Poliklinika Vysočany
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Vysočany Jiný

Pani doktorka je profesional. Provadela mi operaci kyly, vse mi vysvetlila, zakrok byl rychly a na operaci jsem cekala par dni. Jsem moc rada, ze mi operaci provadela prave tato lekarka.

Paní doktorka je velice příjemná, mila a zákrok vedla na 1*!! (odstranění znamének). Až budu potřebovat, vyžádám si na klinice přímo dr Maixnerovou!

Umístění: Poliklinika Vysočany Laparoskopická operace tříselné kýly

V loňském roce jsem byla paní doktorkou vyšetřena na tříselnou kýlu a byla mě doporučena laparoskopická operace .
Následně jsem i paní doktorkou byla operována. Operace byla na výbornou, bez komplikací a hlavně jizev . Příjemné prostředí a jednání . Vřele doporučuji .

Umístění: Poliklinika Vysočany laparoskopické odstranění žlučníku

V posledních týdnech mě několikrát chytla kolika, takže jsem si řekla "A dost!" Vyhledala jsem podle recenzí na internetu polikliniku Vysočany a ambulanci pana Fencla, který se specializuje na ty naše zlobivé žlučníky. Narazila jsem také na jejich stránky jednodenní ambulance a líbil se mi ten přístup, alá operace v jeden den a druhý den se jde už domů. Objednala jsem se tedy a čekala na termín vyšetření. Dostala jsem se do péče paní Maixnerové a ta mě okamžitě poslala na SONO, kde se zjistilo, že mám v sobě 2 obří šutry. Paní doktorka navrhla bezprostředně termín operace asi za 2 týdny a bylo. V den operace jsem sice byla mírně nervózní, ale musím říct, že přátelský, avšak vysoce profesionální přístup celého oddělení mě uklidnil a já jsem se tam cítila opravdu dobře. Operace trvala všehovšudy asi 1,5 hodiny (narkóza super, nebylo mi ani zle) a už jsem putovala na pokoj. A na druhý den hned domů. Bohužel se mi v dalších dnech doma vyskytly komplikace v pupeční jizvě, kde se mi vytvořil hnisavý zánět, ale to se zkrátka může stát. Protože jsem od operace u paní Maixnerové byla již několikrát právě kvůli léčbě tohoto zánětu po operaci, musím říct, že její přístup je maximálně profi, avšak velice milý. Nechápu ty hodnocení na její aroganci. Nečekáte snad, že s vámi lékař bude největší kámoš, že ne? Za mě je tato lékařka vynikající a pokud zase někdy budu muset na chirurgii, tak jedině tady!

Umístění: Poliklinika Vysočany operace žlučníku

Podstoupil jsem laparoskopickou operaci žlučníku, která se nepovedla. Od paní doktorky jsem se po operaci nedozvěděl vůbec žádnou informaci a druhý den mě přeložili do nemocnice na Vinohrady, kde jsem strávil měsíc!
Podstoupil jsem 4 opravy - 3 x ERCP a jednou přes CT - lokální umrtvení.
Nakonec jsem se stejně nevyhnul dvoum reoperacím, při kterých se mimo jiné zjistilo, že jsem měl přeřízlý zdravý žlučovod pod játry.
Po měsíci a třech operacích jsem tak odešel s vývodem, kam mi odchází žluč, ten budu mít cca 3/4 roku a pak mě čeká další operace.
Z jednoduchého zákroku se tak stala záležitost na skoro rok, komunikace ze strany pí.Maixnerové nulová, o provedení a výsledku operace ani nemluvě.

Umístění: Poliklinika Vysočany

Paní doktorka, která má určitě své kvality, ale bohužel svým přístupem je devalvuje. Celou dobu jsem si připadal, že jsem ji na obtíž. Poslala mě domu se slovy, že mi nic není. Ve zprávě stálo, že postižené místo je bez známek úrazu, otoku a na dotek není bolestivé.

Vzhledem k tomu, že jsem nemohl chodit, zašel jsem si jinam. Výsledek - natržené lýtko.

Příště sem již nepůjdu.

Umístění: Poliklinika Vysočany operace žlučníku

V loňském roce jsem byla paní doktorkou vyšetřena na podezření z nemocného žlučníku, což se nakonec potvrdilo.
Následně jsem i paní doktorkou byla operována. Operace byla na výbornou, bez komplikací a hlavně jizev.
Vřele doporučuji!!!!!

Naprostá spokojenost. Jak přístupem, tak doktorským uměním. Po zákroku žádné jizvy a klid. Mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem začala chodit na doporučení od známé a paní doktorku si nemohu vynachválit. Opravdu vřelý a maximálně profesionální přístup. Lékařka vyslechla všechny mé obtíže a následně jsme se domluvily na zákroku, se kterým jsem byla také spokojená. Ze své zkušenosti mohu jen doporučit. Kolářová

Byl jsem u paní doktorky třikrát a vždy jsem byl velmi spokojen jak s ochotou, tak samotným odborným postupem. Jako laik jsem velmi ocenil, že paní doktorka mě nejen ošetřila, ale i že byla schopna mi srozumitelně popsat podstatu zákroku, který prováděla, a že dbala na následnou péči, kterou zákrok vyžadoval. Přístup paní doktorky byl naprostor profesionální. Michal B