Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Jsem pár dnů po operaci synoviální cysty L4/5. Zákrok byl velmi šetrný, už druhý den polevily bolesti, rekonvalescence probíhá bez problémů. Obdivuji jeho práci, podle mně je to machr. Děkuji KP

Umístění: Nemocnice Na Homolce Operace bederní páteře

Pan doktor mi operoval bederní páteř v roce 2016, vše proběhlo bez problémů. Déle než 6 měsíců trvající nesnesitelné bolesti mi po operaci okamžitě ustoupily. Vynikající odborník, individuální přístup. Moc děkuji.

Dobrý den, 8. 9. 1992 v 18,00 hodin mi operoval pan doktor Aleš Pavlů výhřez disku L5/S1.
Dnes je mi 85 roků a jsem po této stránce zcela bez problému.
Děkuji panu doktorovi za skvělou práci a přeji mu mnoho takových zákroků, jako byl ten můj.
Milan Hradil

F

Před 12ti lety jsem byl na operaci adenomu hypofízy. Stále se cítím dobře a mnohokrát Vám pane doktore děkuji. Precizní práce. Fran. Krejčí, Tábor

Pan doktor Pavlů je pro mě osobním neurochirurgrm a hlavně lékařem , za kterým můžu kdykoliv přijít pro pomoc již od roku 2003. DÍKY NĚMU A JEHO ZÁKROKU PŘI OPERACI MÝCH PLOTÝNEK L4/L5 chodím a pohybuji se !!!!! Můžu panu doktorovi jen děkovat :-)))

Pan doktor Pavlů mi operoval vyhřezlou ploténku L5-S1 v únoru 2000 a od té doby díky němu, jeho radám a pravidelnému cvičení nemám žádná omezení a dělám úplně všechno. Dobrá práce pane doktore. Zora H.

V roce 2000 jsem přestával chodit. Po zákroku a operaci krční páteře panem PANEM DOKTOREM Pavlů Alešem jsem se dožil 65 let jezdím na kole, pracuji na chalupě, dělám i těžší práci. Jen díky jemu a KOLEKTIVU NEMOCNICE NA HOMOLCE.