Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Lékařka je to milá, sympatická a ochotná. Bohužel ale pod vlivem komerčního přístupu. Byla jsem u ní na vyšetření se synem (5 let). Nalezla mu na očích dioptrie a hned napsala brýle (business pro optiku). Souhrou náhod o týden později dělali vyšetření ve školce a tam na jednom oku nenašli žádnou dioptrii a na druhém +0,5. Po upozornění přeměřili a vyšlo to úplně stejně. Doporučení - bez brýlí. Nedalo mi to a zašla jsem do Krče, abych měla nestranný názor. A závěr: 1. jedno oko bez dioptrie, 2. oko slaboučká (+0,5), rozhodně není na brýle. Vyhozené 2000 za brýle...

Setkal jsem s velkým množstvím očních lékařů, ale Mudr. Petrová se s nimi nedá srovnávat. Je absolutně bezkonkurenční :) Většina lékařů (s různorodým zaměřením) ukončila svá studia na fakultě. Paní doktorka Petrová se, ale neustále informuje o nových nemocech. Tam kde jsou všichni ostatní lékaři v koncích ona poradí a to i když to není její obor vzdělání. Má všeobecný přehled o nemocech celého těla a umí si spojit, že a+b=c. Což 99% lékařů v naší republice nedokáže a proto všechna čest p. Doktorce. Můžu 100% doporučit. Zklamaní u Mudr. Petrové Vás určitě nečeká :) a o ochotě, příjemném vystupování, podrobnému vysvětlení diagnóz ani nemluvě. To je u ní samozřejmostí :)

Skvělá paní doktorka, byla jsem u ní s dcerou - 5 let. Je trpělivá, usměvavá, přívětivá, vše vysvětlí.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla bych se zeptat, zda registrujete nové pacjenty? Potřebovala bych konsultacji, protože vidím trochu húř, a taky bych potřebovala nové brýle. Nosím taky kontaktní čočky. Mám pojštěni v VZP. Předem děkuji za odpověď a přeju hezky den.
S pozdravem

Dobrý den, určitě registrujeme, ale t.č. jsem na rodičovské dovolené, kontaktujte prosím kolegy. Děkuji, zdraví
Petrová

MUDr. Adriana Petrová

glaucom,myopia gravis
Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Operace jsou možné i při těchto diagnózách, ale je to samozřejmě individuální. Každá z diagnóz má svoje specifika. Bez podrobného vyšetření vám ale stoprocentní odpověď na otázku dát nemůžu. Můžete se objednat ke kolegům, momentálně jsem na rodičovské dovolené. Děkuji, zdraví
Petrová

MUDr. Adriana Petrová