Zlatka Takácsová, internista Praha

MUDr. Zlatka Takácsová

Uložit

Internista Více

11 názor

Uložit


Adresa

AMARYLLIS CENTRUM
Národní 23, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: AMARYLLIS CENTRUM Chemický peeling

Měla jsem možnost podstoupit zákrok u paní doktorky Takácsové, ke které jsem šla cíleně na doporučení, takže jsem měla možnost se sama přesvědčit a utvrdit v tom, co se o paní doktorce píše. Je to opravdu velmi milá a pozitivní osoba, průběh a vše okolo zákroku podrobně vysvětlí a všechny moje dotazy ochotně zodpověděla. Takže kdo stojí o opravdu lidský a vstřícný přístup, tak doporučuji tuto paní doktorku, která působí v Amaryllis centru.

L
Ověřený profil
Umístění: AMARYLLIS CENTRUM Mikrojehličkování

Mikrojehličkování u paní doktorky Takácsové, naprosto perfektní. Hezké prostředí, velice ochotný personál. Paní doktorka je moc milá a můžete si jí zeptat snad na všechny otázky :)

I
Ověřený profil
Umístění: AMARYLLIS CENTRUM Ošetření

Do Amaryllis centra chodím pravidelně a pokaždé k paní doktorce Takácsové. Působí velice mile a profesionálně a i přes to, že je poměrně zaneprázdněná, tak se mi pokaždé snaží vyjít vstříc s termínem na další ošetření. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala tohle centrum, protože opravdu vidím nějaké výsledky.

J
Ověřený profil

Paní doktorka mi moc pomohla,její velmi milý a ochotný přístup jsem již dlouho nikde nezažila. Měla jsem problémy s žíly. Konečně se cítím dobře,ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji. Jana

Paní doktorka je jedna z mála lékařů, který to co slíbí i splní. V její centru Amaryllis po všech procedurach a dodržení jejich doporučení jsem zhubnul tak, že jsem teď sám ze sebou spokojený. Vřele doporučuji všem, který chtějí vypadat lépe. A pani doktorce děkuji, neboť jsem (i když mnoho lidí tvrdí, že vzhled nic neznamená) získal nové místo, to které jsem si vysnil. Děkuji Honza

Ověřený profil

Jsem velice rád,že jsem na internetu našel stránky centra Amaryllis ,které vede pani MUDr. Takácsová.
Její přístup jako specialistu ve vícero oborech je naprosto skvělý! S ničím takovým jsem se zatím nesetkal a to jsem zkusil několik center vč.konzultací s lékaři !
Nejenže se mi povedlo zdravě zhubnout 13 Kg ( a to jsem neměl nikdy hlad!),ale při ubývajících cm v pasu se vděk její " sendvičové" metodě ošetření na mém břiše neobjevili žádné nevzhledné faldy. A na vysoký tlak konečně nemusím brát žádné léky !
Její centrum Amaryllis doporučuji!Kvalita,odbornost a skvělý přístup výrazně převyšují cenu! Nádherné prostory,žádný sklep!

Velice milá a příjemná paní doktorka.Se svým empatickým přístupem a profesními dovednostmi,odborník na svém místě.Vřele doporučuji!!!

Tak tuto pani doktorku bych doporučil každému,kdo reptá nad českým zdravotnictvím! Člověk si prijde jak v jiném světě. Kloubí se u ní naprostá profesionalita s teplým lidským přístupem. Kdybych z ní necítil ten profesionalní pristup,tak bych se nechal unést představou,žě jsem v ordinaci rodinného příslušníka.Naprosto užasný přístup k pacientovi!!! D.M.

Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá a pacientům vychází vždy vstříc. Chodil jsem k ní s žilními problémy a moc mi pomohla. Skvělá lékařka

Velice milá a lidská paní doktorka ktará si vždy udělá čas člověka vyslechnou a promluvit si s ním.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti