Adresa

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Bohužel za mě velice negativní zkušenost, pan doktor arogantní neodpověděl ani na pozdrav. U něj v ordinaci 5 min. A ačkoliv věděl že veškerá léčba je neúčinná, tak arogantně vyslovil já Vás operovat nebudu. Určitě je jako operater vynikající neurochirurg to určitě ano. Ale jako přijímací doktor je arogantní a namyšlený. Jediná hvězda není jemu ale patří sestřičkam v ordinaci Ty jsou milé a ochotné. Takže za mě špatná zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Děkuji panu doktorovi za skvělou operací a přístup.Zarověn děkuji všem lékařům a sestrickach úžasný a skvělý přístup.Moc že srdce děkuji.Simona Hejduková

V
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Vynikající doktor ve svém oboru. Individuální přístup. Pomohl, kde jiní selhali, když bylo nejhůř. Ochotna pomoci maximální. Děkuji za jeho péči.

K
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Jsem pár dnů po operaci synoviální cysty L4/5. Zákrok byl velmi šetrný, už druhý den polevily bolesti, rekonvalescence probíhá bez problémů. Obdivuji jeho práci, podle mně je to machr. Děkuji KP

P
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Operace bederní páteře

Pan doktor mi operoval bederní páteř v roce 2016, vše proběhlo bez problémů. Déle než 6 měsíců trvající nesnesitelné bolesti mi po operaci okamžitě ustoupily. Vynikající odborník, individuální přístup. Moc děkuji.

Ověřeny pacient

Dobrý den, 8. 9. 1992 v 18,00 hodin mi operoval pan doktor Aleš Pavlů výhřez disku L5/S1.
Dnes je mi 85 roků a jsem po této stránce zcela bez problému.
Děkuji panu doktorovi za skvělou práci a přeji mu mnoho takových zákroků, jako byl ten můj.
Milan Hradil

F
Ověřeny pacient

Před 12ti lety jsem byl na operaci adenomu hypofízy. Stále se cítím dobře a mnohokrát Vám pane doktore děkuji. Precizní práce. Fran. Krejčí, Tábor

S
Ověřeny pacient

Pan doktor Pavlů je pro mě osobním neurochirurgrm a hlavně lékařem , za kterým můžu kdykoliv přijít pro pomoc již od roku 2003. DÍKY NĚMU A JEHO ZÁKROKU PŘI OPERACI MÝCH PLOTÝNEK L4/L5 chodím a pohybuji se !!!!! Můžu panu doktorovi jen děkovat :-)))

Ověřeny pacient

Pan doktor Pavlů mi operoval vyhřezlou ploténku L5-S1 v únoru 2000 a od té doby díky němu, jeho radám a pravidelnému cvičení nemám žádná omezení a dělám úplně všechno. Dobrá práce pane doktore. Zora H.

K
Ověřeny pacient

V roce 2000 jsem přestával chodit. Po zákroku a operaci krční páteře panem PANEM DOKTOREM Pavlů Alešem jsem se dožil 65 let jezdím na kole, pracuji na chalupě, dělám i těžší práci. Jen díky jemu a KOLEKTIVU NEMOCNICE NA HOMOLCE.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti