Centrum klinické imunologie, s.r.o.

(4 názory)
Zobrazit lékaře

Centrum klinické imunologie, s.r.o.

Havelská 517/14

11000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• L
    Lékař: MUDr. Alena Cabalová Jiný

Skvělá pani lékařka!Skvělý neurolog,emapucky přístup!kez by bylo takových lékařů u nás po republice víc...

• P
    Lékař: MUDr. Martin Nouza Opakované infekce

Pana doktora bohužel také nedoporučuji.Musím souhlasit z názory ostatních,jednak jsem platila 2000 za vstupní prohlídku a po krevních testech jsem dostala vitamíny za 3500kč.Bohůžel jsem skončila stejně v Nemocnici na Antibiotikách a můj stav se spíše zhoršil než zlepšil.Raděj jděte jinam.Ono být příjemný je jedna věc ale důležité je léčit a hledat příčinu!!!.

• V
    Lékař: MUDr. Alena Cabalová Bolesti zad

Výborná a velmi příjemná paní doktorka, která je velmi pečlivá. Vše podrobně prodiskutovala a odpověděla na všechny otázky.Doporučuji.

• V
    Lékař: MUDr. Martin Nouza Alergie

Chodila jsem k panu doktorovi před cca 10lety, jako jediný mi pomohl a nerval do mně jen víc a víc léků, jeho paní mi taky velmi pomohla. Teď jsem se do ordinace vrátila i se 4letou dcerou, která má silné atopické ekzémy, které ani specialisté na Motole neřeší jinak než kortikoidem a vůbec je nezajímá příčina. Mohu pana doktora jen doporučit, i když je tu spousta negativní komentů. Chápu, že nesedne asi každému, vede totiž pacienta k sebereflexi a pokoře, a to často hodně bolí, ale za většinu svých problémů si můžeme sami. Pokud někdo očekává, že mu pan doktor udělá vyšetření, přesně stanoví diagnózu, předepíše na to zázračný prášeček a oni se najednou bez práce sami na sobě budou cítí jako znovuzrození, tak tak to opravdu nefunguje. Pan doktor se věnuje těm, kteří naslouchají a kde to má smysl a já jsem vděčná, že někdo takový tu je.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu