Adresa

Ordinace specialisty - chirurgie
Hostinského 1533, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie

Momentálně navštěvuji velmi frenkventovaně a paní doktorka i sestra jsou velice profesionální. Čekací doba velmi krátká, jelikož jim to jde od ruky. Doporučuji

A
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla již několikrát - naposledy před několika týdny se zlomeným kotníkem - nenechala nic náhodě a nedbala na původní RTG z Trutnova, který vypadal nadějně - poslala mě na konzultaci do FNM, kde mě po několika dnech i operovali. :-( Přístup paní doktorky se mi zdá naprosto v pořádku.

M
Ověřený profil

Výborná a úžasná lékařka,vstřícná a velice milá,dnes jsem u ní byla poprvé a rozhodně se vrátím,pokud mne bude něco trápit. U mě je to Paní doktorka na 1*


J
Ověřený profil

Mám paní doktorku velmi ráda. Přestože mám panický strach z lékařů držících injekční stříkačku (pro lokální či jiné umrtvení) v ruce a dávám to viditelně najevo, je vždy velmi milá, chápající a její lékařské zákroky vždy proběhly v celé naší rodině profesionálně a kvalitně.


J
Ověřený profil

Není co dodat, paní doktorka prostě umí !!!!!


odborník zkušený ví co dělá


Příjemná, zkušená lékářka.


K doktorce nemám jediné výhrady.. zkušená a výborná lékařka. Ovšem systém v čekárně (resp. pořadí) je zkouškou nervů čekajících. 5 lidí přede mnou.. když už si myslím, že jdu na řadu, těch pět lidí se postupně začne vracet s rentgenama a "samozřejmě" všichni jsou přede mnou. Po hodině a patnácti minutách nervy došli a já se zvedl a šel pryč. Navíc když vím, že tam strávím cca 4 minuty, aby mi doktorka vyndala 4 stehy. Ale jak říkám a apeluji, toto není negativní hodnocení na kvalitu doktory!


P

zkusená,kvalitní lékařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu