Letohradská 62, Praha 7, Praha
Anna Rubešová (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie • 800 Kč

Nabízím psychoterapii pro dospělé a dospívající od 15ti let. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci, mám psychoterapeutický výc...

• stres
  • deprese
  • emoční poruchy

1 názor

Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.
Docházím k ní již rok a půl a na návštěvy se vždy těším, je velmi profesionální a přijemná (atmosféra mi občas připomíná setkání na kávě s kamarádkou). Její způsob vedení terapie je nenucený a nechá vás přemýšlet nad svými problémy z jiného úhlu pohledu.
Pokud vás cokoli trápí, mohu jen vřele doporučit její návštěvu, určitě nebudete zklamáni.

Psychoterapie

800 Kč

Letohradská 62, Praha

800 Kč

Anna Rubešová

1 názor

Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Již mnoho let mě trápí deprese, která se posledních pár let střídá s návaly energie, euforie, špatným spánkem a někdy i agresivními výstupy. Bohužel trpím OCD, může to mít nějakou spojitost??

Dobrý den,
    na vaši otázku se nedá odpovědět na dálku. Ten, kdo by vám odpovídal, by vás nejprve musel lépe poznat. Píšete, že máte deprese a OCD, tak si říkám, že možná máte svého psychologa nebo psychiatra, a v tom případě by bylo dobré s ním mluvit o projevech, které vás znepokojují. Pokud na terapii nechodíte, doporučila bych vám tomu dát šanci. Máte v sobě chuť porozumět svým stavům, a tato vnitřní motivace je nejdůležitějším motorem změny k lepšímu. Tak ji následujte ;) Držím palce

Mgr. Anna Rubešová

Dobrý den,
    jestli jsem to pochopila správně, hledáte cestu, jak si pomoci i jinak, než užíváním léků. Určitě bych vám doporučila psychoterapii. Bezpečné, přijímající prostředí vám může pomoci integrovat své zážitky a najít novou rovnováhu. Také bych vám velmi doporučila, abyste o svých těžkých stavech, hlavně sebevražedných myšlenkách, mluvila s lékařem, který vám léky předepsal. Je dobré v tom nejtěžším nezůstávat sama, např. můžete kdykoli zavolat na pražskou linku důvěry, číslo najdete na internetu.
    Přeji vám naději, že bude lépe.

Mgr. Anna Rubešová

• stres