Centrum klinické imunologie, s.r.o.

(6 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Centrum klinické imunologie, s.r.o.

Havelská 517/14

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Cabalová Jiný

  Byla jsem mile překvapena, jak je paní doktorka empatická a sympatická. Cítila jsem se v ordinaci velmi dobře, všechno mi vysvětlila, podrobně mě vyšetřila, cítila jsem z ní snahu pomoct mi, kterou málokdy od lékařů cítím. Přišla jsem do ordinace o 15 min dříve, ale zavolala si mě hned. Velmi doporučuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Nouza Jiný

  Doporučuji. Každá má návštěva má smysl a pokaždé se někam posuneme. Pan doktor je opravdu skvělý a v komunikaci žádný problém není. Chodím tam velice ráda a až teď mám pocit, že se mi dostane pomoci, které je třeba.


  L
  Lékař: MUDr. Alena Cabalová Jiný

  Skvělá pani lékařka!Skvělý neurolog,emapucky přístup!kez by bylo takových lékařů u nás po republice víc...


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Nouza Opakované infekce

  Pana doktora bohužel také nedoporučuji.Musím souhlasit z názory ostatních,jednak jsem platila 2000 za vstupní prohlídku a po krevních testech jsem dostala vitamíny za 3500kč.Bohůžel jsem skončila stejně v Nemocnici na Antibiotikách a můj stav se spíše zhoršil než zlepšil.Raděj jděte jinam.Ono být příjemný je jedna věc ale důležité je léčit a hledat příčinu!!!.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Cabalová Bolesti zad

  Výborná a velmi příjemná paní doktorka, která je velmi pečlivá. Vše podrobně prodiskutovala a odpověděla na všechny otázky.Doporučuji.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Nouza Alergie

  Chodila jsem k panu doktorovi před cca 10lety, jako jediný mi pomohl a nerval do mně jen víc a víc léků, jeho paní mi taky velmi pomohla. Teď jsem se do ordinace vrátila i se 4letou dcerou, která má silné atopické ekzémy, které ani specialisté na Motole neřeší jinak než kortikoidem a vůbec je nezajímá příčina. Mohu pana doktora jen doporučit, i když je tu spousta negativní komentů. Chápu, že nesedne asi každému, vede totiž pacienta k sebereflexi a pokoře, a to často hodně bolí, ale za většinu svých problémů si můžeme sami. Pokud někdo očekává, že mu pan doktor udělá vyšetření, přesně stanoví diagnózu, předepíše na to zázračný prášeček a oni se najednou bez práce sami na sobě budou cítí jako znovuzrození, tak tak to opravdu nefunguje. Pan doktor se věnuje těm, kteří naslouchají a kde to má smysl a já jsem vděčná, že někdo takový tu je.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu