Anesteziolog, Brno-Židenice, Brno

• Anesteziolog, Chirurg, Derma… tolog, Diagnostik, Plastický chirurg Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

• Anesteziolog, Dermatolog, Gy… nekolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

MEDICOM Clinic

• Anesteziolog, Chirurg, Diagn… ostik, Hematolog, Internista, Ortoped, Plastický chirurg, Proktolog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• Anesteziolog, Dermatolog, Pl… astický chirurg Více

Hlinky 122, Brno Mapa

RIVA-PROMEDIX s.r.o.

• Anesteziolog, Chirurg, Gynek… olog, Ortoped, Plastický chirurg, Zubař Více

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

• „Pan doktor je velmi empatický a hodný člověk, velký profesionál co mi pomohl od mých bolestí, které jsou někdy hrozné. Napsal mi účinné analgetika a život je zase najednou dobrý...konečně se mohu normálně vyspat. Všem doporučuji je to nejlepší doktor ,kterého jsem zatím poznal. Klobouk dolů pane doktore. A moc děkuji. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny - Anesteziologicko-resuscitační klinika - Centrum pro léčbu bolesti

• Anesteziolog, Chirurg, Diabe… tolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Proktolog, Revmatolog, Pediatr Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• Anesteziolog, Gynekolog, Uro… log Více

Barvičova 833/53, Brno Mapa

UNICA, spol. s r.o.

• „Perfektní anesteziolog. Byla to moje třetí narkóza, tak už jsem věděla, do čeho jdu. Ale kdyby to byla první zkušenost, tak jsem nadšená! Pan doktor vše vysvětlí, navíc je i vtipný, takže humor na sále do poslední chvíle nechybí lidský přístup. Za mě perfektní zkušenost Více

Viniční 235, Brno Mapa

• „Velmi děkuji panu MUDr. Koudelkovi za bezproblémový průběh operace v Bodyestet v Brně. Pan MUDr. Koudelka je " nejen" skvělý anesteziolog ale i velmi citlivý a empatický člověk, který se dokáže vcítit do obav a pocitů pacienta před narkózou . Více

Údolní 8a, Brno Mapa

Anesteziologie a resuscitace

• Milady Horákové 28/331, Brno Mapa

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

• Anesteziolog, Alergolog, Chi… rurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Urolog, Pediatr Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „MUDr. Fildán mi jako jediný, po sedmiměsíčním trápení, diagnostikoval příčinu problémů (téměř hned při první návštěvě), které mně trápily. Po sérii nekonečných a nepříjemných vyšetřeních mi bylo vždy řečeno, že jsem zdravá (někdy i dost nezdvořile, nic mi není a to i přesto, že ultrazvuk ukazoval na jistý útvar na játrech a doporučení došetřit vše na CT. Nikdo mne na toto vyšetření neposlal, až MUDr. Fildán. Potíže začali ustupovat ( konečně po sedmi měsících ) po přípravcích, které jsem od pana lékaře dostala. Na CT byl nádor i na slinivce, který ( to nikdo nechápal ) se nejspíš ztratil, protože až na operačním sále se zjistilo, že tam nic není a slinivka je pouze zvětšená. Jsem laik ale cítím, že mi opravdu hodně pomohla jeho léčba. Teď mám po operaci a můžu jen konstatovat, že nade mnou byl můj anděl strážný a tento lékař. Navíc je velmi příjemný a empatický. Velice doporučuji. Více

Tyršova 56, Brno Mapa

Ordinace léčby bolesti

• „lidsky pristu, odbornost, vystupovani!!! supr

Berkova 34, Brno Mapa

Podávání anestezie

• „Musim tohoto doktora pochvalit za to,jak se chova zejmena k maminkam.

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Vynikající odborník. Můžete se na něj spolehnout. Stanislav Šidlo

Hlinky 48/122, Brno Mapa

Privátní anesteziolog

• „Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně. Více

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

Milady Horákové 28/331, Brno Mapa

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

• „Velmi dobrý lékař, který svou profesi bere opravdu jako povolání. Bohužel anesteziologa si člověk obvykle sám nevybírá:-) Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Využívá svého odborného vzdělání,které prohlubuje vzděláním i stážemmi,účastní se odborné výzkumné práce,odpovědný,zručný,pěkný přístup k pacientům,kolegiální. Více

Hvozdecká 737, Veverská Bítýška Mapa

Anesteziologie a resuscitace