Skvělá doktorka, výborně komunikující, rychlá, zaměřená na cíl. Příjemné a partnerské jednání s pacienty. Velmi doporučuji.

Paní doktorka je nejen milá, empatická a ochotná, svojí práci také rozumí. Vyřešila můj zdravotní problém, kdy ostatní si nevěděli rady. Velice jí děkuji za pomoc.

F

Paní doktorka mi velmi pomohla, je to odborník a navíc výborný člověk. Jen chválím a neměnila bych. Má mou důvěru.

Skvělý přístup.

Nejlepší lékař, u kterého jsem kdy byla. Jsem velice spokojena. Schopná, pečlivá a hlavně lidská s příjemným úsměvem.

velmi dobrý diagnostik a specialista s citlivým přístupem k pacientovi

Vynikající přístup k pacientovi!

Hrozně hodná a ochotná...

Paní doktorka je úžasná.Byla první, která mě pomohla minimalizovat migrény. Bezvadný a lidský přístup, ochota pomoci. Doporučuji ji všem svým přátelům i širší rodině.

Milá, usměvavá, podala spoustu informací, poradila, pomohla.

F

Skvělý přístup.

velmi dobrý diagnostik a specialista s citlivým přístupem k pacientovi

Vynikající přístup k pacientovi!

Hrozně hodná a ochotná...

Milá, usměvavá, podala spoustu informací, poradila, pomohla.

• neurologie