Neurologie
Svojšovická 1/3159, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Jiný

Výborná a empatická lékařka. Mám zkušenosti s léčbou u mého manžela, který je po dvou operacích páteře.
K paní doktorce chodím i s pacienty, kteří jsou cizinci, různých věkových kategorií a setkáváme se vždy s profesionálním přístupem a ochotou vyřešit jejich problémy. Opravdu výborná lékařka, kterou doporučuji.

Umístění: Neurologie

Paní doktorka Humhalová rozlišuje podle věku, staří jí už nezajímají. Potřebovala jsem pro MUDr.z Homolky, který mě diagnostikoval jako pacientku s těžkou stenózou, magnetickou rezonanci - nebyla ochotná ...neuvěřitelné..a to platím 40 let ZP.. Odůvodnila to tím, že by jí to ZP nezaplatila. Musela jsem do nemocnice Homolka. A tam mi ji udělali, ale musela jsem dlouho čekat na termín. Raději jsem změnila neurologa . Nedoporučuji

Paní doktorka je opravdu vynikající! Velmi vstřícná, milá, empatická. Vysvětlila mi vše, co jsem potřebovala. Vyslechne, poradí, je pečlivá. Byla jsem u ní v ordinaci zatím 2x, ale i tak bych řekla, že je vidět, že má mnoho zkušeností a svou práci dělá dobře. Ordinace i čekárna jsou svým prostředím příjemné. Sestřička přítomna nebyla, asi čerpala dovolenou.

Musím souhlasit s názory ostatních. U paní doktorky jsem se v minulosti léčila po úrazu páteře. A když se k ní po delší době vrátím s bolestí zad, je vždy velmi ochotná, milá a hlavně se snaží pomoct. Léčí i mého otce. Díky i za něj. K. Navarová

Paní doktorka mne léčila po úrazu páteře. Takový krásný a lidský přístup, jaký má ona se dnes těžko hledá mezi lékaři. Moc jí za vše děkuji!

Velká spokojenost,odborník na svém místě

bezvadná a svědomitá odbornice . umí popsat a vysvětlit chorobu a léčení

Paní doktorka je velice příjemná,se zájmem o pacienta,velice pečliva.Byla jsem u ní prvně a mužů říci,že už delší dobu,jsem se s takovým lékařem,specialistou nesetkala.Krpatová S.

Skvělá lékařka....image ordinace kazí velmi nepříjemná sestra. Chová se k pacientům nepříjemně a povýšeně.....

Velmi dobrá lékařka s lidským přístupem, což je dnes již vzácností děkuji