Hviezdoslavova 519, Praha
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Dobrý den,
chtěla bych přidat hodnocení za několik důchodců,kteří bydlí ve Štichově ulici.Je nám líto,že paní doktorka Bayerová odešla do důchodu.Byli jsme s ní velmi spokojeni.A všechny změny špatně přijímáme,ale když odcházela původní setřička do důchodu,tak jsme se také obávali.Nová setřička Janička nás velmi příjemně překvapila.Vždy pro nás má vlídné slovo a snaží se nám čekání zpříjemnit a urychlit. Jsme rádi , že nám zůstala. Někteří jsme se už seznámili s novou paní doktorkou, udělala na nás dobrý dojem.A změny, které jsou ve vybavení ordinace jsou okouzlující. Přejeme paní doktorce pěkný důchod a nové paní doktorce hodně hodných pacientů.

chodim k pani lekarce od malicka dnes je me 45 let a a jsem nad miru spokojen

Opravdu špatná lékařka, 3 týdny mi léčila monunkleozu antibiotiky, když mi bylo opravdu spatne a sla jsem k jiné lékařce, když tam paní Bayer nebyla, ta se mi podívala do karty, kde bylo, že jsem již v pubertě mononukleozu absolvovala (o čemž jsem nevěděla a má paní doktorka také ne ) a hned mi odebrala antibiotika a poslala na vyšetření krve. Na krev se paní doktorky vůbec často nedostanete. Jinak její přístup je vlažný. Tohle je jen jeden případ, chodí tam celá má rodina, a každý z nás se setkal s nějakým takovým pochybením. Bohužel to není dobrá lékařka, nemá mou důvěru, že budu léčena správně a dostatečně.Už aby ji vystřídal někdo nový..

Paní doktorka je vždy příjemná a snaží se najít příčinu nemoci a né jen léčit důsledky.Díky včasnému odhaléní příčiny mých problémů,se můj stav výrazné zlepšil.Vřele ji doporučuji i od sousedek vím,že má pochopení i pro staré lidi.Předepisuje léky a zdr.pomůncky,které lidi potřebují a neohání se limitama.

K této lékařce jsem chodila co stojí Jižní Město znám ji tedy od mladých let v té době mi zanedbala kožní záležitost s tím, že jí začne léčit sama. Po její léčbě se mi to rozjelo natolik, že si s tím nevěděla rady tak pak mě laskavě poslala na kožní kam jsem pak docházela 3 měsíce. V průběhu dalších let jsem se s něčím takovým nesetkala, arogantní bez zájmu. Několik vyšetření mi zbabrala že jsem pak musela chodit ke specialistům neví si moc rady nepracuje s počítačem takže si kritiku nemůže ani přečíst. Dnešního dne jsem se od ní přeregistrovala i s dcerou k jinému praktickému lékaři na Jižním Městě. doporučuji nechodit k ní.

Někdo ji tu nazval spící pannou, taky na mě tak trochu působí. Moc k ní nechodím, ale když bylo potřeba, vždycky mě poslala ke specialistovi nebo sama našla řešení. Špatná snad není, řekl bych průměrně dobrý "údržbář". V dobrém smyslu slova. :)

Chodíme k paní doktorce celá rodina od mladých až po starší.Paní doktorka má vždy pochopení i pro nás starší,kteří někdy potřebujeme slyšet jen vlídné slovo a nebo se jen vypovídat.Pokud máme závažný zdr.problém vždy se snaží ho vyřešit.Nepatří k lékařům,kteří si myslí,že staří už nemají nárok na péči(na spec.vyš.).Znám lékaře,kteří např.pomůncky na inkontinenci nepředepisují,že to není lékař.problém.Já musím napsat,že v tom směru jsem byla vždy spokojená. A čekání u lékařky není nikdy dlouhé a pokud se čeká,má to vždy důvod.

S MUDr.Bayerovou mám vždy dobré zkušenosti.Snaží se pomoc.

U mne byla diagnostika vždy OK. Fronty jsou všude, za to dokroři nemůžou.

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojeni.Hold to není lékařka která ztrácí čas se simulanty.Mojí babičce paní doktorka zachránila svým přístupem život.