Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Miloslav Herda

Gynekolog,

• T

K panu doktorovi jsem chodila několik let, nikdy jsem neměla nějaký problém s objednáním atd, vše v pořádku. Bohužel mi trochu vadilo, že značnou část návštěvy byl ochoten strávit řešením toho, kde jsme kdo byli na dovolené a jak se máme. Je sice fajn se zeptat jak se máte, ale asi spíš jen tak okrajově, ne, že budu ležet s nohama v praku na stole a pan doktor mi tam bude vykládat jak se měl v Řecku a podobně. Nicméně pokud jsem nic nechtěla řešit, vždycky všechno v pohodě a žádný problém, jen mi připadá zbytečné, že se člověk musí objednávat i kvůli tomu, aby si vyzvedl recept. Myslím, že ho klidně může vydat sestra bez zbytečného zdržování, ale tak to je asi detail. Pokud jsem ovšem něco řešit chtěla už to bylo horší a ten důvod proč jsem nakonec odešla byl ten, že jsem se pana doktora dotázala na možnosti, pokud bude problém s otěhotněním co se dá dělat a on mě odbyl se slovy, že se mám uklidnit a přijít za dva měsíce. Byla jsem v naprostém klidu, pouze jsem se ptala na možnosti a nic víc. Lékař, ke kterému jsem pak následně přešla měl přístup úplně jiný. Ihned mě vyšetřil a sdělil možnosti, sdělil mi, že zrovna začíná ovulace a díky tomu jsem také ihned otěhotněla. Zřejmě by se to stalo i tak, ale mě prostě vadilo to odbytí a absolutní nezájem mi sdělit alespoň to jestli teda ta ovulace běží, protože se po delším braní HA stává, že běžet nemusí. Zřejmě se tedy ztotožňuji s dalšími názory tady, že pan doktor je fajn, ale jen dokud nechcete něco víc, než napsat prášky.

• Petra Šušlíková

Diagnostik,

• L
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Sono břicha

Velmi příjemná, vstřícná a hlavně pečlivá paní doktorka. Celé vyšetření on-line komentovala veškeré nálezy, pro praktického lékaře pak okamžitě sepsala podrobnou zprávu včetně sono snímků jednotlivých orgánů.

• Alena Peterková

Otorinolaryngolog, MUDr.

• K
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Zanet zvukovodu

Skoda, ze nejde dat hodnoceni bez hvezdicky, to by k pani Dr. sedelo. Uz nikdy vic, pokud mate na vyber, vyhnete se teto ordinaci!! Ve stredu me zacalo pobolivat ucho, ktere mi nasledne zalehlo, vzhledem k tomu, ze jsem s usima nikdy nemela problem, tak jsem nevedela o co jde, ale radsi k Dr. zaskocila. Dr mi rekla, ze mam velky zanet zvukovodu a dost nesetrne mi do ucha narvala prouzek gazy s atb masti, vratila jsem se zpet do prace. Postupem casu, uz ucho zacinalo bolet vic a vic, vecer uz jsem lezla bolesti po zdi a v noci vubec nespala. Ve 3 rano jsem uz nevydrzela, protoze mi prislo, ze ucho kazdou chvili exploduje, jak zanet tlacil na gazu a gazu si vytahla plus jsem si vzala ibalgin, podarilo se mi usnout a rano jsem hned naklusala znovu k doktorce, ktera me na tohle vubec!! neupozornila. Po dvou hod jsem se konecne dostala do ordinace s pulkou hlavy v ohni, dr se mi smala, co delam, vzdyt to prece vubec nemuze bolet, ze mam asi prah bolesti hodne nizko (nemam, spis naopak!), ucho mi uplne zbytecne popleskavala, nastroje rvala takovou silou, ze jsem se ji tam bolesti rozplakala, stale zbytecne poznamky, proc to tak prozivam. Az pote, co zjistila, ze na ucho vubec neslysim (sluchatka mi nekolikrat primackavala na rozbolavele ucho), jak bylo zalehle a po mych prosbach, at mi na to neco da, tak mi dala jeste atb v tabletach a zkusila ucho propichnout, zda nejde o zanet stredniho ucha a ze me to prej bude 4 dny trochu bolet, protoze zanet prece boli. Dalsi 4 dny byla hruza hruz, drzely me jen ibalginy, ktere nastesti zabiraly. V nedeli konecne zabralo atb v tabletach. V pondeli (dnes) jsem sla na kontrolu, s tim ze me vecer zacalo bolet i druhe ucho, na jakykoli dotaz jsem dostavala odpovedi, ze neni vedma nebo at si delam co chci, ze si prej vzdy vsichni delaji co chteji. Ja si jen preji, ze jsem tohle zazila snad poprve a naposled. Zanet zvukovodu nikomu nepreju! Doufam, ze se mi to poradne doleci dobranim atb. A k teto doktorce uz nikdy vic!!!!

• M

Sice je to už nějaký pátek, ale neměla jsem žaludek se rozepisovat o mém zážitku. Takže ve zkratce. Protože byla obvodní na dovolené, šla jsem s opakující se angínou přímo na ORL, kam mi bylo doporučeno jít. Paní doktorka byla nepříjemná, hrubá a když jsem jí oznámila, že bych potřebovala antibiotika, tak mi řekla, že je jen tak nedává. Dobře - udělala mi výtěr a krev - vyšla mi spála. I přes to nenasadila antibiotika. Věřila jsem ji.... Takže jsem šla ležet. U pí doktorky jsem byla dvakrát, protože mi bylo čím dál hůř. Stále bez antibiotik. Došlo to tak daleko, že jsem dostala ukrutný zánět do kloubu u palce na noze. Nemohla jsem měsíc chodit! Takovou bolest bych vám nepřála zažít. Od obvodní mi po telefonu bylo doporučeno ihned začít brát antibiotika, která jsem měla doma. K ní jsem už nikdy nešla!!! A nikdy nepůjdu!!!!! Bylo mi řečeno, že mám být ráda, že se mi to nedostalo na srdce.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Alexandra Hojná

Zubař,

• Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Prvni prohlidka zoubku me dcery

Pani doktorka je velmi mila a komunikativni. S dcerkou si povidala, dala si zalezet, aby pro ni prvni navsteva byla prijemna. Me predala potrebne info o peci o prvni zoubky a stravovani/kojeni. Dostala jsem take info, kam jet v pripade urazu nebo nejakeho krizoveho stavu, kdyz je ordinace zavrena.

V ordinaci je skvela sestricka - uz objednani bylo moc prijemne, sestricka je vesela, akcni, pohotova a napomocna.

Velmi ocenuji, ze na radu jsem presne na cas. Objednani je behem par dnu (pokud muzete kdykoli pres den).

Nemohu posoudit profesionalitu provedeni zakroku, nicmene prvni dojem je za me skvely.

• Karin Zárubová

Gynekolog,

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: pravidelné návštěvy

Paní doktorka, je rovná a přímá. Řekne pravdu a vždy jí má. Pomohla mi vždy od všech problému a díky ní mám již 6 letého syna. Sestřičku mám moc ráda, vstřícná , ochotná a usměvavá. Prostě obě profesionálky na svém místě. Neměnila bych a platila je zlatem. Kotašková

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jako asi vetsina z nás jsem se trochu obávala co bude. Ovšem hned po vstupu do ordinace ze me vsechno spadlo. Paní doktorka je opravdu velmi sympatická, prijemna a VYNIKAJICI a odborník na svém miste.
      VŘELE DOPORUČUJI !!! Sestřička rovněž skvělá a prijemná. Oběma velmi děkuji.
      Jana B.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Jan Trávníček

Chirurg,

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Úraz hlavy

Máme špatné zkušenosti s doktorem. Přišli jsme tam a úrazem hlavy našeho syna. Arogantní chování pana doktora nebylo vůbec vhodné. Nepozdravil a naznačoval, že ho s tím obtežujeme, když to není na šití.

• Věnceslav Šafařík

Chirurg,

• M
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Převaz rány

V životé jsem v lékářském zařízení nezažil tak arogantní a nepříjemnou osobu jako tohoto lékaře a jeho sestru. Šel jsem s banálním převazem pooperační rány, která povrchově hnisala. Z minulého ošetření mi rána již pomalu zarostla, v ordinaci jsem si pomalu odtrhával sám mřížku, která se zalepila ke strupu. Tohle undividum ke mně přistoupilo, odhodilo ruku, mřížku vzteky odtrhlo a ránu mi opět otevřelo. Neskutečné jednání. Hrozně se divili, že jsem si dovolil přijít k nim. Sestra snad ještě horší jednání, na pozdravy žadná reakce. Tihle dva se opravdu hledali. Opravdu buranské jednání. Nikdy více, nezaslouží si ani tu jednu hvězdičku. Raději jděte na Spořilovskou polikliniku.

• Pan doktor byl velmi nepříjemný. Šla jsem k němu se silnou bolestí v kloubu. Byl na mě protivny hned a rekl, že co jako dělám na chirurgii, že to je případ pro ortopeda. Když jsem řekla ok tak děkuju a chtěla odejít, řekl že teda uděláme RTG. na RTG bylo vše v pořádku, řekl že si mám najít ortopeda, ale že to můžem klidně dát do sádry. Přoč to chtěl dát do sádry, když bylo vše v pořádku jsem nepochopila, jen vím, že příště zkusím najít chirurgii jinou.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Tibor Klein

Kardiolog, Pediatr,

• V
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Jsme velice spokojeni. Neuvěřitelna ochota vyjít vstříc ohledně termínu, perfektní přístup pana doktora i sestřičky k miminku.

• J
      Umístění: Dětský kardiolog s.r.o. Poliklinika Jižní Město

Velice milý, sympatický a profesionální pan doktor. Skvělý přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Dokáže vše srozumitelně vysvětlit a uklidnit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dana Schubertová

Pediatr,

• Z
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Narozeni deti:-)

Absolutne nejuzasnejsi doktorka,kterou znam. Naprosto se vsim poradi, ochotna, mila a ve vsem ma mou plnou duveru. Krasny pristup k detem. Sestricka take. Mam je obe moc rada a jsem za ne vdecna.

• A

Skvělá paní doktorka i sestřička. Obě moc milé, pečlivé, vždy ochotně poradí. Při první návštěvě po příchodu z porodnice se nám v poradně věnovaly více než půl hodiny, vše ukázaly, vysvětlily, i později ohledně očkování, zavádění příkrmů - naprostá spokojenost. Jsem šťastná, že se synem můžeme chodit právě sem. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Peter Jakubik

Kardiolog,

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: vyšetření echo + konzultace

Pan doktor nyní pracuje na poliklinice Budějovická. Celá moje zkušenost byla už od začátku hodně pozitivní, sestřička při objednání maximálně milá, ochotná a vstřícná, mladý pan doktor se choval příjemně, profesionálně, bez jakékoliv nadřazenosti, během vyšetření vše vysvětlil, výsledky srozumitelně okomentoval. I celé prostředí (čekárna i ordinace) je tam moc příjemné. Chovali se tam ke mně všichni tak hezky, až mě to dojalo. Takže vřele pana doktora doporučuji!