Zobrazit lékaře

• P

nejlepší oční lékař

• Marie Hejmová

Zubař, MUDr.

• velmi dobrá, respektuje objednací dobu, s dalším pacientem se setkáte až při odchodu z ordinace

• K

Zatím nejlepší zubař/zubařka, kterou jsem poznal. Celý život jsem se bál zubaře, u ní se nebojím, protože ji plně důvěřuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Naděžda Forgáčová

• P

K této paní doktorce již nikdy více!!!Přišli jsme k ní s osmi letým synem s tím,že špatně vidí do dálky,paní doktorka ho vyšetřila oči mu rozkapala a řekla,že dostane brýle na blízko a zlepší se mu to načež mu napsala brýle +0,75 na čtení a na psaní.Syn přes brýle nic neviděl tak jsme opět šli k paní doktorce,která se se mnou hádala a řekla mi,že má vrozenou vadu a je krátkozraký a na brýle si musí zvyknout.S tím sem se opravdu nesmířila a šla jsem na soukromou kliniku do Horních Počernic,kde paní doktorka mému synovi zjistila,že má astigmatismus a dala mu brýle se skly-0,25cilindrické,přes,které konečně vidí a vše přečte do dálky.Z názoru paní doktorky se zděsila a řekla,že by měla okamžitě odevzdat diplom,že by mohla za rok synovi zkazit oči o 50%.Je to smutné,že někdo takový může léčit oči,které vám už nikdo nevrátí :-(.........

• J

Chování paní doktorky je jednou jak milijus, po druhé dračice.A co se týče profesionality?No udělejte si obrázek sami.Když pacient má ošklivý zánět slzného kanálku a lékařka jej léčí na suché oko.Je to profesionální přístup?

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Tamara Bokotej

• A

Paní doktorka Tamara Bokotey je šikovná. Pečlivě vyšetří zrak. Když zjistí problém, vše vysvětlí. Když paní doktorka u pacienta stanovuje přesný počet dioptrií, nespěchá, sklíčka vymění klidně i několikrát za sebou. Má i organizační talent – provoz zvládá na jedničku i bez zdravotní sestry. Je to sympatická lékařka.

• Adriana Petrová

• N

Lékařka je to milá, sympatická a ochotná. Bohužel ale pod vlivem komerčního přístupu. Byla jsem u ní na vyšetření se synem (5 let). Nalezla mu na očích dioptrie a hned napsala brýle (business pro optiku). Souhrou náhod o týden později dělali vyšetření ve školce a tam na jednom oku nenašli žádnou dioptrii a na druhém +0,5. Po upozornění přeměřili a vyšlo to úplně stejně. Doporučení - bez brýlí. Nedalo mi to a zašla jsem do Krče, abych měla nestranný názor. A závěr: 1. jedno oko bez dioptrie, 2. oko slaboučká (+0,5), rozhodně není na brýle. Vyhozené 2000 za brýle...

• M

Setkal jsem s velkým množstvím očních lékařů, ale Mudr. Petrová se s nimi nedá srovnávat. Je absolutně bezkonkurenční :) Většina lékařů (s různorodým zaměřením) ukončila svá studia na fakultě. Paní doktorka Petrová se, ale neustále informuje o nových nemocech. Tam kde jsou všichni ostatní lékaři v koncích ona poradí a to i když to není její obor vzdělání. Má všeobecný přehled o nemocech celého těla a umí si spojit, že a+b=c. Což 99% lékařů v naší republice nedokáže a proto všechna čest p. Doktorce. Můžu 100% doporučit. Zklamaní u Mudr. Petrové Vás určitě nečeká :) a o ochotě, příjemném vystupování, podrobnému vysvětlení diagnóz ani nemluvě. To je u ní samozřejmostí :)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Boudová Kateřina

• E

U paní Doktorky jsem byla dnes poprvé a jsem spokojená :-) milá, pečlivá dotazy ráda zodpoví a i poradí, můžu doporučit .