Korunní 1370/71, Praha 7, Praha

Pojišťovna VZP, a.s.

Přijímám: dospělí

Online psychoterapie • 1 200 Kč

Osobní psychoterapie • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Korunní 1370/71, Praha

1 200 Kč

Korunní 1370/71, Praha

1 200 Kč

Anna Rubešová

Nabízím psychoterapii pro dospělé a dospívající od 15ti let. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FFUP v Olomouci, mám psychoterapeutický výc...

• psychoterapie

Umístění: Anna Rubešová Jiný

Aničku Rubešovou jsem oslovila kvůli koučování. Velmi jsem ocenila jak přímou práci s mou zakázkou, tak i lidskost a empatický přístup terapeutky. Pro mě to byla ta "ona" důležitá ingredience do receptu celkové podpory. I díky tomu si teď mohu bohatě užívat plody naší společné práce, toho si moc vážím!

Paní magistra Rubešová mi již během prvního setkání pomohla natolik, že se můj stav zlepšil naprosto neuvěřitelně. Především oceňuji prostor, který mi nechala, abych si podstatu svého problému dokázala pochopit sama, nikam mě nesměrovala, jen shrnovala, co slyší, jako by si chtěla ujasnit, že skutečně rozumí, nebo mi kladla otázky, které mě přímo vedly k hlubokému vnitřnímu zamyšlení. Nakonec jsem potřebovala pouhá tři setkání, abych si ujasnila, co jsem potřebovala, změnila nefunkční postoje, které mi komplikovaly život a naučila mě hlubokému zamyšlení, kdykoli to bude potřebovat. Velice jí děkuji!

K paní Magistře jsem docházela pravidelně asi 2 roky.
Poznala jsem ji v organizaci Amélie v těžším období životní změny a provázela mne i nadále na klinice Eset.
Její přístup - profesionální, velmi lidský a přijímající, pro mne vytvářel pocit bezpečí. Mohla jsem zde otevřít jakékoli náročné téma.
Kromě povídání jsme občas dělaly také fokusing, při kterém jsem se učila (a pokračuji nadále sama) více vnímat pocity v těle a méně se zaměřovat pouze na myšlenky. Rozhodně paní psycholožku doporučuji.

Umístění: Anna Rubešová online psychoterapie

Kdo chce zažít v terapii profesionální přístup, odbornost, bezpečí, přijetí, empatii, naslouchání a mnoho dalšího, tak doporučuji paní doktorku navštívit. Jsem osobně ráda, že jsem si ji našla a tímto ji moc děkuji za všechno.

Umístění: Anna Rubešová

Paní Magistru mohu jen doporučit.
Docházím k ní již rok a půl a na návštěvy se vždy těším, je velmi profesionální a přijemná (atmosféra mi občas připomíná setkání na kávě s kamarádkou). Její způsob vedení terapie je nenucený a nechá vás přemýšlet nad svými problémy z jiného úhlu pohledu.
Pokud vás cokoli trápí, mohu jen vřele doporučit její návštěvu, určitě nebudete zklamáni.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Již mnoho let mě trápí deprese, která se posledních pár let střídá s návaly energie, euforie, špatným spánkem a někdy i agresivními výstupy. Bohužel trpím OCD, může to mít nějakou spojitost??

na vaši otázku se nedá odpovědět na dálku. Ten, kdo by vám odpovídal, by vás nejprve musel lépe poznat. Píšete, že máte deprese a OCD, tak si říkám, že možná máte svého psychologa nebo psychiatra, a v tom případě by bylo dobré s ním mluvit o projevech, které vás znepokojují. Pokud na terapii nechodíte, doporučila bych vám tomu dát šanci. Máte v sobě chuť porozumět svým stavům, a tato vnitřní motivace je nejdůležitějším motorem změny k lepšímu. Tak ji následujte ;) Držím palce

Mgr. Anna Rubešová

Dobrý den, mám velmi úzkostné stavy, trpím maniodepresivní psychozou, která se poprvé projevila po účasti na omování, kde byla vytvořena velmi silná energie a " otevřelo se mi vědomí " , žila jsem 3 měsíce pohádkový život, pak jsem ale upadla do hlubokých depresí a ač jsem se snažila několik měsíců hledat alternativní léčbu, skončila jsem na 14 dní na psychyatrii. Po asi 1,5 roce jsem přestala brát léky (valproat) a záhy se situace opakovala. Nyní , tedy po dvou letech jsem opět na antidepresivech a valproatu, ale po měsíci není stav lepší.Sebevražedné myšlenky jsou na denním pořadu pokud si nevezmu rivotril. Je z toho prosím cesta alternativně ? Je mi 50 let a vždy jsem žila velmi aktivní život, teď mě nic nebaví. Nutím se, večery jsou snesitelné, ale .... Děkuji za odpověď

jestli jsem to pochopila správně, hledáte cestu, jak si pomoci i jinak, než užíváním léků. Určitě bych vám doporučila psychoterapii. Bezpečné, přijímající prostředí vám může pomoci integrovat své zážitky a najít novou rovnováhu. Také bych vám velmi doporučila, abyste o svých těžkých stavech, hlavně sebevražedných myšlenkách, mluvila s lékařem, který vám léky předepsal. Je dobré v tom nejtěžším nezůstávat sama, např. můžete kdykoli zavolat na pražskou linku důvěry, číslo najdete na internetu.
Přeji vám naději, že bude lépe.

Mgr. Anna Rubešová