Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Dana Schubertová

Pediatr,

• L
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Nejlepší dětská paní doktorka, vždy poradí, vyslechne, do ničeho vás netlačí. Chodíme k ní už 17let a za celou dobu nemám žádnou negativní zkušenost. Jen doufám, že i o naší nejmladší se bude starat ještě dlouho.
      Když jsme se stěhovali na druhou stranu Prahy ani jsem nepřemýšlela, že by jsme doktorku změnili a dojíždíme k ní dál.
      Stejně tak sestřička v ordinaci, obě TOP!

• Z
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Narozeni deti:-)

Absolutne nejuzasnejsi doktorka,kterou znam. Naprosto se vsim poradi, ochotna, mila a ve vsem ma mou plnou duveru. Krasny pristup k detem. Sestricka take. Mam je obe moc rada a jsem za ne vdecna.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Miloslav Procházka

Ortoped,

• S
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

pan doktor chce okamžitě operovat (i když nepozná dle jasných indicií vážný problém) a aplikovat drahé injekce. Další vyšetření, které by odhalilo skutečný problém si člověk musí navrhnout sám...
      Čekací doba VŽDY MIN. hodinu, velmi špatná komunikace s p. doktorem, pořád si jede svou a vůbec neposlouchá pacienta.
      Určitě ne Sportovní ortoped a sem už nikdy více...

• S
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Přístup pana doktora Procházky nebyl nijak zvlášť příjemný, moc nemluvil a po dvou měsících léčby Piascledine + magnety, která neměla účinek, jsem se trochu bála, jestli mi pomůže můj problém s kolenem vyřešit. Nakonec mi pan doktor udělal menší zákrok v rámci artroskopie, který mi opravdu pomohl. Znovu už bych ale k panu doktorovi nešla.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Markéta Havasová Vališová

Psychiatr, MUDr.

• L
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

S paní doktorkou jsme si nesedly. Neměla na mě čas - rozumím dotace na pacienta je malá, ale je třeba to vyvážit, následkem čehož mě špatně diagnostikovala a podcenila můj stav a způsobila mi tak nemalé problémy a prodloužila i dobu, než jsem se dopracovala k účinné léčbě. Když jsem potřebovala potvrzení, že se u ní léčím, deset minut na mě do telefonu byla velmi nevybíravá a prohlašovala, že ji "citově vydírám". Rozumím, když si osobnostně s lékařem nesednu, ale tohle bylo na mě moc, a později jsem léčbu u paní doktorky ukončila.

• Pani doctorka je super velmi lidska a NORMALNI ! clovek ma hned pocit ze je v dobre peci , dokonce za mnou vybehla dolu do lekarny kde jsem si kupoval caje a pod aby mi zopakovala co nesmim soucane brat s tim co mi napsala , proste DOCTORKA !!! s velkym "D"

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře