Cejl 50, brno
MUDr. Zdeněk Nesvadba

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MUDr. Zdeněk Nesvadba plomby, korunky

Vynikající lékař, mám k němu naprostou důvěru. Do této ordinace jsem se vždycky těšila a jeho práce, rady a názory mě velice pomohly. Ordinace je moderně vybavená a a je vidět, že i tady doktořina dost pokročila. Za mě jen dobrý posudek.

Velice dobrý pan zubař. Jak po odborné stránce (vybavení ordinace, používá nové postupy a materiály), tak po stránce lidské (pečlivý, jemné ošetření, všechny svoje postupy dopředu vysvětlí a nabídne možnosti).

Mezi všemi zubaři, co jsem poznala, absolutní jednička. Už má v péči chrup celé naší rodiny, včetně dětí. Kéž by takový osobní i profesní přístup k pacientovi měli všichni lékaři!

Svkvělý zubař, zná všechny nové postupy a technologie, nabídně varianty a vysvětlí výhody a nevýhody, vždy zákrok předem popíše a upozorní co budu cítit, zachránil mi několik zubů svou pečlivostí a nikdy bych neměnila.

Velmi příjemný mladý zubař s bezbolestným ošetřením:)

Nemohu než souhlasit se všemi zde uvedenými komplimenty na adresu pana doktora - výborný zubař s moderním a profesionálním přístupem po odborné i lidské stránce.

Pečlivý, moderní, ochotný, schopný, mladý a perfekcionista.

Víborný, milý, citlivý. Nemusím se bát, že mě něco bude bolet, vždy vše prodiskutuje předem.

Při zákrocích postupuje velice obezřetně a pokud možno bezbolestně. Ochotný vše vysvětlit.

Nejlepší pan zubař, jakého jsem zatím poznala. Vše nezbytné pacientovi vysvětlí a navrhne varianty řešení. Je velmi ohleduplný a nechová se k pacientům jako k anonymním "kusům masa", jak je - bohužel - začasté u lékařů zvykem.

• zubní lékař - stomatolog