Kateřinská 34, P-2, Legerova 56, P-2, Praha
Ordinace (mapa)

Jsme

Umístění: Ordinace Subakutní zánět štítné žlázy

Paní doktorka je naprosto úžasná. Přišla jsem před rokem na ambulanci ORL na polikliniku s několikadenní teplotou a zoufalá, netušíc, že moje zvětšená a bolestivá vyboulenina na krku je zanícená štítná žláza. Paní doktorka mě vzala týž den (i přes naprosté vytížení) a od té doby se mi naprosto plnohodnotně a velmi empaticky věnovala. Vděčím jí za zvládnutí subakutního zánětu a nyní jen doufám, že se funkce ŠŽ normalizuje a léčit se již nebudu muset - ač jsem moc ráda, že jsem měla to štěští natrefit zrovna na takového odborníka. Doporučuji a děkuji.

Umístění: Ordinace Doporuceni od praktickeho lekare

Velmi arogantní a dehonestujici přístup k pacientovi. Po celou dobu hyperaktivní a nesoustredena. Na otázku, zda si pacienta ponechá v péči, byla odpověď, že v žádném případe. Takže nedoporučuji! !!!! A lékaře hledáme dal.

MUDr. Zuzana Jarkovská

Vážená paní / pane J. - panu J jsem se věnovala zcela standardně jako jinému pacientovi, jak si můžete zkontrolovat - vše je napsané v lékařské zprávě. Navrhla jsem doplnění vyšetření, které jste nechtěli. Chápu, že pro určitého nemocného může být zklamání, že v jeho případě není indikována léčba a tudíž mu nemůže pomoci v jeho potíži. Také jsem sdělila, že nejsem obezitolog a mimoto jste již na obezitologii (tuším ) měli i vypsánu žádanku od prakt. lékaře. Jestli jsem byla hyperaktivní tak se omlouvám, je pravda, že se mi dařilo jen s největším úsilím a od Vás obou získat byť základní a nejjednodušší anamnestické údaje bez kterých - je mi líto- se správná diagnosa stanovit nedá. Ale vzhledem k tomu, že jste nabízené laboratorní rozbory k dovyšetření ani nechtěli tak si myslím, že ani neželíte toho, že jsem Vás nezvala do dispenzarizace. Situace je taková, že specialista dispenzarizuje jen závažné případy a ostatní ponechává s doporučením v péči prakt. lékaře. Hezký Nový rok

Skvela doktorka, vdecim ji za rychle a uspesne reseni rakoviny. Diky ni jsem mela nejlepsiho operatera nejen u nas. Vice takovych doktoru! ... Dekuji vam pani doktorko, ze vas mame.

F

Úžasná paní doktorka. Má velice lidský a empatický přítup, je velmi pečlivá a skutečná odbornice. Docházím k ní už čtvrtým rokem. Vždy se usmívá, je opravdu skvělá!

Mudr. Jarkovskou mohu jen doporučit. Stará se o mě i mou dceru, včasná diagnostika pomohla dceři statečně zabojovat s velmi nepříjemnou nemocí. Doporučení operatéra bylo dokonalé. Nad to, velmi příjemná komunikace a empatický přístup. Paní doktorko, moc děkuji.

Je to velmi moudrá, silně empatická a velmi schopná paní doktorka a docentka ve svém odboru, která má hluboký lidský přístup ke každému pacientovi, osobitne se mu věnuje, všechno mu vysvětlí, vždy si najde dostatek potřebného casu pro pacienta a pacient od ní odchází s velmi dobrým pocitem, že byl u toho nejlepšího doktora, odchází se správnou léčbou a s velkou nadějí v uzdravení a těší se na další návštěvu.

Umístění: Ordinace Subakutní zánět štítné žlázy

Umístění: Ordinace Doporuceni od praktickeho lekare

F

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Hodnoty Thyroxin volný 15,6 pmol/Ia , TSH 4,8 mU/I .Je postižená štítná žláza,nebo jsou hodnoty ještě v normě? Děkuji za odpověď

Dobrý den, je to tzv “subklinická hypothyreóza”, takže uplně v normě to není. ZJ

MUDr. Zuzana Jarkovská

• dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kolik stojí očkování proti hepatitidě typu B. Budu dělat v domově důchodců a budu to asi potřebovat. Děkuji

Dobrý den, v tom případě Vás Váš praktický lékař oočkuje zdarma. Zdravím

Jsme