Zdeňka Karbanová, zubař Brno

MUDr. Zdeňka Karbanová

Zubař

7 názorů

Uložit


Adresa

Žlutý kopec 7, Brno
Privátní zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
7 názorů

D
Ověřeny pacient

Já MŮŽŮ opravdu jenom chválit. Jak paní doktorku,tak sestřičku.NA SAMÉ JEDNIČKY .Mám postiženýho syna.Jak pěkně se paní doktorka k němu chová i sestřička.....A už k ni chodíme celá rodina.MOC SPOKOJENÍ. Štípková.


Bohužel mohu jen souhlasit s většinou příspěvků v diskuzi.
Paní doktorka dělá strašně ráda výkony, které nejsou potřeba, ale jsou dobře zaplacené. Bohužel často na úkor zdravých zubů. Jsem ráda, že jsem si před lety našla jiného stomatologa, protože po jejich zásazích už bych měla v puse jen implantáty.


Naprosto nesouhlasím s předchozím hodnocením Mudr. Karbanové.K paní doktorce chodím s celou rodinou již 15 let.Nikdy jsem se nesetkal s lhostejným nebo nevstřícným přístupem, naopak, byl jsem vždy ošetřen vysoce odborně, citlivě ,
s pochopením pro mé problémy.Co se finanční stránky týče, mám dojem,že jinde bych za stejné ošetření zaplatil mnohem více.Účet jsem vždy dostal.Paní doktorku
mohu s klidným svědomím doporučit jako vynikající odbornici .


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka neustále provádí výkony za které si vybíra peníze, aniž by dala na výběr z jiných výkonů, které jsou hrazené pojišťovnou. Při čištění kanálku mi zalomila čistící kartáček v zubu (ani mi tuto komplikaci neoznámila). Na tuto komplikaci přišel až jiný stomatolog, který svoji práci ovladá velmi dobře. Díky této komplikaci se mi vytvořila v okolí kořene cysta. Bohužel tento zub se již nepodařilo zachránit a ve svých 30 letech jsem o tento zub přišla.


P

Bohužel musím souhlasit s předcházejícím příspěvkem. Vypadá to tak, že pacien je pro ni a ne ona pro pacienta. Účet jsem taky nikdy nedostal.


A

Plomby vypadávájí, práce odflinknutá.


Musela jsem změnit tuto paní zubařku. Zubní kámen řešila pokaždé vyčištěním ultrazvukem, vybrala 120,- Kč a za půl roku nanovo. Účty nedává. Něco jako doporučení dentálního hygienisty nebo dentální nitě a mezizubního kartáčku jí asi nic neříká. Nebo že by na to pokaždé zapoměla?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti