Praktický zubní lékař
Svatopluka Čecha 73a, Brno

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní zubařka působí jako milá dáma. Bohužel má zkušenost je velice nepříjemná. Při každé návštěvě jsem si stěžoval na bolesti zubů a paní mě poslala domu že by to mělo přejít. Nový zubní lékař byl zděšen nad stavem dlouhotrvajícího zánětu. Léčba mě bude stát desítky tisíc.
Myslím že by paní zubařka měla jít do důchodu.

Umístění: Praktický zubní lékař bolesti zubů

Stejně jako jsem zde v komentářích četla již několikrát, tak i já měla stejnou zkušenost. Chodila jsem k paní zubařce asi 5 let a pokaždé jsem u ní strávila cca 5 minut, kde se mi podívala na zuby a řekla, že je vše OK. Po nějaké době mě začaly zuby bolet, zhoršovalo se to, ale na každé prohlídce mi řekla - líp si čistěte zuby. Poté, co už byla bolest k nevydržení a doktorka mi řekla, že tam nic nemám, tak jsem šla k jiné zubařce (u které jsem dodnes) a ta mi udělala kompletní rentgen. Paní doktorka Urbančíková mi nikdy v životě rentgen nedělala, i přes bolesti a ikdyž netušila, co se zuby mám.
Na RTG se zjistilo, že mám ve 3 zubech kazy zasažené i nervy a další zuby jsou také ve velmi špatném stavu. Následovaly další 4 roky vrtání, čištění kanálků a dalších velkých nepříjemností, které vycházely hlavně z toho, že se to řešilo až po tolika letech. Nikdy víc už takové bolesti nechci zažít a proto paní doktorku nedoporučuji, nezajímá se o své pacienty, případně když už ano, tak očividně neumí, nebo nechce řešit problémové situace.

Jak pravila kdysi babička: "není na světě člověk ten ..."
Já chodím k paní doktorce minimálně dvacet let a jsem absolutně spokojený. V případě potřeby mohu přijít kdykoliv (pochopitelně mimo pořadí, takže je třeba počkat - to je ale asi všude, a je to pochopitelné).
S výkony jsem vždy absolutně spokojený: paní doktorka pracuje rychle, dobře a bezbolestně.Navíc je velmi miulá a příjemná. Co se týče korunek dokáže téměř zázraky. Rtg je v místě, laboratoř hned vedle. Navíc, teď, během prázdnin, je tu i starší sestřička, která se s paní doktorkou výborně doplňuje.

Bohužel se musím přidat k řadě negativních názorů!Dokud nemáte větší problémy se zuby je vše v pořádku, avšak pokud vás začne něco bolet, tvrdí paní doktorka, že tam nic není, žádný kaz,ani zánět, prostě nic! Pokaždé čekáte přes hodinu v přeplněné čekárně a za 5 minut jste zázračně vyšetřena!Jelikož jsem to už bolestí nemohla vydržet, objednala jsem se k jinému parodontologovi a ten se zhrozil v jak hrozném mám zuby stavu a nechtěl mi věřit, že jsem někdy u nějakého parodontologa kdy byla!Paní doktor Urbančíková je sice milá,ale to je bohužel vše!A ta její sestřička je tak nepříjemná, přímo na odstřel!Takže pokud nechcete přijít o chrup rozhodně neporučuji!!!!!
Nespokojená pacientka

Podobný problém s paní doktorkou....při pravidelných prohlídkách, na které chodím každý půl rok pravidelně, je se mnou hotová do 5 minut, nezkontroluje mi zuby pouze se zeptá jestli něco bolí. Díky rovnátkům se mi zkazily trochu horní šestky a chodila jsem si je zadělávat bílou blombou. Postupně se mi ten zub ulamoval až jsem tam neměla skoro žádný. Skoro před rokem mě zub před dovolenou začal bolet, musela jsem jít na zubní pohotovost kde mi nasadili antibiotika. Po dovolené jsem navštívila paní doktorku a ta mi tvrdila, že nic v tom zubu nemám tak mi ho nebude otevírat. Následně mě zub bolel znovu, netekla mi půlka obličeje a musel a jsem o víkendu znovu na pohotovost pro antibiotika (všechno se odehrálo během měsíce). Šla jsem za paní doktorkou podruhé, že to není možné a ona mi neustále i se sestřičkou tvrdila, že tam nic nemám a že mě to neotevře. Od té doby to nebolelo, ale nyní se mi na to podíval jiný zubař a konstatoval že jsem tam měla velký kaz pod blombou a zanícené kanálky. Dokonce než mi to otevřela tak mi zub zespodu vyfotila a ukázala že ten kaz je tam vidět. Ze zubu mám pahýlek a musím si ve 23 letech nechat udělat korunku :( A týden po kontrole u paní doktorky Urbančíkové mi jiná zubařka našla 3 kazy a poslední měsíc jsem u ní každý týden a hodinu tam sedím a snaží se mi ty zuby spravit. Myslím, že by se měla zamyslet nad tím co dělá a myslím, že udělala chybu že si vzala tolik lidí, už nikomu tak nevěnuje dostatek času...

Bohužel mám také velmi špatnou zkušenost. Poté, co jsem se k paní doktorce neustále vracela pro bolest zubů a opakovaně mi bylo řečeno že je vše v pořádku, skončila jsem se zánětem trojklanného nervu a 7 uzlinani rozměrů cca 2x 1 cm, zaníceným středním uchem a tím, že mi obvodní lékařka odmítla dát neschopenku na bolest zubů, protože paní doktorka mi dala jako podklad vyjádření, že od zubů bolest nepochází. Na vlastní pěst jsem si zařídila vyšetření - nejdříve ORL, následně kloubní čelistní, stomatolog, kde se následně na jiné stomatologii na rentgenu potvrdilo, že mám vleklý rozsáhlý neošetřovaný zánět pod špatně ošetřenými zuby, u mnoha zubů byl objeven zalomený nástroj. nakonec jsem přišla o všechny horní zuby, již se je nepodařilo zachránit. Přitom jsem u paní doktorky byla téměř obden s nesnesitelnou bolestí zubů a ona opakovaně tvrdila, že zuby jsou v pořádku. Nepoznala zánět na rentgenu, ačkoliv i laik tam byl schopen zánět odhalit. Následně se potvrdila i její další špatně odvedená práce: inlay nabetonovaná mimo kořenový kanálek, zaplněný kanálek kde byla ponechána část živého nervu, technicky špatně provedené plomby atd. Škoda, je lidsky milá, ale odbornost a zodpovědnost opravdu na zvážení - potvrdilo to mnoho stomatologů, jejichž rukama jsem pak musela následně procházet. Platím za to dodnes a teprve nyní vidím, jak se zuby dají korektně ošetřit. Otřesná zkušenost s nevratnými dopady na mé zdraví. Zásadně nedoporučuji!

Naprosto neprofesionální lékařka, nepříjemná sestra, u které má člověk pocit, že obtěžuje, když přijde na ošetření k lékaři. Měsíce jsem si stěžovala, že mě bolí plombovaná šestka, bylo mi řečeno, že tam nic není, že si jen vymyšlím, jediné na co se zmohla bylo přeplombování a pokaždé si naúčtovala 500 Kc za bílou plombu, pokaždé jsem dostala vynadáno, že si špatně čistím zuby, že se mi dělá zubní kámen, ale dentální hygienu nedoporučila. Změnila jsem lékaře, (mladá, velice milá paní doktorka, která má přehled a zajímá se o nové postupy) dentální hygienu jsem si také našla sama, nainvestovala za několik tisíc, zuby mám opět v pořádku, jen díky zanedbání bolesti u šestky, byl pod ní velký zánět, čeká mě korunka za 4.500 Kč, nejraději bych to dala paní doktorce k úhradě. Navíc jsem díky výpisu z pojištovny zjistila, že mi účtovala zákroky, které mi nikdy nedělala, i toto se řeší přes příslušné úřady. Naprosto nemůžu doporučit.

Skvělá a pečlivá lékařka,díky ní mám zuby již dvacet let zachovány.Co se týká její sestřičky milá empatická.co se týká stále plné čekárny,to jen značí oblibu a zkušenost této lékařky.

Souhlasím z hodnocením 25 leté pacientky. Mě plombovala paní doktorka mrtvý zub několil let ,bez rentgenu!! Jen mi oznámila ,že mám v puse mrtvý zub a prostě ho zaplombujem,bohužel zub se ulamoval a ulamoval,plomba,padala a padala,takže mé návštěvy u ní byly časté a finančně náročné. S pocitem strachu jsem chodila na vyšetření ,co zas ta protivná a arogantní sestra vypustí z pusy. Po nekonečném nicneřešení mého problému s černým mrtvým zubem jsem odešla jinam. Nová PANÍ doktorka se zhrozila ,jak je možné že jsem nebyla na rentgenu a okamžitě mě vyšetřila . Zub musel ven. Souhra náhod mě donutila odejít jinam . Odporná sestra ,která má pocit ,že jediná pracuje,musím uznat že paní doktorka je velice milá,nicméně její profesionalita je zřejmě jinde ,né v zubech.

Já se k paní doktorceš vyjádřím následovně - je milá a sympatická, ale to, co zažívám v posledních 3 měsících je peklo - je mi 25 let a zuby mám téměř v pořádku, až na dva kazy.Chci popsat anabazi toho druhého kazu, který se projevil cca pred 3 mesíci(otázka je, jak dlouho zůstával neodhalen).Sla jsem za pani doktorkou s presnym popisem toho, co me trapi, paní doktorka zub vyvrtala, zaplombovala a za deset minut hotovo.spokojene jsem odesla, zaplatila 450 kč a byl pokoj, za tyden mi ale zaclo z onoho místa desne zapáchat, tak jsem se objednala znovu.Paní doktorce jsem opet popsala problém, ale ona tvrdila, ze kaz nevidí, neudelala mi rentgen, coz jak jsem ted zjistila, by melo být samozrejmé u obtízneji poznatelného kazu mezi zuby, prevrtala svoji puvodní praci s tím, ze ale nevidí problém, cili to povazuje za zbytecné.naplacala mi hmotu z plomby i mezi zuby,takže zuby nemely prirozeny prostor se ani o setinu milimetru pohnout, takže to zaclo bolet a zapachat znovu jeste více.V ten moment jsem o pani dotorce zacla silne pochybovat a vyjednala jsem si osetrení jinde - následoval rentgen - odhalili mi kaz u sousedícího zubu s tím 2 x opravovanym, který hranicil již se zubním kanálkem a ten 2 x opravovany - u toho byl prokázán hluboký kaz pod plombou.Plomba, ktera tam byla byla povazována za provozorium...no koment, v kresle jsem u nového zubare strávila pres hodinu a to jen s jedním z techto dvou zubu, o cene za tento zákrok radeji nebudu hovorit.
celá ta situace mě přesvedcila o tom, jak důležite je, mit peclivého zubare, který se bohužel nepozná, dokud vám neco opravdu není.a jak zde jiz nekdo psal - preplnená cekarna je vizitkou neprecizního osetrení - lidé se pak musí s problémem stále vracet.a zakoncím to sestrou v recepci - vymenit na hodinu....sestra by si mela uvedomit, ze není jedina, která má práci, nebo hodne práce a podle toho se chovat arogantne jako doposud.