Mgr.

Anna Rubešová

verifiedCreated with Sketch.

1 názor +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Nabízím psychoterapii pro dospělé a dospívající od 16 let. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci, mám psychoterapeutický výcvik v tzv. rogersovské psychoterapii… Více

Adresy

• Anna Rubešová

Ženské domovy, Ostrovského 253/3, místnost č. 4107
    150 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Služby

Hodnocení pacientů

1 názor

• K
    Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.
    Docházím k ní již rok a půl a na návštěvy se vždy těším, je velmi profesionální a přijemná (atmosféra mi občas připomíná setkání na kávě s kamarádkou). Její způsob vedení terapie je nenucený a nechá vás přemýšlet nad svými problémy z jiného úhlu pohledu.
    Pokud vás cokoli trápí, mohu jen vřele doporučit její návštěvu, určitě nebudete zklamáni.

Dotazy od pacientů (6)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízím psychoterapii pro dospělé a dospívající od 16 let. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci, mám psychoterapeutický výcvik v tzv. rogersovské psychoterapii a dále se vzdělávám v rámci předatestační přípravy jako psycholog ve zdravotnictví.

Pracovala jsem v neziskovém sektoru (Amelie z.s. - podpora onkologicky nemocných a jejich blízkých) a v současnosti pracuji ve zdravotnickém zařízení (psycholožka na Psychosomatické a psychoterapeutické klinice Eset, s.r.o.), kde poskytuji individuální i skupinovou psychoterapii a také
    s klienty cvičím jógu (mám lektorský kurz u Evropské federace jógy).

Mou snahou je vytvořit pro klienty bezpečné prostředí, které podporuje chuť prozkoumávat sebe sama a postupně sám/sama sebe více přijímat. Největší odměnou pro mě je sledovat, když lidé žijí stále více v souladu sami se sebou a současně v harmonii s druhými. Mám důvěru v klientovy vlastní zdroje, jeho vnitřní kompas, i když on sám je třeba v těžkém období nevidí.

Po domluvě mohu za klientem dojíždět i domů, např. v případě, že se nemůže samostatně pohybovat.

Pokud váháte, zda už je čas jít k psychologovi (je totiž úplně normální, že se lidé dlouho odhodlávají), pak bych vám doporučila k tomu přistoupit s lehkostí a jen si říct "proč ne". Prostě to zkusit. Psychoterapie není nic závazného, záleží na vás, jakého terapeuta si vyberete a jak dlouho vám bude terapie dávat smysl ;)

• psychoterapie

Ukončené školy

• Mgr. Psychologie Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Publikace

• spoluautorka knihy Lidský obličej: Vnímání tváře z pohledu kognitivních, behaviorálních a sociálních věd. Praha: Karolinum, 2009

Stáže

• Denní psychoterapeutické sanatorium Ondřejov (80 h)
  • Krizové centrum RIAPS (80 h)
  • Good Grief Centrum Pittsburgh, USA (Centrum pro pozůstalé) (60 h)
  • Prev-Centrum – individuální a rodinná terapie (40 h)
  • Denní stacionář pro adolescenty, VFN Praha (80 h)

Fotografie