Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Táňa Bretyšová

Anesteziolog, Fyzioterapeut, MUDr.

• M
      Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapieSlužby: bolesti zad

Nezbývá mně nic jiného, než se připojit a souhlasit se všemi dosud uvedenými názory. Paní doktora Bretyšová je člověk s velkým Č. Navštěvuji ji s mou maminkou (91), která trpěla bolestmi zad a přestávala chodit. Dnes je schopná ve svém věku ujít denně několik kilometrů. Zeithammelová

• Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapieSlužby: Nesnesitelné až paralyzující bolesti, chybná diagnostika

S paní doktorkou jsem spokojen jako snikym jiným předtím. Snaží se mi opravdu pomoci a to o hodně více než je její rámec povinnosti a napln práce. Většina lékařů se nezajímá o všechny problémy a komplikace pacienta, zajímá ho jen scim prijde, napíše nějaké léky a pošle ho domů ať si nějak poradi, kdežto paní doktorka se zajímá ne o jeden konkrétní problém a neléčí jen důsledek, zajímá se hlavně a prvotní důvod proč daný problém vůbec nastal a snaží se mezi složitými a leckdy nesmyslnými diagnozami najít řešení. Přišel jsem k paní Dr. už prakticky jako poslední možnost, rozpadla se mi prakticky celá páteř během 3mesicu a přestal jsem chodit a nikdo nevěděl proč, díky paní Dr. jsem sice na vozíku ale mohu fungovat jako člověk. Jsem ji nesmírně vděčný co pro mne udělala a dělá. Nejedná s pacientem jako s kusem dalšího masa ale jako s člověkem který potřebuje opravdu pomoci. Jsem opravdu rád že jsem paní Dr. našel a že si mě vzala do péče. Nebýt jí tak buď by ze mě byl ležák na přístrojích nebo bych tu nebyl. Neměnil bych v žádném případě. Urbánek

Podívejte se na všechny názory (62) na lékaře

• Edita Paulasová

Alergolog, Pediatr,

• P
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Výborná lékařka, posuzuje všechny aspekty, ne jenom dílčí problémy. Jediná lékařka, která nám vždy pomohla a to s čímkoliv. Výborný přístup.

• P
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Tato lékařka je snad po oborné stránce vzdělaná, a jako pediatrička schopná komunikace s malými dětmi. Je však naprosto neschopná komunikace s dospělým svéprávným pacientem. S větší mírou arogance, přerušování v hovoru ba téměř zastrašování již jsem se dlouho nesetkal, a v ordinaci lékaře snad nikdy.