Ženský lékař
Libčická 396, Praha

Dobrý den, chodím k panu Dr.holubkovi asi 12 let, a nemůžu si na něj stěžovat. Musím jenom chválit. Je to výborný doktor a profesional.

Dobrý den, ráda bych MUDr. Holoubkovi poděkovala. Jsem v jeho péči již 16 let. Byl to můj, a stále je, první gynekolog. Mnohokrát jsem se musela smát, jaké má staromódní názory, ale jsem za to ráda a vážím si ho. Díky němu jsem zvládla, kvůli bouračce ve 4. měsíci, celé těhotenství, které bylo rizikové. Díky jeho starostlivé péči a kontrolách po týdnu a v době klidu po14 dnech jsem zvládla odejít na mateřskou dovolenou 6 týdnů před plánovaným termínem porodu. Dcera se narodila 38+5 - spontánní porod, naprosto v pořádku s APGAR skore 10-10-10. Za panem doktorem dojíždím z Roztok a nehodlám na tom nic měnit.

Vážená pacintko Tosuja,a vy chodíte k lékařům kvůli vybavení nebo kvůli lékařské kvalitě.Také pracuji ve zdravotnictví a musím říci,že pan doktor Holubek je velmi šikovný,léta praxe protřelý a svědomitý gynekolog.Myslím,že je rozhodně pro mě důležité svědomitě vykonané preventivní prohlídky,než třeba nemoderní židle.Již mám jedno těhotenství za sebou,vedené úspěšně tímto lékařem a nebojím se ho na cokoliv zeptat.Má možná,pro vás,nemoderní ambulanci,avšak jeho informace jsou perfektní.Mám raději kvalitu lékaře než kvalitu ordinace.S pozdravem Helena

Ráda bych se vyjádřila k příspěvku paní TOSUJA! Asi si pro drby o kterých píše ani nestihla všimnout vybavení u pana doktora.Protože pracuji ve zdravotnictví, vím co je důležité a co ne.Například recepce mi připadá jako zbytečnost! Naopak u pana doktora se nalézá v čekárně plazmová televize,která informuje pacientky o moderních metodách ve zdravotnictví, jako jsou např. robotické operace apod.U sestry je počítač s přímým napojením na laboratoř po internetu, pro co nejčasnější příjem výsledků, jelikož odběry krve se provádějí přímo v ordinaci, což není obvyklé, aby odpadlo zdlouhavé čekání v centrální laboratoři. Sám pan doktor má nový ultrazvuk Toshiba, patřící do špičkového vybavení, který vlastní i naše klinika a dále nový elektricky polohovatelný vyšetřovací stůl, související ze zcela novým kolposkopem, jako naše ambulance na klinice.Toto je jen výčet toho, čeho jsem si stačila všimnout. Je vidět, že dotyčná TOSUJA, zde již léta nebyla, nebo má jen zájem svévolně někoho poškodit.

Ráda bych se vyjádřila k příspěvku paní TOSUJA! Asi si pro drby, o kterých
píše, ani nestačila všimnout vybavení ordinace u pana doktora. Protože
pracuji ve zdravotnictví, vím, co je důležité a co ne. Například "recepce"
mi připadá jako zbytečnost! Na rozdíl od plazmové televize, která se
nalézá v čekárně u MUDr. Holubka a informuje o moderních metodách ve
zdravotnictví, jako jsou například robotické operace atd. U sestry je
počítač s přímým napojením na laboratoř pro co nejčasnější příjem
výsledků, jelikož odběry krve se provádějí přímo v ordinaci (což není
úplně vždy obvyklé) a odpadá zdlouhavé čekání v centrální laboratoři.
Sám pan doktor má nový ultrazvuk Toshiba, patřící do špičkového vybavení,
ktery vlastní i naše klinika a nový elektricky polohovatelný vyšetřovací
stůl a dále nový kolposkop.Toto je jen výčet toho, čeho jsem si stačila
všimnout.
Je vidět, že dotyčná zde již léta nebyla nebo má jen zájem někoho svévolně
poškodit.

Alena

Dokud jsem nepoznala jinou gynekologii, myslela jsem si, ze pan doktor a jeho ordinace je standard. Jak dnes vidim, mylila jsem se. Uroven vseho co u pana doktora je, je silne podprumerna a zaostava za moderni dobou. Zacina to kabinkami do ordinace, pokracuje zastaralym vybavenim v ordinaci lekare a konci jeho vlastni komunikaci, ktera se vetsinou sestava jen z chytani drbu od ostatnich pacientek a jejich nasledne sireni. Jsem rada, ze jsem tuto ordinaci opustila a preji vsem zenam, ktere pana doktora navstevuji, aby vyzkousely alespon jednou navstevu opravdove moderni gynekologie (jakekoliv jine nez je dr. Holubek), aby mely srovnani. Ke konkretnim lecebnym metodam pana doktora se vyjadrovat nebudu vzhledem k tomu, ze se jedna o osobni zalezitost.

každý člověk se nikdy nezavděčí všem,je pravda že dojíždím za panem doktorem vcelku z daleka a to čekání je kolikrát dlouhé,ale to je jen to málo z toho co pro nás pan doktor udělal,věřte prošla jsem rukama odborníků a všichni tvrdili že jsem v pořádku a dítě nepřicházelo,jediný pan doktor opravdu našel řešení doporučil nám centrum umělého oplodnění a tam problém vyřešili,pak nastali komplikace a opět to byl pan doktor kdo narození našeho syna dotáhl ke zdárnému narození.včas odhalil diagnozu a navíc se i informoval v nemocnici jak si vedeme.to každý lékař neudělá,je smutný když měl někdo smůlu,bohužel všichni se z chyb učíme je to taky jen člověk!!

K panu doktorovi jsem přešla od jiné lékařky, která mi nepřišla dost důkladná. V tom jsem si rozhodně polepšila, pan dr. je důkladný až až (a to jsem ráda!) Jednou jsem k němu přišla vynervovaná s bolestmi břicha a chtěla jsem potvrdit, že nejsou gynekologického původu (vzhledem k předchozím problémům, které tu nebudu rozebírat), než jsem se vydala do nemocnice. Musím říct, že byl docela skeptický a návštěva mi byla nepříjemná. Zvažovala jsem změnu lékaře, nakonec zůstala - celé těhotenství, vše bylo v pořádku a pan dr byl vždy velmi milý. Tak nevím, vyplývá z toho asi to, že když jste v pohodě vy, je i pan doktor. Všichni jsme asi jen lidé. Po profesní stránce ho rozhodně doporučuji, do ničeho mě nikdy nenutil a nechal po prodiskutování možností nakonec vždy rozhodnout mě (třeba co se týče "snažení" o potomka nebo hormonální antikoncepce, se kterou jsem už po porodu nechtěla pokračovat).

Po letech konečně lékař, který má v hlavě mozek a umí si spojit více věcí dohromady .... Kéž by takových byla alespoň třetina našich lékařů, to by se ušetřilo nervů, času, starostí a peněz ....

Velmi dobrý doktor,vřele doporučuji