Neurologická ordinace
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nejhorší poskytovatel zdravotních služeb co jsem se kdy setkala. Lékařka mě vyhodila, pro 5 min. zpoždění, že na mě nemá čas. Ani pozdravit neuměla a nema slusne vychování. Už nikdy víc. Rozhodně NEDOPORUČUJI. I kdy by to byl poslední neurolog na světě.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Dnes jsem s dcerou navštívila paní doktorku a už v životě mne tam nikdo neuvidí. Dceři je 20 let. Byla to gymnastka, která táhla celý tým a i přes zranění docvičila, aby nezkazila MČR týmu. Nyní má bolesti pravé poloviny těla se třesem, který nelze ovládat. Paní doktorka skoro v úvodu usoudila, že je to psychiatrický problém, ačkoli včera paní doktorka na psychiatrii psychiatrický problém jednoznačně vyloučila. Nechtěla jí zavolat a informaci si ověřit, že jméno už jí stačí, že je to naše věc, ale že je paní doktorka stará, postupuje podle starých metor a jen ji urážela. Naprosto neprofesionální přístup. Poslala nás tedy alespoň na magn. rezonanci, za což jí dávám jeden bod. Dceři vůbec nevysvětlila nic, třeba proč má každou zorničku jinak širokou, žádný soucit, i když viděla, že je to mladá hezká holka,kterou trápí bolestia třes rukou a hlavy, jen ji poučila, co nesmí mít na sobě v době magn. rezonance, jsem ráda, že jsem byla přítomna, protože dcera je introvert a neumí se bránit.

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Prakticky vsechny moje chronicke i akutni potize byly pro lekarku psychosomaticke. Mam si vzit ibalgin a zacit zit, bolest je pro mne záchranný kruh ap ( jsem po 5ti operacich patere,)Naordinovala mi antidepresiva s tim,ze mi s nimi bude lépe .Uzivala jsem je 5 tydnu, snazila jsem se vydremzet,ale bylo mi po nich akorát tak zle.
Kdyz jsem ji pri posledni navsteve oznamila, ze jsem je po 5ti tydnech vysadila kvuli silnym vedl.účinkům, opravdu to s nimi neslo, tak navsteva trvala jiz snad jen 8 minut, jednání pohrdave, spatra, byla jsem celkem sokovana.
Po této posledni navsteve jsem presla jinam.

Jsem v 8 mesici tehotenstvi a navstivila jsem pani doktorku kvuli akutni bolesti zad. S predchozi recenzi nemohu souhlasit. Pani doktorka byla velice vlidna, na vysetreni me vzala jeste ten samy den co jsem ji zavolala, a velice mi pomohla. Navstevovala jsem ji uz drive, pred nekolika lety jsem trpela silnymi migrenami a lecba pani doktorky mi prinesla znacnou ulevu. Take jsem zaznamenala, ze pani doktorka rozsirila svou praxi, ale jeji ordinacni hodiny se od te doby co tam chodim nezmenily.

Umístění: Neurologická ordinace Bolesti

K doktorce Ritterové chodím řadu let, bohužel se zhoršila natolik, že jsem se rozhodl změnit doktora. Před časem začala fušovat do jiného oboru, kde bere peníze na ruku (jakási psychoanalýza) do které Vás stále tlačí. V práci tedy často není a objednací termíny až v řádu měsíců. Jako doktor nejde s dobou, myslím, že by už měla jít už do důchodů. Její práce je přinejmenším u mě zbytečná a nic mi nepřinesla. Jiný doktor svou práci zastal dobře a s obtížemi pomohl. Při poslední návštěvě moc příjemná nebyla, během vyšetření, kdy jsem se svěřoval a byl i polonahý 4x zvedla telefon, jsem už chtěl i odejít z vyšetření, ale vydržel a rozhodl se pro změnu. Za mne určitě nedoporučuji.

Můj názor na paní doktoru je ten nejlepší, za svůj život jsem se setkala s mnoha lékaři jak pro mne, tak pro syna a musím konstatovat, že přístup paní doktorky je naprosto vstřícný, kompetentní, příjemný a zcela znalý věci. Mě samotné i mému synovi naprosto přesně diagnostikovala problém a cíleně řešila. Naprosto doporučuji všem, kteří hledají dobrého neurologa!

Diagnóza paní doktorky se naprosto shodovala s ostatními. Velmi rychle zjistila problémy, avšak na rozdíl od ostatníh (i od nemocniční péče) dokázala mojí dceři téměř okamžitě ulevit od bolestí a (úspěšně) doporučila další konkrétní řešení problémů. Navštívila jsem paní doktorku na základě doporučení kamarádky a jsem s péčí zcela spokojená. Tedy doporučuji i já ostatním.

Chci poděkovat paní doktorce za vstřícný přístup. Zkoušela jsem se objednat ve dvou jiných ordinacích, byly mi nabízeny termíny za 5-6 týdnů. Paní doktorka mě přijala okamžitě a velmi mi pomohla od bolesti.

Doporučuji

Doporučuji, vstřícný přístup k pacientům, ochota, profesionalita