Adres

Viz kalendář
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod
790 32.....

Psychoterapie (800 Kč)

Nabízím psychoterapii pro dospělé a dospívající od 16 let. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci, mám psychoterapeutický výcvi...

• stres
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• Mgr. Psychologie Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Fotografie

1 názor

Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.
Docházím k ní již rok a půl a na návštěvy se vždy těším, je velmi profesionální a přijemná (atmosféra mi občas připomíná setkání na kávě s kamarádkou). Její způsob vedení terapie je nenucený a nechá vás přemýšlet nad svými problémy z jiného úhlu pohledu.
Pokud vás cokoli trápí, mohu jen vřele doporučit její návštěvu, určitě nebudete zklamáni.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Psychoterapie

800 Kč

Ženské domovy, Ostrovského 253/3, místnost č. 4107, Praha

Anna Rubešová

800 Kč

1 názor

Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    jestli jsem to pochopila správně, hledáte cestu, jak si pomoci i jinak, než užíváním léků. Určitě bych vám doporučila psychoterapii. Bezpečné, přijímající prostředí vám může pomoci integrovat své zážitky a najít novou rovnováhu. Také bych vám velmi doporučila, abyste o svých těžkých stavech, hlavně sebevražedných myšlenkách, mluvila s lékařem, který vám léky předepsal. Je dobré v tom nejtěžším nezůstávat sama, např. můžete kdykoli zavolat na pražskou linku důvěry, číslo najdete na internetu.
    Přeji vám naději, že bude lépe.

Mgr. Anna Rubešová

• Dobrý den. Již mnoho let mě trápí deprese, která se posledních pár let střídá s návaly energie, euforie, špatným spánkem a někdy i agresivními výstupy. Bohužel trpím OCD, může to mít nějakou spojitost??

Dobrý den,
    na vaši otázku se nedá odpovědět na dálku. Ten, kdo by vám odpovídal, by vás nejprve musel lépe poznat. Píšete, že máte deprese a OCD, tak si říkám, že možná máte svého psychologa nebo psychiatra, a v tom případě by bylo dobré s ním mluvit o projevech, které vás znepokojují. Pokud na terapii nechodíte, doporučila bych vám tomu dát šanci. Máte v sobě chuť porozumět svým stavům, a tato vnitřní motivace je nejdůležitějším motorem změny k lepšímu. Tak ji následujte ;) Držím palce

Mgr. Anna Rubešová

• stres
  • deprese
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• Mgr. Psychologie Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

• psychoterapie

Stáže

• Denní psychoterapeutické sanatorium Ondřejov (80 h)
  • Krizové centrum RIAPS (80 h)
  • Good Grief Centrum Pittsburgh, USA (Centrum pro pozůstalé) (60 h)
Zobrazit více

Fotografie