install any additional applications). Please, save the link––it will stay the same for all follow-up sessions.

Nejčastěji hledané služby

2 000 Kč

Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu

2 000 Kč

Online konzultace

Dovolená 27. 4. – 12. 10. 2024.

Vzdělání v oboru psychologie jsem získala na FF MU v Brně. V současnosti jsem frekventantkou výcviku v ...

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani Palatová je úžasná a empatická, vždy sa usmieva od ucha k uchu (ak sa teda akurát nerozprávate o nejakých vážnych témach) a väčšinou sa veľmi rýchlo dostane k meritu vecí. Za takmer 2 roky terapie som sa pomaly dostala z tvrdého vyhorenia a od začiatku vedela pracovať so svojimi úzkostnými stavmi a psychosomatickými prejavmi vďaka jej skvelým radám. Narazila som taktiež na skutočnosti, ktoré som v sebe dusila a nedávala som im takú váhu, no ktoré nakoniec ovplyvnili práve to moje vyhorenie a nastavenie hodnôt. Väčšinu sedení sme mali online, no vôbec to tomu neuškodilo. Ak sa mi niečo nepáčilo, stačilo dať pani Palatovej spätnú väzbu a hneď sa snažila, aby sa to zlepšilo. Skúšala so mnou taktiež praktické cvičenia, čo som ocenila pri najťažších stavoch úzkostí najviac. Veľmi pekne ďakujem za všetko, čo pre mňa pani terapeutka urobila. Určite odporúčam!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

"Chci podělit se o mou zkušenost s paní Barborou. Její empatie, odbornost a schopnost vytvořit bezpečné prostředí jsou ohromující. Její podpůrný přístup skvěle pomáhá v procesu léčby. Velmi doporučuji!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jsem velmi spokojená. Konečně odborník, který mi upřímně chce pomoct překonat těžkou minulost, posunout se v životě dál a žít šťastně. Po roce práce na sobě opravdu vidím změny, z čehož mám neskutečnou radost.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu psychoterapie

Paní terapeutka je laskavá, empatická odbornice a je mi tím nejlepším průvodcem v nejbolavějším a nejtěžším období mého života. Učím se od ní obrovskou spoustu věcí a zároveň vnímám i krásný terapeutický vztah jako velmi léčivý.
Učíme se třeba jak správně dýchat, měnit různé patologické vzorce, a taky jak pracovat s vnitřním kritikem a zpracováváme společně různá bolavá místa.
Naslouchá mi, vnímá co říkám, cítím se s ni v terapii bezpečně, i když říkám věci, které jsem nikdy nikomu neřekla a nejsou ani mě vůbec příjemné si přiznat.
Můžu říct cokoliv co cítím bez odsouzení. Vyzkoušela jsem již různé terapeuty, ale tady konečně cítím, že je to ono. A těším se na naši další spolupráci.
Moc doporučuji! :)

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu psychoterapie

S terapií jsem byla moc spokojená.
Sezení probíhala v příjemné atmosféře, kde jsem se cítila bezpečně a nebála se otevřít. Byla mi poskytnuta empatie a pochopení. Všechny návrhy a pohledy na řešené situace byly přínosné a pečlivě nahlížené z více úhlů pohledu.
Mohu jen doporučit, děkuju!