MUDr.

Alena Cabalová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Skvělá doktorka, výborně komunikující, rychlá, zaměřená na cíl. Příjemné a partnerské jednání s pacienty. Velmi doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Josef Vymazal
    Josef Vymazal
    Václavské náměstí 30/788, Praha

Radka Hubíková
    Radka Hubíková
    Palackého 720/5, Praha
    Moc dobrá, příjemná a ochotná neuroložka. Podrobně mé problémy s bolestmi hlavy ve spánkové oblasti vyšetřila a… Více

Jana Molínová
    Jana Molínová
    Palackého 720/5, Praha
    Ráda bych zde řekla na adresu JK i jiných, že paní doktorka své práci i lidem opravdu dobře rozumí a moc nám pomohla,… Více

Jana Střelečková
    Jana Střelečková
    Jungmannova 16, Praha
    S takto milou a vstricnou pani doktorkou jsem se v dnesni dobe nesetkal. Mel jsem bolesti hlavy, jejiz pricinu… Více

Věra  Novotná
    Věra Novotná
    Spálená 78/12, Praha

Zkušenosti a dovednosti

• neurologie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Paní doktorka je nejen milá, empatická a ochotná, svojí práci také rozumí. Vyřešila můj zdravotní problém, kdy ostatní si nevěděli rady. Velice jí děkuji za pomoc.

• F

Paní doktorka mi velmi pomohla, je to odborník a navíc výborný člověk. Jen chválím a neměnila bych. Má mou důvěru.

• J

Skvělý přístup.

• H

Nejlepší lékař, u kterého jsem kdy byla. Jsem velice spokojena. Schopná, pečlivá a hlavně lidská s příjemným úsměvem.

• velmi dobrý diagnostik a specialista s citlivým přístupem k pacientovi

• Vynikající přístup k pacientovi!

• Hrozně hodná a ochotná...

• Paní doktorka je úžasná.Byla první, která mě pomohla minimalizovat migrény. Bezvadný a lidský přístup, ochota pomoci. Doporučuji ji všem svým přátelům i širší rodině.

• Milá, usměvavá, podala spoustu informací, poradila, pomohla.