Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

TOP ESTHETIC

Tř.Václava Klementa 869

29301 , Mladá Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

TOP ESTHETIC

Rychnovská 651

199 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

TOP ESTHETIC

Vajgarská 1141

198 21 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

TOP ESTHETIC

Soukalova 3355

143 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

TOP ESTHETIC

Erbenova 791

293 01 , Mladá Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Andrea Komancová

  Oční Lékař, MUDr.

  • P

   nejlepší oční lékař


 • Marie Hejmová

  Zubař, MUDr.

  • velmi dobrá, respektuje objednací dobu, s dalším pacientem se setkáte až při odchodu z ordinace

  • K

   Zatím nejlepší zubař/zubařka, kterou jsem poznal. Celý život jsem se bál zubaře, u ní se nebojím, protože ji plně důvěřuji.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Naděžda Forgáčová

  Oční Lékař, MUDr.

  • P

   K této paní doktorce již nikdy více!!!Přišli jsme k ní s osmi letým synem s tím,že špatně vidí do dálky,paní doktorka ho vyšetřila oči mu rozkapala a řekla,že dostane brýle na blízko a zlepší se mu to načež mu napsala brýle +0,75 na čtení a na psaní.Syn přes brýle nic neviděl tak jsme opět šli k paní doktorce,která se se mnou hádala a řekla mi,že má vrozenou vadu a je krátkozraký a na brýle si musí zvyknout.S tím sem se opravdu nesmířila a šla jsem na soukromou kliniku do Horních Počernic,kde paní doktorka mému synovi zjistila,že má astigmatismus a dala mu brýle se skly-0,25cilindrické,přes,které konečně vidí a vše přečte do dálky.Z názoru paní doktorky se zděsila a řekla,že by měla okamžitě odevzdat diplom,že by mohla za rok synovi zkazit oči o 50%.Je to smutné,že někdo takový může léčit oči,které vám už nikdo nevrátí :-(.........

  • J

   Chování paní doktorky je jednou jak milijus, po druhé dračice.A co se týče profesionality?No udělejte si obrázek sami.Když pacient má ošklivý zánět slzného kanálku a lékařka jej léčí na suché oko.Je to profesionální přístup?

  Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře


 • Tamara Bokotej

  Oční Lékař, MUDr.

  • A

   Paní doktorka Tamara Bokotey je šikovná. Pečlivě vyšetří zrak. Když zjistí problém, vše vysvětlí. Když paní doktorka u pacienta stanovuje přesný počet dioptrií, nespěchá, sklíčka vymění klidně i několikrát za sebou. Má i organizační talent – provoz zvládá na jedničku i bez zdravotní sestry. Je to sympatická lékařka.


 • Adriana Petrová

  Oční Lékař, MUDr.

  • N

   Lékařka je to milá, sympatická a ochotná. Bohužel ale pod vlivem komerčního přístupu. Byla jsem u ní na vyšetření se synem (5 let). Nalezla mu na očích dioptrie a hned napsala brýle (business pro optiku). Souhrou náhod o týden později dělali vyšetření ve školce a tam na jednom oku nenašli žádnou dioptrii a na druhém +0,5. Po upozornění přeměřili a vyšlo to úplně stejně. Doporučení - bez brýlí. Nedalo mi to a zašla jsem do Krče, abych měla nestranný názor. A závěr: 1. jedno oko bez dioptrie, 2. oko slaboučká (+0,5), rozhodně není na brýle. Vyhozené 2000 za brýle...

  • M

   Setkal jsem s velkým množstvím očních lékařů, ale Mudr. Petrová se s nimi nedá srovnávat. Je absolutně bezkonkurenční :) Většina lékařů (s různorodým zaměřením) ukončila svá studia na fakultě. Paní doktorka Petrová se, ale neustále informuje o nových nemocech. Tam kde jsou všichni ostatní lékaři v koncích ona poradí a to i když to není její obor vzdělání. Má všeobecný přehled o nemocech celého těla a umí si spojit, že a+b=c. Což 99% lékařů v naší republice nedokáže a proto všechna čest p. Doktorce. Můžu 100% doporučit. Zklamaní u Mudr. Petrové Vás určitě nečeká :) a o ochotě, příjemném vystupování, podrobnému vysvětlení diagnóz ani nemluvě. To je u ní samozřejmostí :)

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Boudová Kateřina

  Oční Lékař, MUDr.

  • E

   U paní Doktorky jsem byla dnes poprvé a jsem spokojená :-) milá, pečlivá dotazy ráda zodpoví a i poradí, můžu doporučit .