Soukromá zubní lékařka
Orlí 14, Brno

Umístění: Soukromá zubní lékařka

Chodime celá rodina :) a jsme velice spokojeni. Moje maminka chodi k pani doktorce a ja chodim k dceri Lucii :) pečlivost velmi oceňuji :)

Y

K paní doktorce chodím 14let a je to jediná zubařka,u které jsem ztratila strach ze zubaře,který jsem měla děsivý. Jednou jsem dokonce jednomu zubaři utekla s křesla. A její dcera,která s ní dělá v ordinaci, je ještě snad lepší!!! Miroslava Valentinová

Chtěla bych tímto paní doktorce velice poděkovat za výbornou péči, kterou mi poskytla a poskytuje. Tuto lékařku všem velice doporučuji pro její starostlivý přístup k pacientům a mé poděkování patří i sestřičce.

Bedlivě jsem četla všechna hodnocení a musím říci,že já jsem včetně celé rodiny velice spokojená.A těm odborníkům,kteří říkají že úsměv nestačí k léčení odpovídám.Úsměv lékaře je otevřený doporučující dopis k navázání kontaktu s pacientem.Za ta dlouhá léta co s rodinou jsme ošetřováni jak pani doktorkou Zdeňkou Minářovou ,tak její dcerou,nemohu řící ani jedno jediné špatné slovo k léčbě.Mnohdy to bylo tak vážné,že jsem si myslela,že se to nevyřeší.Vždy jsem byla ale maximálně spokojena.Těm nespokojeným vzkazuji-hledejte jinde.Nespokojenost pramení mnohdy z toho,že pacient neví co chce a nedokáže se dobře vyjádřit.Už pani Božena Němcová říkala."Není na světě člověk ten,aby se zavděčil lidem všem."Já vřele doporučuji obě dvě lékařky všem.Díky za celou rodinu za skvělou péči.Rozhodně se nebojím podepsat jako někteří rádoby hrdinová,kteří šíří slova plné žluči.Vlasta Klimentová

To je nejlepší praktická zubní lékařka v Brně. Mohu všem jen doporučit.

Chodím tam dva roky a jsem velmi spokojený.

Nejlepší zubařka i včetně její dcery kterou znám. Mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem začala chodit na doporučení známé. Vydržela jsem tam chodit dva roky a radši jsem odešla. Tak dlouho si mě přehazovala se svojí dcerou až zuby co rozvrtaly se postupně pozlámaly a nakonec..to skončilo zachraňováním toho mála u jiného pana zubaře. Takže..praktiky zastaralé, trhání zubů jako ve středověku a pokuď dojde na tzv.lámání chleba tak vinu hodí na vás. Doopravdy úžasná doktorka...

Dobrého zubára hľadám vždy veľmi ťažko. Ja som pani Minářovú Zdenku našla vďaka tejto www stránke a po dvoch rokoch môžem povedať , že som veľmi spokojná.Prvý polrok mi zachraňovala zanedbaný chrup. Povedala, že bude roboty ako na kostole... Táto ťažká robota je už dávno za nami...Teraz už len chodím na pravidelné prehliadky a kde tu sa niečo nájde. Všetko čo robí,robí veľmi precízne, snaží sa aby pacient mal v ústach po zákroku rovnaký pocit ako pred...takže si nemusíte zvykať na nové zubné plochy...Dokonca ak Vás po plombovaní zub rozbolí hľadá dôvod a robí všetko preto aby našla príčinu bolesti. V mojom prípade našla a ja som v kľude mohla odísť na mesiac na dovolenku...Môžem iba chváliť a odporúčať.

Danka

Do ordinace paní MUDr. Minářové chodí naše celá rozvětvená rodina. Jsme moc spokojeni s přístupem, péčí a prostředím. Obě lékařky jsou velmi obětavé a i v momentě, kdy už člověk svůj bok vzdal, paní doktorka svůj optimismus nevzdává. Moc jí za zdraví úsměv.

Rodina F.