Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Centrum klinické imunologie, s.r.o.
Havelská 517/14, Praha 11000
Centrum klinické imunologie, s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Alena Cabalová Jiný

  Pani doktorka je uzasny lekar, dokonaly a precizni neurolog, ktery vi co dela... Je neskonale prijemna, pecliva a opravdu sve praci rozumi
  Kéž by bylo takovych milych, ochotnych a peclivych lekaru u nas vic...

  S
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Nouza Jiný

  Doctor Nouza was very kind and nice. explain me everything to small details. The nurse it’s very sympathetic and kind also. Very professional. The medicine he gave me worked so well.

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Alena Cabalová Jiný

  Byla jsem mile překvapena, jak je paní doktorka empatická a sympatická. Cítila jsem se v ordinaci velmi dobře, všechno mi vysvětlila, podrobně mě vyšetřila, cítila jsem z ní snahu pomoct mi, kterou málokdy od lékařů cítím. Přišla jsem do ordinace o 15 min dříve, ale zavolala si mě hned. Velmi doporučuji.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Nouza Jiný

  Doporučuji. Každá má návštěva má smysl a pokaždé se někam posuneme. Pan doktor je opravdu skvělý a v komunikaci žádný problém není. Chodím tam velice ráda a až teď mám pocit, že se mi dostane pomoci, které je třeba.

  L
  MUDr. Alena Cabalová Jiný

  Skvělá pani lékařka!Skvělý neurolog,emapucky přístup!kez by bylo takových lékařů u nás po republice víc...

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Nouza Opakované infekce

  Pana doktora bohužel také nedoporučuji.Musím souhlasit z názory ostatních,jednak jsem platila 2000 za vstupní prohlídku a po krevních testech jsem dostala vitamíny za 3500kč.Bohůžel jsem skončila stejně v Nemocnici na Antibiotikách a můj stav se spíše zhoršil než zlepšil.Raděj jděte jinam.Ono být příjemný je jedna věc ale důležité je léčit a hledat příčinu!!!.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Alena Cabalová Bolesti zad

  Výborná a velmi příjemná paní doktorka, která je velmi pečlivá. Vše podrobně prodiskutovala a odpověděla na všechny otázky.Doporučuji.

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Nouza Alergie

  Chodila jsem k panu doktorovi před cca 10lety, jako jediný mi pomohl a nerval do mně jen víc a víc léků, jeho paní mi taky velmi pomohla. Teď jsem se do ordinace vrátila i se 4letou dcerou, která má silné atopické ekzémy, které ani specialisté na Motole neřeší jinak než kortikoidem a vůbec je nezajímá příčina. Mohu pana doktora jen doporučit, i když je tu spousta negativní komentů. Chápu, že nesedne asi každému, vede totiž pacienta k sebereflexi a pokoře, a to často hodně bolí, ale za většinu svých problémů si můžeme sami. Pokud někdo očekává, že mu pan doktor udělá vyšetření, přesně stanoví diagnózu, předepíše na to zázračný prášeček a oni se najednou bez práce sami na sobě budou cítí jako znovuzrození, tak tak to opravdu nefunguje. Pan doktor se věnuje těm, kteří naslouchají a kde to má smysl a já jsem vděčná, že někdo takový tu je.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu