Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Problemy

U pana doktora som bola uz davno a davno som sa chystala napisat nazor. Na pana doktora mozem povedat len negativny nazor. Je to velmi hruby arogantny a cynicky lekar. Mam hormonalne problemy a pan doktor si nezabudol utrusit poznamku ze ci zarastam ako muz po celom tele. Odchadzala som z ordinacie hotova. Cudujem sa zenam ktore k panovi doktorovi chodia. Po mojem skusenosti ked pana dr. stretnem v lekarskom dome urobi sa mi stale zle uz len pri pohlade na neho.

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Prohlídka

Měla jsem pojištění Uniqa (ten gynekolog je v seznamu). V té době jsem neuměla česky ale angličtina je dobrá (na jeho webu angličtina je označena jako komunikační jazyk). Začal prohlídku s hloupými otázkami (proč jsi přijela do ČR, co tu děláš, nemáš ve své země lékaře, atd.). Pozdě asi půlhodiny zapisoval mou adresu do svého počítače. Řekl ze ja mam "tam" různé infekce a výtok, a proto musím mu zaplatit částku peněz aby on to vyléčil (fakticky nic ja nemam, ja to později ověřila jinde). Při předložení pojistné karty Uniqa řekl ze kartu neakceptuje a recept nevydá. Hned jsem zavolala do pojišťovny. Pak pojišťovna vyřešila jeho problém. Beze žádných komentáře vydal mi recept. Myslím že je to vyšší stupeň lékařské vulgarity a drzostí kterou jsem viděla v životě. Celkem pojišťovnu Uniqa nedoporučuji, Maxima je mnohém lepší. To byla poslední zkušenost s tou pojišťovnou.

I had Uniqa Insurance card. This gynekologist is in the list of partner doctors. That time I couldnt speak Czech but English is good (English is in the list of communication languages on his webpage, anyway he speaks bad, very bad). He started medical examination with different irrelevant questions (why do you come to Czechia, what do you do here, why you dont have doctors at home, etc). Then he wrote my address half an hour on his PC. He said that I have different infections and I need to pay if I want to be healthy (I really don't have anything, I checked it again soon in other better place). I didnt understand his suggestion and immediately contact to Uniqa insurance. Uniqa solved his problem. He gave me recept with no comments. I think this is a highest level of vulgarity and insolence which I've ever seen. Also Uniqa insurance is not the best one, Maxima is much better. So this examination was last with that card.

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

Dobrý den.
Jak čtu negativní komentáře, dlužím panu doktorovi za všechno co pro mě a mojí mámu udělal svůj pozitivní.
K panu doktorovi chodí moje máma už od doby, co byla těhotná (a já ještě nebyla na světě). Vyléčil jí z rakoviny děložního čípku, vždy jí pečlivě vyšetří a pomohl jí i z dalších nesnází. Chodí k němu už přes 23 let a nemůže si ho vynachválit. Ve chvíli, kdy jsem se i já rozhodovala, kam jít na gynekologii byl po celoživotních zkušenostech mé mámy pan doktor Ilič na prvním místě. Je to opravdový odborník, mě také vždy pomohl, zajímá se i o osobní věci, výsledky mi vždy volal nebo poslal sms. Jeho ordinace je velice moderně vybavená a vyšetření je naprosto bezbolestné a dle mého laického názoru důkladné. Nikdy při návštěvě dr Iliče nejsem nervózní, naopak je to pro mě příjemných pár minut, při kterých si, když je čas, i popovídáme.
Všechny náležitosti mi vysvětlí, když se na něco zeptám, srozumitelně odpoví. To, že někdy nemá náladu, je naprosto vedlejší a hlavně, přirozeně lidské.
Dokud to půjde, budu dr. Iliče navštěvovat a doporučovat ho známým.

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

The worst gynecologist ever. Please do not go visit this doctor.
1. He was very rude
2. Prescribed me contraceptive pills without even asking about my medical hystory
3. I did HPV test for which I paid for, he didnt give me the
receipt!!!
4. When I asked for my results of PAPA and HPV tests he said he would tell me just in case if somenthing is wrong. When I changed the clinic and ask him for my results again, he said that I am not their patiant anymore and there is no need to send twice results (to myself and my doctor).
DO NOT RECOMMEND!!!

He is the rudest doctor I have ever seen in my life. He is totally tactless. I don't write each incident happen with him here. But I regret the fact that I ignored bad comments here and still went to see this doctor. He gives same contraception pills to everyone without asking any questions or check your blood. When you ask him a question he makes you feel guilty because you ask him a question. You don't feel comfortable to explain him what is your problem. And he may tell you that you have no problem gynecologist point of view and send you away without even give pain killer.

C

Pan doktor je profesionál. Převážně mluví o podstatných věcech. Opravdu léčí a pomohl i spousta známými, kterym se ho doporučila. Kamarádka chodila na gyn.kde ji léčili antibiotiky a různými druhý prášku..problém se neustále vracel..po vyšetření u Mudr.Ilice zjistil, že má začínající rakovinu děložního čípku. Vse zalecil na 1. Druhe zname pomohl otěhotnět. Mne osobně hlídá cysty s kterými mam problém. Dokonce i když jsem jela na druhy konec světa zajimal se po telefonu o muj stav.. je profesionalne vybaven. Pro mne je důležitý výsledek. Nechodím k lékaři na debatní krouzek. Moje bývalá gyn.byla sice velmi příjemná a dokazala se se mnou bavit o tom jak bylo na dovolene a co maminka a sestricke i nekolik minut(coz byl důvod proč se pokaždé čekalo 1,5 na vyšetření, protoze si paní doktoka rada povidala) ale po profesní stránce..jsem se nikdy nic nedozvela. Mudr. Ilic je profesionál a muz.. mluvi o podstatných záležitostech. A po několika letech co k němu chodím si i popovidame pokud jsem poslední a ma čas.. je to gynekolog ne psychoterapeut.. pro mne velký odborní ktery LÉČÍ. Což je VELMI zasadni. Taky jsem ze začátku bojovala s jeho přístupem..ale jeho profesionalita zvítězila.

Já jsem s panem doktorem naprosto spojena. Pokud se někomu nelíbí nebo je extrémně citlivý at jde jinam.
Vždy se choval jako profesionál a jako jediný gynekolog mi pravidelně vyšetřuje prsa a štítnou žlázu, což jsem u předešlých lékařů nezažila. Když jsem byla těhotná a nastal problem se spinenim, což Me, jako prvorodičku vyděsilo, byl tak ochotný, že mě do 20min vyšetřil u něj v ordinaci A TO BYLA SOBOTA. To mu nikdy nezapomenu.
To, že moc nekomunikuje je možná pravda, ale když víte, jak se s ním bavit a bavíte se opravdu důvěrně (rodina, dovolená atd) tak vás vždy přivítá s velkým úsměvem a jako rodinný přítel.
Toho si velmi vážím.

Jsem rada, ze jsem od dr Ilice odešla. A určite nebudu poslední. Nikdy jsem nezazila tak arogantního člověka. Jediné co dokáže, je jen ponizovat. Neměl v ruce ani vvýsledky z vyšetření a už mi diagnostikoval rakovinu del.cipku. Naštěstí byli výsledky negativní.
Jsem z něho opravdu zklamaná. Chodila jsem k němu v prvním tehu a chování bylo jiné. Milý, prostě fajn. Ale poslední rok a pul? Arogantní, náladový a netaktni!!! Nemluvě o placeni za
různá vyšetření, která jinde hradí pojišťovna.
Tohoto lékaře nedoporučují!!

Příšerný osobní přístup, hledám si jiného, v tomhle případě budu preferovat lékařku...
Přišla jsem neboť mi vynechala menstruace, to se děje velice často, jediné co udělal, že mi negoval těhotenství, přijddte za dva týdny... Mezitím vzal jinou pacientku a sestra mi výsledek testu řekla na chodbě a naschledanou.
Mám bolesti při styku, jediné co mi na to řekne to máte pořád, a řešení? Žádný. Pokaždé mě jen dokáže vydeptat, že odcházím s pláčem. Pan doktor ví, že jsem byla hospitalizovaná na psychiatrii kvůli sexuálnímu násilí které jsem nedokázala unést, přesto mi téměř s posměškem vmetl do očí: "vy ste se pokusila zabít". Nevím jak se někdo může takto chovat. :( S pana doktora jsem tentokrát velmi zkalamaná a hledám si někoho s citilivějším přístupem. Za mě-nedoporučuju, morální bahno.

Dobry den dnes jsem byla u doktora po roce na prohlídce.Po 1 minutě jsem odešla!!! Takové arogantní chování jsem nezažila! Uz nikdy více takové ponižování. Je me 36 let aby semnou někdo jednal jak z kusem hadru nikdy více !!!! Jak muže někdo vubec mit ordinaci v Česku !!!!