Dvořáková 13, Brno-střed, Brno
Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

*http://asadi.cz/* vzhledem k mé vytíženosti, nestíhám odepisovat na emaily, prosím mě kontaktujte telefonicky. Jsem psycholog a psychoterapeut...

• Alkoholismus
  • Emocionální krize
  • Závislosti

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozofická fakulta - psychologie Mgr. 2012

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština, Arabština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Umístění: Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie individuální psychoterapie

I přes moji negativní (bývalou) zkušenost u psychologa jsem se nedala odradit a na radu blízkého člověka jsem navštívila pana Asadiho. Toto rozhodnutí patří k mým nejlepším. Pan Asadi je nesmírně vnímavý člověk, je to odborník na svém místě. Získáte u něj pocit napojení a zájmu o vás. Jeho práce nezačíná a nekončí jen v přesně stanovený a určený čas naší domluvené schůzky. O problémech přemýšlí i dál a snaží se pomoci - moje vlastní zkušenost, kdy mi pan Asadi volal i mimo náš určený čas a zajímal se co a jak. Získáte blízkého člověka, kterému se s lehkostí svěříte s vašimi strastmi a bolestmi. On je tu pro Vás s cílem pomoci a tento cíl plní.

U pana Asadiho se clovek citi velmi prijemne, je to clovek na svem miste. Je velmi empaticky a clovek se pri konverzaci s nim citi uvolnene. Z moji zkusenosti mohu jeho sluzby jen doporucit.

Mgr. Ahmad Asadi

Děkuji Tome. Ať se Vám daří :)

Pan Asadi mi pomohl vyřešit aktuální životní krizi souvisejicí s težkým rozchodem. Při prvním setkání pan Asadi poznal že jsem ve stresu pouze z mé dechové frekvence. Naučil mě speciální dechovou techniku, která mi pomohla zvládat tehdejší vypjatou situaci. Rovněž mi pomohl pochopit mé životní trauma - syndrom záchranáře a jeho vliv na mé neustále
selhávající vztahy se ženami a následnými depresivními stavy z toho vyplývajícími. Jelikož pocházím z dysfunkční rodiny a na základní škole jsem byl vystaven šikaně, jediný okamžik, kdy jsem se cítil šťastný, v bezpečí a milován, byl když jsem byl ve vztahu. Nicméně jsem neustále přitahoval podobný typ žen, které se mnou měly tendenci manipulovat a zneužívat mě. To vždy nakonec vedlo k rozchodu a depresivním stavům. Pan Asadi mi pomohl toto překonat a přenastavit komplikovaný vztah s mou maminkou a vymanit se s tzv. závislých vztahů. Pan Asadi byl čtvrtý psycholog v pořadí, se kterým jsem své problémy řešil. Nicméně první u něhož jsem zaznamenal nějaký efekt. Na rozdíl od ostatních komerčních psychologů neměl problém prodloužit sezení, pokud to dávalo smysl. Tento velice profesionální a osobní přístup, schopnost empatie a fakt, že se neustále sebevzdělává a používá širokou paletu technik, které vedou k analýze a pochopení problému se jen tak nevidí. Pan Asadi mi tedy pomohl překonat poškození z dětství, problém s uznáváním autorit, uvědomit si své špatné i dobré stránky a psychologicky dozrát v muže, což vedlo ke hmatatelnému zlepšení kvality mého života, a to jak v osobní, tak i v pracovní rovině. Závěrem tedy můžu jen říct, že pana Asadiho můžu jednoznačně doporučit, jelikož byl jedinný, který mi dokázal skutečně pomoci a u nějž jsem zaznamenal pozitivní efekt.

Mgr. Ahmad Asadi

Děkuji. Ať se vám daří M.

Umístění: jiné místo Jiný

Chci touto cestou od srdce pochválit a říct že P.Asadi je opravdu člověk na svém místě a dokáže nejen poradit dospělím ale i detem.Dokáže opravdu člověka znovu nastartovat správným směrem a opět se zvednout na nohy a pevně stát a dodat novou sílu bojovat s problemi řešit je a realizovat se správným směrem jaký má být.Opravdu můžu ze své zkušenosti jen doporučit protože jeho přístup a sezení mě pomohlo velmi a nejen mě ale také mojim synům a jsem mu za to velmi vděčná a přeji mu hodně štěstí v tom co dělá protože je za mě TOP 1.Neboj te se jít si za ním pro radu či pomoc opravdu má srdce lidskost a vždy pomůže.Děkuju

Mgr. Ahmad Asadi

Děkuji moc Deniso, Přeji Vám i celé rodině, abyste vždy mohli k sobě najít cestu :)

Umístění: jiné místo Jiný

Pana Asadiho budu hodnotit jako rodič, který zoufale hledal pomocnou ruku v problematickém období dospívání syna. Spolupráce mi především otevřela oči v tom, abych víc rozlišovala, které věci mám řešit, které je třeba upozadit, na čem trvat a co neřešit. Od prvního společného sezení jsem měla dobrý pocit, že se podaří navázat správná vlna a syn bude mít dobrého psychologa, který mu bude nápomocen v komplikovaném období dospívání. A pomůže všem jít správným směrem. Spolupráce mi ukázala i to, že někdy je lepší mlčet a poslouchat. Pevně věřím, že lidský přístup p. Asadiho pomůže i mnoha dalším, kteří to v dnešní komplikované době potřebují. Děkuji za spolupráci.

Děkuji Vám.

Umístění: jiné místo Jiný

Mohu jen doporučit. Velmi lidský, ale přesto profesionální přístup.Odcházela jsem vždy pozitivně naladěna.

Mgr. Ahmad Asadi

Paní Holíková, děkuji za zpětnou vazbu a doporučení. Ať se vám daří.
Asadi

Dochvilnost, snaha pomoci. Velice sympatický přístup, ochota pomoci.
Se službami pana psychiatra jsem nadmíru spokojený. Doporučuji všem různým věkovým kategoriím.

Děkuji Dane !

Pomoc, co mě pan Asadi dával a dal, mě velice pomohla. Povídá se s ním jako s kamarádem. Každé sezení mě dalo hodně síly i odvahy. Děkuji moc!

Mgr. Ahmad Asadi

Děkuji moc M.Ž. . Doufám, že jste v pořádku. Ať se vám daří. Dejte o sobě vědět.
Asadi

Umístění: Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie partnerská psychoterapie

Lidský, profesionální a empatický přístup. p. Ahmad dokázal po pár sezení rozklíčit můj dlouho trvající problém, který mě celý život trápil. p. Ahmad splnil na 100% moje očekávání. Vřele doporučuji.

Mgr. Ahmad Asadi

Děkuji K. Ať se vám daří !

• Alkoholismus
  • Emocionální krize