Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

K pani doktorce chodim s dcerkou od narozeni, od zacatku jsem z ni mela dobry pocit, je to obycejna, ferova zenska, ktera po svych mnoha letech praxe dokaze opravdu poradit. Pokazde ,kdyz jsem si s necim nevedela rady ochotne mi poradila..Ja osobne k ni chodim velice rada a jsem s ni moc spokojena!!! Opravdu ma osobni pristup a chut poradit se vsim...


Paní doktorku nemůžu doporučit. Ze začátku jsem s ní byla spokojená, ale bohužel jen do doby než nastal problém. Každé nachlazení a kašel léčila pouze lékem na alergii což vedlo k tomu, že jsme měli opakovaně zápal plic. Raději jsme utekli jinam,nechtěla jsem, aby se tyto divné postupy podepsaly na zdraví mých dětí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

...vynikajici, pokud by vsichni delali svoji praci tak jako pani doktorka, dalo by se v teto zemi i spokojene a radostne zit...


Podle mého názoru je paní doktorka nejen výborný lékař a odborník, ale i její jednání s pacienty je prostě nádherné. Co víc dodat .....


P
Ověřeny pacient

Co se týče mého názoru k pani doktorce myslím že není nad čím přemýšlet... chodím k ní už od malička a bouhžel už mi táhne na 18 takže za chvíli se s ní budu muset rozloučit... :-( To že tady někdo píše že nejdřív léčí paralenem a pak teprve nasadí antibiotika myslím že je dost pozitivní vlastnost... znám doktorku která na každou blbost předepisuje antibiotika a jak potom ty lidi vypadaj-mimochodem jde o paní doktorku Streiblovou která má soukromou gynekologickou ordinaci na stodůlkách. To sem trošku odbočil ale každopádně paní doktorku mám moc rád a vřele doporučuji protože s každým problémem dokáže opravdu pomoct a že sem jich neměl málo... :-)


B
Ověřeny pacient

Ja mohu paní doktorku jenom doporučit. Má v péči mojí skoro 2,5 letou dcerku Klárku a zatím jsem byla vždy spokojena. Umí i skvěle poradit. Podle mého názoru je to velmi erudovaná a pečlivá paní doktorka. Na první pohled sice působí velice přísně, ale zdání klame. Teď čekáme druhé miminko a nebudu ani chvilku uvažovat nad tím, komu ho svěřím do péče. Opět paní doktorce Vidnerové.


L
Ověřeny pacient

Dobrý den, chodila jsem k pí dokorce už odmalička a vždy jsem s ní já i rodiče byli spokojeni. Z těchto důvodů jsem sem přihlásila i svou holčičku (6měsíců)a pořád jsem velmi spokojená. Když jsme měli nějaký problém, tak nás poslala raději na další vyšetření, aby jsme měli opravdu jistotu. Nevím, co je na paní doktorce nepříjemné. Já jsem se jí nikdy nebála ani jako malinká.


A
Ověřeny pacient

tato lékařka byl i mojí dětskou - na nás se učila. Za těch 20 let se vypracovala na velmi dobrou diagnostičku. Proto k ní jezdíme s oběma dětmi, i když už na Spořilově nebydlíme.

Vždy bere můj názor v potaz, nedělá nic proti mé vůli. Pokud mám podezření, že něco není v pořádku, tak nechá udělat testy. Jakožto rodiče mě bere jako největšího odborníka na zdravotní stav mých dětí.

Nenasazuje antibiotika jako léky první volby, což velmi oceňuji. Prvně se snaží dítko z toho dostat šetrnější metodou, antibiotika nasazuje až to jinak opravdu nejde. Tento přístup mi velmi vyhovuje.

Hodně také využívám možnosti konzultovat po telefonu - s dvěma dětma už mám víc zkušeností s nemocností a samodomo diganozu jsem často schopná udělat, aniž bych tam děti musela tahat. Telefonicky to s lékařkou zkonzultuji, pokud má pochybnosti, doporučí mi, abych přeci jen přišla. Zná mě a zná moje děti, takže nám to v hodně případech takto telefonicky stačí.

Jsem s péčí o moje děti u MUDr Vidnerové velmi spokojená. Syn tam chodí moc rád, těší se tam, vždy si může v ordinaci půjčit nějaké hračky, což je velké lákadlo a nakonec dostane od sestřičky bonbonek :-DDD těší se na to dva dny předem :-DDD Druhý syn je ještě malý a bojácný před kýmkoli, kdo není máma, táta či babička :-)


T

Velmi dobrá lékařka..je taková simpatická a příjemná..hlavně hodná na děti;-)


A

Ještě jednou se vracím k paní doktorce Vidnerové...... nemohu totiž nějak souhlasit s tím, že by svoji práci nějak odbývala. Má v lékařské péči mého syna Jakuba 11 let a kousek. Ani jednou, dávám velký důraz, že za těch 11 let ani jednou prohlídku neodbyla, měla na nás čas kdykoli a se spoustou věcí mi i jako laikovi poradila. Můj syn k ní má také velkou důvěru a návštěvy u paní doktorky spíš vítá, než-li naopak. Jsem ráda, že jsem kdysi náhodou navštívila tuto ordinaci a nechala syna u této paní doktorky zaregistrovat. Dojíždíme za ní i po přestěhování z Prahy do nového bydliště ( od Karlštejna ) - prostě proto, že nám za to stojí. My s Kubulou říkáme, že takto si představujeme návštěvu u pediatra. Paní doktorku vřele doporučujeme...... a ještě dodávám, že má štěstí i na sestřičky!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti