Privátní zubní lékařka
Makovského náměstí 2, Brno

K paní doktorce jsem chodila dlouhá léta a to pravidelně na prohlídky každých 6 měsíců.Nikdy mi neudělala rentgen zubů, poprvé jsem to zažila po přechodu k novému zubaři. (stejně jako moji rodiče). Byla jsem velmi zděšena, když mi nový zubař po rentgenu sdělil, že předchozí zubní kazy nebyly správně ošetřeny a paní doktorka mi je v podstatě zaplombovala. Celkem mne čeká opětovné ošetření 6 zubů a ve stejné situaci jsou moji rodiče. Paní doktorka, jak si říká, se chová mile, ale diplom by měla odevzdat.

Tuhle paní doktorku mohu jenom doporučit, poctivě naslouchala tomu co jsem jí říkal (můj dřívější zubař to ignoroval) našla kazy, vyvrtala, zaplombovala a po pár dnech úplně přešla bolest která mě trápila týdny. Už bych neměnil.

Paní zubařka se tvaří vševědoucně a nesnese žádné pochyby o kvalitě její práce. Přičemž její práce je katastrofální. Pravidelně jsem chodil na preventivní prohlídky, ale po přehodu k jinému lékaři mi bylo nalezeno dost kazů, které paní doktorka tak nějak přehlédla a ponechala je v ústech (nový lékař je na stejném, rok starém rtg snímku viděl). O tom, že jsem měl nacpaný amalgan i za dásněmi ani nemluvím.
Tímto chci před touto paní zubařkou VAROVAT, jelikož náprava škod, které napáchala, je dosti dráha a nepřijemná!!!

Paní zubařka se tváří sice laskavě, ale mně velmi zanedbala, několik roků jsem k ní chodila s bolestí kolem zubního můstku, vždy mi bylo řečeno, že je to normální..maximálně mi okolí můstku poměrně bolestivě očsitila. Asi před třemi měsíci jsem k paní dr dorazila s akutní bolestí, ale měla dovolenou. Ošetřila mě tak její zastupující paní zubařka, také Dvořáková, zjistila, že mám zanedbaný kaz vedle onoho můstku. Dostala jsem tedy pochybnosti a přešla k jinému zubaři, ten následně zjistil opravdu velký počet kazů!! Připomínám, že jsem chodila na pravidlené prohlídky a paní Dr. Dvořáková mi necelý měsíc před tím nediagnostikovala při celkové prohlídce ani jeden kaz. Tak tedy, dejte si opravdu velký pozor!!!

Velmi dobrý přístup, mám svého zubaře ve Zlíně ale tady mě paní doktorka hned ráno ambulantně vzala a provedla nejnutnější zásahy proti bolesti. Výborná komunikace s pacienty, určitě doporučuji.

krátké objednací lhůty

Vynikající, doporučuji všem. První a jediná u které se nebojím.