Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Hviezdoslavova 519, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

chtěla bych přidat hodnocení za několik důchodců,kteří bydlí ve Štichově ulici.Je nám líto,že paní doktorka Bayerová odešla do důchodu.Byli jsme s ní velmi spokojeni.A všechny změny špatně přijímáme,ale když odcházela původní setřička do důchodu,tak jsme se také obávali.Nová setřička Janička nás velmi příjemně překvapila.Vždy pro nás má vlídné slovo a snaží se nám čekání zpříjemnit a urychlit. Jsme rádi , že nám zůstala. Někteří jsme se už seznámili s novou paní doktorkou, udělala na nás dobrý dojem.A změny, které jsou ve vybavení ordinace jsou okouzlující. Přejeme paní doktorce pěkný důchod a nové paní doktorce hodně hodných pacientů.

chodim k pani lekarce od malicka dnes je me 45 let a a jsem nad miru spokojen

Opravdu špatná lékařka, 3 týdny mi léčila monunkleozu antibiotiky, když mi bylo opravdu spatne a sla jsem k jiné lékařce, když tam paní Bayer nebyla, ta se mi podívala do karty, kde bylo, že jsem již v pubertě mononukleozu absolvovala (o čemž jsem nevěděla a má paní doktorka také ne ) a hned mi odebrala antibiotika a poslala na vyšetření krve. Na krev se paní doktorky vůbec často nedostanete. Jinak její přístup je vlažný. Tohle je jen jeden případ, chodí tam celá má rodina, a každý z nás se setkal s nějakým takovým pochybením. Bohužel to není dobrá lékařka, nemá mou důvěru, že budu léčena správně a dostatečně.Už aby ji vystřídal někdo nový..

Paní doktorka je vždy příjemná a snaží se najít příčinu nemoci a né jen léčit důsledky.Díky včasnému odhaléní příčiny mých problémů,se můj stav výrazné zlepšil.Vřele ji doporučuji i od sousedek vím,že má pochopení i pro staré lidi.Předepisuje léky a zdr.pomůncky,které lidi potřebují a neohání se limitama.

K této lékařce jsem chodila co stojí Jižní Město znám ji tedy od mladých let v té době mi zanedbala kožní záležitost s tím, že jí začne léčit sama. Po její léčbě se mi to rozjelo natolik, že si s tím nevěděla rady tak pak mě laskavě poslala na kožní kam jsem pak docházela 3 měsíce. V průběhu dalších let jsem se s něčím takovým nesetkala, arogantní bez zájmu. Několik vyšetření mi zbabrala že jsem pak musela chodit ke specialistům neví si moc rady nepracuje s počítačem takže si kritiku nemůže ani přečíst. Dnešního dne jsem se od ní přeregistrovala i s dcerou k jinému praktickému lékaři na Jižním Městě. doporučuji nechodit k ní.

Někdo ji tu nazval spící pannou, taky na mě tak trochu působí. Moc k ní nechodím, ale když bylo potřeba, vždycky mě poslala ke specialistovi nebo sama našla řešení. Špatná snad není, řekl bych průměrně dobrý "údržbář". V dobrém smyslu slova. :)

Chodíme k paní doktorce celá rodina od mladých až po starší.Paní doktorka má vždy pochopení i pro nás starší,kteří někdy potřebujeme slyšet jen vlídné slovo a nebo se jen vypovídat.Pokud máme závažný zdr.problém vždy se snaží ho vyřešit.Nepatří k lékařům,kteří si myslí,že staří už nemají nárok na péči(na spec.vyš.).Znám lékaře,kteří např.pomůncky na inkontinenci nepředepisují,že to není lékař.problém.Já musím napsat,že v tom směru jsem byla vždy spokojená. A čekání u lékařky není nikdy dlouhé a pokud se čeká,má to vždy důvod.

S MUDr.Bayerovou mám vždy dobré zkušenosti.Snaží se pomoc.

U mne byla diagnostika vždy OK. Fronty jsou všude, za to dokroři nemůžou.

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojeni.Hold to není lékařka která ztrácí čas se simulanty.Mojí babičce paní doktorka zachránila svým přístupem život.