Alena Frausová, chirurg Praha

MUDr. Alena Frausová

Chirurg

Hostinského 1533, Praha
Ordinace specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

Momentálně navštěvuji velmi frenkventovaně a paní doktorka i sestra jsou velice profesionální. Čekací doba velmi krátká, jelikož jim to jde od ruky. Doporučuji

U paní doktorky jsem byla již několikrát - naposledy před několika týdny se zlomeným kotníkem - nenechala nic náhodě a nedbala na původní RTG z Trutnova, který vypadal nadějně - poslala mě na konzultaci do FNM, kde mě po několika dnech i operovali. :-( Přístup paní doktorky se mi zdá naprosto v pořádku.

Výborná a úžasná lékařka,vstřícná a velice milá,dnes jsem u ní byla poprvé a rozhodně se vrátím,pokud mne bude něco trápit. U mě je to Paní doktorka na 1*

Mám paní doktorku velmi ráda. Přestože mám panický strach z lékařů držících injekční stříkačku (pro lokální či jiné umrtvení) v ruce a dávám to viditelně najevo, je vždy velmi milá, chápající a její lékařské zákroky vždy proběhly v celé naší rodině profesionálně a kvalitně.

Není co dodat, paní doktorka prostě umí !!!!!

odborník zkušený ví co dělá

Příjemná, zkušená lékářka.

K doktorce nemám jediné výhrady.. zkušená a výborná lékařka. Ovšem systém v čekárně (resp. pořadí) je zkouškou nervů čekajících. 5 lidí přede mnou.. když už si myslím, že jdu na řadu, těch pět lidí se postupně začne vracet s rentgenama a "samozřejmě" všichni jsou přede mnou. Po hodině a patnácti minutách nervy došli a já se zvedl a šel pryč. Navíc když vím, že tam strávím cca 4 minuty, aby mi doktorka vyndala 4 stehy. Ale jak říkám a apeluji, toto není negativní hodnocení na kvalitu doktory!

zkusená,kvalitní lékařka