Zora Nečesánková, zubař Brno

MUDr. Zora Nečesánková

Zubař

6 názorů

Adresa

Václavská 12, Brno
Privátní zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Problém pouze v komunikaci, změny ord. hodin nebo ev. volna pouze nalepeny na okně, stálým pacientům bez osobní denní kontroly event. změny ord. hodin tato změna není známa.
Štítek ordinačních hodin pouze ve vchodě, nikoliv na z ulice přístupném místě, v době mimo ord. hodin jsou tyto informace z důvodu uzamknutého vchodu nedostupné.
Vynikající by bylo jakékoliv změny uvést na internetu u profilu paní doktorky, což by bylo ihned většině jejich pacientů dostupné.


Pani doktorka je skvely odbornik.Je videt,ze jsou se sestrickou sehrany tym.Jsem velmi spokojeny.Sestricka je velmi saramantni zena.


S péčí p.doktorky jsem velice spokojen a můžu ji jen doporučit,je k pacientovi velice milá a citlivá.Také sestra přispívá svou prací k dobré pohodě v ordinaci.


Ověřeny pacient

Prijemna k lidem, na deti moc hodna. Rekla bych, ze je to v Brne jedna z NEJlepsich zubaru. Jeji prace je kvalitni, taky proto jak se muzete docist o par prispevku nize je tam tak plno. Praovni doba je tak akorat k tomu kolik stihnou lidi za den. Bohuzel lide jsou hloupi, takze nechapou, ze jen od 8.00-9.00 prijmou bez objednani.


I

Než jsem dostal doporučení na tuto paní doktorku, měl jsem ze zubařů panickou hrůzu a obloukem jsem se jim vyhýbal. Paní doktorka mě dala zuby do pořádku a naučila mě se zubaře nebát. Nemám k její péči nejmenší výhrady, naopak ji mohu každému doporučit.


D

doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti