Adresa

Kateřinská 34, P-2, Legerova 56, P-2, Praha
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Jsme


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Subakutní zánět štítné žlázy

Paní doktorka je naprosto úžasná. Přišla jsem před rokem na ambulanci ORL na polikliniku s několikadenní teplotou a zoufalá, netušíc, že moje zvětšená a bolestivá vyboulenina na krku je zanícená štítná žláza. Paní doktorka mě vzala týž den (i přes naprosté vytížení) a od té doby se mi naprosto plnohodnotně a velmi empaticky věnovala. Vděčím jí za zvládnutí subakutního zánětu a nyní jen doufám, že se funkce ŠŽ normalizuje a léčit se již nebudu muset - ač jsem moc ráda, že jsem měla to štěští natrefit zrovna na takového odborníka. Doporučuji a děkuji.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Doporuceni od praktickeho lekare

Velmi arogantní a dehonestujici přístup k pacientovi. Po celou dobu hyperaktivní a nesoustredena. Na otázku, zda si pacienta ponechá v péči, byla odpověď, že v žádném případe. Takže nedoporučuji! !!!! A lékaře hledáme dal.

MUDr. Zuzana Jarkovská

Vážená paní / pane J. - panu J jsem se věnovala zcela standardně jako jinému pacientovi, jak si můžete zkontrolovat - vše je napsané v lékařské zprávě. Navrhla jsem doplnění vyšetření, které jste nechtěli. Chápu, že pro určitého nemocného může být zklamání, že v jeho případě není indikována léčba a tudíž mu nemůže pomoci v jeho potíži. Také jsem sdělila, že nejsem obezitolog a mimoto jste již na obezitologii (tuším ) měli i vypsánu žádanku od prakt. lékaře. Jestli jsem byla hyperaktivní tak se omlouvám, je pravda, že se mi dařilo jen s největším úsilím a od Vás obou získat byť základní a nejjednodušší anamnestické údaje bez kterých - je mi líto- se správná diagnosa stanovit nedá. Ale vzhledem k tomu, že jste nabízené laboratorní rozbory k dovyšetření ani nechtěli tak si myslím, že ani neželíte toho, že jsem Vás nezvala do dispenzarizace. Situace je taková, že specialista dispenzarizuje jen závažné případy a ostatní ponechává s doporučením v péči prakt. lékaře. Hezký Nový rok


Ověřeny pacient

Skvela doktorka, vdecim ji za rychle a uspesne reseni rakoviny. Diky ni jsem mela nejlepsiho operatera nejen u nas. Vice takovych doktoru! ... Dekuji vam pani doktorko, ze vas mame.


F
Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka. Má velice lidský a empatický přítup, je velmi pečlivá a skutečná odbornice. Docházím k ní už čtvrtým rokem. Vždy se usmívá, je opravdu skvělá!


S
Ověřeny pacient

Mudr. Jarkovskou mohu jen doporučit. Stará se o mě i mou dceru, včasná diagnostika pomohla dceři statečně zabojovat s velmi nepříjemnou nemocí. Doporučení operatéra bylo dokonalé. Nad to, velmi příjemná komunikace a empatický přístup. Paní doktorko, moc děkuji.


R
Ověřeny pacient

Je to velmi moudrá, silně empatická a velmi schopná paní doktorka a docentka ve svém odboru, která má hluboký lidský přístup ke každému pacientovi, osobitne se mu věnuje, všechno mu vysvětlí, vždy si najde dostatek potřebného casu pro pacienta a pacient od ní odchází s velmi dobrým pocitem, že byl u toho nejlepšího doktora, odchází se správnou léčbou a s velkou nadějí v uzdravení a těší se na další návštěvu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Mohou se vyskytovat vzadu na krku (skoro u vlasů) zvětšené uzliny nebo se zde nevyskytují? Co by mohla znamenat 1 cm velká tvrdá pohyblivá boule, která na zatlačení mírně bolí? Může to být závažné, např. zvětšená uzlina, lipom apod? Mockrát děkuji za odpověď.

  Ano může to být vše co popisujete. Jděte k praktikovi či na kožní - netřeba žádanka. Zdravím ZJ

  MUDr. Zuzana Jarkovská

 • Dobrý den. Mohou se hemoroidy projevovat jako podkožní fialové skvrny pod kůži ve vzdálenosti i cca půl Cm od konecniku nebo to muže být i absces pokud je občas přítomen mírný tlak? Mockrát děkuji a přeji hezky den.

  Dobrý den, ano mohou a nejspíše budou . Absces většinou hodně bolí a může prasknout, kůže je zarudlá - hrozí šíření do okolí - jestli vám to připadá tak nepodceňujte a jděte na vyšetření. ZJ

  MUDr. Zuzana Jarkovská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Jsme


Specializace

 • všeobecný praktický lékař
 • endokrinologie