Centrum klinické imunologie, s.r.o.

(45 názorů)
Zobrazit lékaře

Centrum klinické imunologie, s.r.o.

Havelská 517/14

11000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Magdaléna Srbová

Alergolog, MUDr.

• A

Konečně někdo, kdo mi pomohl od obtíží. Naprosto profesionální přístup, navíc je paní doktorka velice příjemný člověk, kterému můžete říct opravdu cokoliv. Po předchozí negativní zkušenosti s nejmenovanou lékařkou z Troilové ulice jsem měla přímo psychickou ujmu řešit své astmatické a alergické potíže, nyní jsem ale opět konečně šťástná a spokojená a bez obtíží se mi žije skvěle. Paní doktorka se snaží zvolit pro vás tu nejlepší možnou léčbu, necpe do vás hned kortikoidy a šmitec (jako většina alergologů), absolvujete širší krevní vyšetření (což jsem jinde předtím taky nezažila, že by mi brali krev). Jsem moc spokojená a rozhodně můžu doporučit. Nechápu, jakto že jsem první kdo píše komentář. :)

• Alena Nouzová

Neurolog, MUDr.

• V

S paní doktorkou jsem byl velmi spokojen a její lidský a osobní přístup mi velmi pomohl. Rozhodně si na pacienta udělá čas a vše vysvětlí. Chroustovský V.

• V

Kvalitní a velice příjemná lékařka.Vstřícná a naslouchající.Ordinace příjemná,bez čekání.
      Velice a vřele doporučuji a přeji hodně spokojených pacientů.
      Coufal M.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Alena Cabalová

Neurolog, MUDr.

Umístění: Centrum klinické imunologie, s.r.o.Služby: Bolesti zad

Výborná a velmi příjemná paní doktorka, která je velmi pečlivá. Vše podrobně prodiskutovala a odpověděla na všechny otázky.Doporučuji.

• Skvělá doktorka, výborně komunikující, rychlá, zaměřená na cíl. Příjemné a partnerské jednání s pacienty. Velmi doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Martin Nouza

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• P
      Umístění: Centrum klinické imunologie, s.r.o.Služby: Opakované infekce

Pana doktora bohužel také nedoporučuji.Musím souhlasit z názory ostatních,jednak jsem platila 2000 za vstupní prohlídku a po krevních testech jsem dostala vitamíny za 3500kč.Bohůžel jsem skončila stejně v Nemocnici na Antibiotikách a můj stav se spíše zhoršil než zlepšil.Raděj jděte jinam.Ono být příjemný je jedna věc ale důležité je léčit a hledat příčinu!!!.

Umístění: Centrum klinické imunologie, s.r.o.Služby: Alergie

Chodila jsem k panu doktorovi před cca 10lety, jako jediný mi pomohl a nerval do mně jen víc a víc léků, jeho paní mi taky velmi pomohla. Teď jsem se do ordinace vrátila i se 4letou dcerou, která má silné atopické ekzémy, které ani specialisté na Motole neřeší jinak než kortikoidem a vůbec je nezajímá příčina. Mohu pana doktora jen doporučit, i když je tu spousta negativní komentů. Chápu, že nesedne asi každému, vede totiž pacienta k sebereflexi a pokoře, a to často hodně bolí, ale za většinu svých problémů si můžeme sami. Pokud někdo očekává, že mu pan doktor udělá vyšetření, přesně stanoví diagnózu, předepíše na to zázračný prášeček a oni se najednou bez práce sami na sobě budou cítí jako znovuzrození, tak tak to opravdu nefunguje. Pan doktor se věnuje těm, kteří naslouchají a kde to má smysl a já jsem vděčná, že někdo takový tu je.

Podívejte se na všechny názory (52) na lékaře