Kateřinská 34, P-2, Legerova 56, P-2, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Jsme

• všeobecný praktický lékař
  • endokrinologie

Umístění: Ordinace Jiný

Uzasna pani doktorka! Mila, empaticka, clovek an svem miste, nic neopomene, vyslechne, dukladne vysetri, skvele poradi vic takovych lekaru.

Umístění: Ordinace Jiný

Přišel jsem neobjednán s vážnými respiračními problémy. Přestože jsem už roky nepatřil mezi kmenové pacienty (má závodní lékařka odcházející do penze ten den neordinovala a navíc mi na delší cestu k ní nebylo dobře), pí. doktora mne přijala a poctivě se mi věnovala, stejně tak milá byla i pí. sestra.
Takže, děkuji moc. Přijala mne, a to v době epidemie a plné čekárny, věnovala čas, byla laskavá a bedlivě vyšetřila. Více takových lékařů...

MUDr. Zuzana Jarkovská

Moc Vám děkuji, kolikrát člověku ke štěstí stačí jen pochvala. Moc jste mě potěšil

Umístění: Ordinace Subakutní zánět štítné žlázy

Paní doktorka je naprosto úžasná. Přišla jsem před rokem na ambulanci ORL na polikliniku s několikadenní teplotou a zoufalá, netušíc, že moje zvětšená a bolestivá vyboulenina na krku je zanícená štítná žláza. Paní doktorka mě vzala týž den (i přes naprosté vytížení) a od té doby se mi naprosto plnohodnotně a velmi empaticky věnovala. Vděčím jí za zvládnutí subakutního zánětu a nyní jen doufám, že se funkce ŠŽ normalizuje a léčit se již nebudu muset - ač jsem moc ráda, že jsem měla to štěští natrefit zrovna na takového odborníka. Doporučuji a děkuji.

Umístění: Ordinace Doporuceni od praktickeho lekare

Velmi arogantní a dehonestujici přístup k pacientovi. Po celou dobu hyperaktivní a nesoustredena. Na otázku, zda si pacienta ponechá v péči, byla odpověď, že v žádném případe. Takže nedoporučuji! !!!! A lékaře hledáme dal.

MUDr. Zuzana Jarkovská

Vážená paní / pane J. - panu J jsem se věnovala zcela standardně jako jinému pacientovi, jak si můžete zkontrolovat - vše je napsané v lékařské zprávě. Navrhla jsem doplnění vyšetření, které jste nechtěli. Chápu, že pro určitého nemocného může být zklamání, že v jeho případě není indikována léčba a tudíž mu nemůže pomoci v jeho potíži. Také jsem sdělila, že nejsem obezitolog a mimoto jste již na obezitologii (tuším ) měli i vypsánu žádanku od prakt. lékaře. Jestli jsem byla hyperaktivní tak se omlouvám, je pravda, že se mi dařilo jen s největším úsilím a od Vás obou získat byť základní a nejjednodušší anamnestické údaje bez kterých - je mi líto- se správná diagnosa stanovit nedá. Ale vzhledem k tomu, že jste nabízené laboratorní rozbory k dovyšetření ani nechtěli tak si myslím, že ani neželíte toho, že jsem Vás nezvala do dispenzarizace. Situace je taková, že specialista dispenzarizuje jen závažné případy a ostatní ponechává s doporučením v péči prakt. lékaře. Hezký Nový rok

Skvela doktorka, vdecim ji za rychle a uspesne reseni rakoviny. Diky ni jsem mela nejlepsiho operatera nejen u nas. Vice takovych doktoru! ... Dekuji vam pani doktorko, ze vas mame.

F

Úžasná paní doktorka. Má velice lidský a empatický přítup, je velmi pečlivá a skutečná odbornice. Docházím k ní už čtvrtým rokem. Vždy se usmívá, je opravdu skvělá!

Mudr. Jarkovskou mohu jen doporučit. Stará se o mě i mou dceru, včasná diagnostika pomohla dceři statečně zabojovat s velmi nepříjemnou nemocí. Doporučení operatéra bylo dokonalé. Nad to, velmi příjemná komunikace a empatický přístup. Paní doktorko, moc děkuji.

Je to velmi moudrá, silně empatická a velmi schopná paní doktorka a docentka ve svém odboru, která má hluboký lidský přístup ke každému pacientovi, osobitne se mu věnuje, všechno mu vysvětlí, vždy si najde dostatek potřebného casu pro pacienta a pacient od ní odchází s velmi dobrým pocitem, že byl u toho nejlepšího doktora, odchází se správnou léčbou a s velkou nadějí v uzdravení a těší se na další návštěvu.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, opět mám angínu podle mě. U doktora jsem nebyla ale je to taková zvláštní mám napadenou pouze levou mandly jsou na ní bílé čety cca co vidím 4 a pak jedem velkej ten je takovej do šedivá o velikosti tak 1cm. Může zo být něco závažnějsího. Angíny mám tak 3 do roka. Je mi 18.

Souhlasim pan kolega to vystihl. Jděte na ORL

MUDr. Zuzana Jarkovská

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu užívat lék euthyrox společně s lékem Uro-Vaxom. Euthyrox dlouhodobě užívám ráno půl hodiny před jídlem, Uro-Vaxom mi byl teď předepsán na opakované záněty močového měchýře a má se užívat stejným způsobem jako euthyrox. Mohu je tedy užívat společně? Děkuji.

Dobrý den, společně s Euthyroxem se nedoporučuje naráz polykat žádné jiné léky jinak je snížená jeho účinnost. Takže ostatní léky polykat až s odstupem po něm a dodržet lačnění. ZJ

Jsme

• všeobecný praktický lékař