Adresa

Soukalova 3355, Praha
TOP ESTHETIC

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Lékařka je to milá, sympatická a ochotná. Bohužel ale pod vlivem komerčního přístupu. Byla jsem u ní na vyšetření se synem (5 let). Nalezla mu na očích dioptrie a hned napsala brýle (business pro optiku). Souhrou náhod o týden později dělali vyšetření ve školce a tam na jednom oku nenašli žádnou dioptrii a na druhém +0,5. Po upozornění přeměřili a vyšlo to úplně stejně. Doporučení - bez brýlí. Nedalo mi to a zašla jsem do Krče, abych měla nestranný názor. A závěr: 1. jedno oko bez dioptrie, 2. oko slaboučká (+0,5), rozhodně není na brýle. Vyhozené 2000 za brýle...

M
Ověřeny pacient

Setkal jsem s velkým množstvím očních lékařů, ale Mudr. Petrová se s nimi nedá srovnávat. Je absolutně bezkonkurenční :) Většina lékařů (s různorodým zaměřením) ukončila svá studia na fakultě. Paní doktorka Petrová se, ale neustále informuje o nových nemocech. Tam kde jsou všichni ostatní lékaři v koncích ona poradí a to i když to není její obor vzdělání. Má všeobecný přehled o nemocech celého těla a umí si spojit, že a+b=c. Což 99% lékařů v naší republice nedokáže a proto všechna čest p. Doktorce. Můžu 100% doporučit. Zklamaní u Mudr. Petrové Vás určitě nečeká :) a o ochotě, příjemném vystupování, podrobnému vysvětlení diagnóz ani nemluvě. To je u ní samozřejmostí :)

S
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, byla jsem u ní s dcerou - 5 let. Je trpělivá, usměvavá, přívětivá, vše vysvětlí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda registrujete nové pacjenty? Potřebovala bych konsultacji, protože vidím trochu húř, a taky bych potřebovala nové brýle. Nosím taky kontaktní čočky. Mám pojštěni v VZP. Předem děkuji za odpověď a přeju hezky den.
S pozdravem

Dobrý den, určitě registrujeme, ale t.č. jsem na rodičovské dovolené, kontaktujte prosím kolegy. Děkuji, zdraví
Petrová

MUDr. Adriana Petrová

glaucom,myopia gravis
Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Dobrý den,
Operace jsou možné i při těchto diagnózách, ale je to samozřejmě individuální. Každá z diagnóz má svoje specifika. Bez podrobného vyšetření vám ale stoprocentní odpověď na otázku dát nemůžu. Můžete se objednat ke kolegům, momentálně jsem na rodičovské dovolené. Děkuji, zdraví
Petrová

MUDr. Adriana Petrová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti