Interna, EKG, sonografie
Vítězné náměstí 817/9, Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interna, EKG, sonografie Jiný

Очень не довольна. Анализы мои потерял, ни какой коммуникации.

Umístění: Interna, EKG, sonografie Jiný

Profesionální přístup, podrobné vysvětlení. Pan doktor mi pomohl vyřešit můj problém se žlučníkem.

Umístění: Interna, EKG, sonografie Jiný

I didn't have the feeling of being appreciated and cared about as a patient. The doctor asked me: "If I need any meds?" without even taking an exam. Moreover, I felt that the tone in which Mr. Andrej was talking to me was harsh and not empathetic at all. I do not recommend visiting him to those who want to be treated.

Umístění: Interna, EKG, sonografie chřipka

Chodím sem skoro 3 roky.
Vždy jsem velmi spokojena,neměla jsem žádný problém.
Pan lékař ma profesionální přístup. Tady není co vytknout, hezké prostředí, dobrá komunikace,bez dlouhého čekání.
Ráda se tam budu vracet.

Umístění: Interna, EKG, sonografie Nachlazení

Chci poděkovat panu doktorovi za vysokou profesionalitu a dobrou péči.
Chodim do této ordinace už cely rok a vždy dostanu úspěšnou léčbu.
Doktor se chová velmi slušně a taktně.
Zdraví je v pořádku což je nejlepší výsledek! Doporučuji.

Umístění: Interna, EKG, sonografie ucpany noc a teplota a kasel

Pan doktor choval se arogantne a tak jako bych jsem vsechno vymyslila a jen predstiram ze me neni dobre. Na informace ze za posledni rok jsem mela 3x antibiotika a ne zabralo to, napsal me ten samy antibiotik. Pri tom neudelal zkousku na citlivost a kdyz jsem o to pozadala tak to proste ignoroval. Nevyslechnul me plice i kdyz jsem kaslala.
Za tyden po antibiotikach jsem mela teplotu 39.2 a hleny byli porad. Po te pan doktor nabidnul dalsi antibiotik. Citila jsem si jako pokusny kralik o zivot ktereho nikdo nestoji. Poprosila jsem zadanku na ORL na coz pan doktor rekl ze me tam nikdo nevezme a on bude lecit me dal a tak jak on to vidi.
Po te jsem jela v KRC na ORL, kde me vyslechli a poslali na plicni a tam me sdelali RTG a diagnoza byla ZAPAL PLIC. Dal jsem chodila uz jen v KRC.

Nejhorsi doktor, ktereho jsem zazila.!
Pojistovna me objednala na 5 den po operaci k panu doktorovi na kontrolu. Byla to velka chyba. V cekarne jsem stravila 40 min po terminu, protoze se pan doktor bavil s prately. Dala jsem o sobe vedet trikrat, cim jsem ho zrejme otravovala. Vyptaval se na mou narodnost, protoze jsem pry moc houzevnata. Behem navstevy jsem se nic dozvedela, na vsechno jsem se musela ptat sama. Popis zdravotniho stavu cely vymyslel, na me ani nesahnul. Lekarska zprava neni pouzitelna. Naprosto zbytecna navsteva! Budu hledat jineho doktora. Vrele nedoporucuji!