Centrum klinické imunologie, s.r.o.

(45 názorů)
Zobrazit lékaře

Centrum klinické imunologie, s.r.o.

Havelská 517/14

11000, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Magdaléna Srbová

Alergolog, MUDr.

• A

Konečně někdo, kdo mi pomohl od obtíží. Naprosto profesionální přístup, navíc je paní doktorka velice příjemný člověk, kterému můžete říct opravdu cokoliv. Po předchozí negativní zkušenosti s nejmenovanou lékařkou z Troilové ulice jsem měla přímo psychickou ujmu řešit své astmatické a alergické potíže, nyní jsem ale opět konečně šťástná a spokojená a bez obtíží se mi žije skvěle. Paní doktorka se snaží zvolit pro vás tu nejlepší možnou léčbu, necpe do vás hned kortikoidy a šmitec (jako většina alergologů), absolvujete širší krevní vyšetření (což jsem jinde předtím taky nezažila, že by mi brali krev). Jsem moc spokojená a rozhodně můžu doporučit. Nechápu, jakto že jsem první kdo píše komentář. :)

• Alena Nouzová

Neurolog, MUDr.

• V

S paní doktorkou jsem byl velmi spokojen a její lidský a osobní přístup mi velmi pomohl. Rozhodně si na pacienta udělá čas a vše vysvětlí. Chroustovský V.

• V

Kvalitní a velice příjemná lékařka.Vstřícná a naslouchající.Ordinace příjemná,bez čekání.
      Velice a vřele doporučuji a přeji hodně spokojených pacientů.
      Coufal M.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Nouza

Alergolog, Imunolog, MUDr.

Umístění: Centrum klinické imunologie, s.r.o.Služby: Alergie

Chodila jsem k panu doktorovi před cca 10lety, jako jediný mi pomohl a nerval do mně jen víc a víc léků, jeho paní mi taky velmi pomohla. Teď jsem se do ordinace vrátila i se 4letou dcerou, která má silné atopické ekzémy, které ani specialisté na Motole neřeší jinak než kortikoidem a vůbec je nezajímá příčina. Mohu pana doktora jen doporučit, i když je tu spousta negativní komentů. Chápu, že nesedne asi každému, vede totiž pacienta k sebereflexi a pokoře, a to často hodně bolí, ale za většinu svých problémů si můžeme sami. Pokud někdo očekává, že mu pan doktor udělá vyšetření, přesně stanoví diagnózu, předepíše na to zázračný prášeček a oni se najednou bez práce sami na sobě budou cítí jako znovuzrození, tak tak to opravdu nefunguje. Pan doktor se věnuje těm, kteří naslouchají a kde to má smysl a já jsem vděčná, že někdo takový tu je.

• J

Bohužel také nemohu doporučit. Z počátku byl pan doktor ochotný,zjistil mi problém se štítnou žlázou a předepsal léky, které beru už 2 roky.Loni ale při běžné půlroční prohlídce přišel šok: požádal mě o úplatek, s tím že pokud chci k němu i nadále chodit,bude mě to stát 500 Kč - 2500 Kč ročně.Letos, když jsem do ordinace volala, že bych potřebovala předepsat další léky na štítnou žlázu, mi bylo řečeno,že na to aby mi napsal další recept nemá čas, že se mám objednat na klasickou prohlídku a že nejbližší termín má až za 2 měsíce a ať nezapomenu, že mě to bude stát 500 Kč.Když jsem se zeptala, co mám mezitím dělat, když nebudu mít léky,které musím brát každý den,bylo mi řečeno,ať si dojdu za praktickou lékařkou a nechám si je předepsat tam.

Podívejte se na všechny názory (51) na lékaře

• Alena Cabalová

Neurolog, MUDr.

Umístění: Centrum klinické imunologie, s.r.o.Služby: Bolesti zad

Výborná a velmi příjemná paní doktorka, která je velmi pečlivá. Vše podrobně prodiskutovala a odpověděla na všechny otázky.Doporučuji.

• Skvělá doktorka, výborně komunikující, rychlá, zaměřená na cíl. Příjemné a partnerské jednání s pacienty. Velmi doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře