Zuzana Ritterová, neurolog Praha

Zuzana Ritterová

Neurolog

10 názorů

Uložit


Adresa

Hostinského 1533, Praha
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Jsem v 8 mesici tehotenstvi a navstivila jsem pani doktorku kvuli akutni bolesti zad. S predchozi recenzi nemohu souhlasit. Pani doktorka byla velice vlidna, na vysetreni me vzala jeste ten samy den co jsem ji zavolala, a velice mi pomohla. Navstevovala jsem ji uz drive, pred nekolika lety jsem trpela silnymi migrenami a lecba pani doktorky mi prinesla znacnou ulevu. Take jsem zaznamenala, ze pani doktorka rozsirila svou praxi, ale jeji ordinacni hodiny se od te doby co tam chodim nezmenily.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ordinace Bolesti

K doktorce Ritterové chodím řadu let, bohužel se zhoršila natolik, že jsem se rozhodl změnit doktora. Před časem začala fušovat do jiného oboru, kde bere peníze na ruku (jakási psychoanalýza) do které Vás stále tlačí. V práci tedy často není a objednací termíny až v řádu měsíců. Jako doktor nejde s dobou, myslím, že by už měla jít už do důchodů. Její práce je přinejmenším u mě zbytečná a nic mi nepřinesla. Jiný doktor svou práci zastal dobře a s obtížemi pomohl. Při poslední návštěvě moc příjemná nebyla, během vyšetření, kdy jsem se svěřoval a byl i polonahý 4x zvedla telefon, jsem už chtěl i odejít z vyšetření, ale vydržel a rozhodl se pro změnu. Za mne určitě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Názor přidán dne 29.05.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Můj názor na paní doktoru je ten nejlepší, za svůj život jsem se setkala s mnoha lékaři jak pro mne, tak pro syna a musím konstatovat, že přístup paní doktorky je naprosto vstřícný, kompetentní, příjemný a zcela znalý věci. Mě samotné i mému synovi naprosto přesně diagnostikovala problém a cíleně řešila. Naprosto doporučuji všem, kteří hledají dobrého neurologa!


Ověřeny pacient

Diagnóza paní doktorky se naprosto shodovala s ostatními. Velmi rychle zjistila problémy, avšak na rozdíl od ostatníh (i od nemocniční péče) dokázala mojí dceři téměř okamžitě ulevit od bolestí a (úspěšně) doporučila další konkrétní řešení problémů. Navštívila jsem paní doktorku na základě doporučení kamarádky a jsem s péčí zcela spokojená. Tedy doporučuji i já ostatním.


Chci poděkovat paní doktorce za vstřícný přístup. Zkoušela jsem se objednat ve dvou jiných ordinacích, byly mi nabízeny termíny za 5-6 týdnů. Paní doktorka mě přijala okamžitě a velmi mi pomohla od bolesti.


Doporučuji


Doporučuji, vstřícný přístup k pacientům, ochota, profesionalita


velmi dobrý


S
Ověřeny pacient

Nedoporucuji pani doktorka neni schopna poslat na RTG lecila me na uplne jinou diagnozu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti