Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Eva Bochníčková

Zubař, MUDr.

• S

Trhala mi před 4 lety zub a dopadlo to všechno dobře, byla laskavá, trpělivá, uklidnila mě, prostě hodná a doporučuju ji. Sice k ní už nechodím, ale kdybych bydlela blízko, rozhodně bych chodila. I ordinační dobu má vyhovující.

• Příjemná paní doktorka, zvlášť pro ty, co se bojí, krásně mě vždy uklidní a to jsem dávno dospělá a měla bych se chovat jinak -)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Šmeral

Gynekolog, MUDr.

• L

Mohu jen vřele doporučit, naprosto profesionální, lidský a velice citlivý přístup. Měla jsem tu čest k němu chodit celé těhotenství a i když je plně vytížen, tak je stále příjemný a dobře naladěný :) Z lékařského hlediska maximální péče, vždy všechno vysvětlí. Jsem mu vděčná, narodila se nám zdravá a krásná holčička :)

• N

K panu doktorovi chodím už několik let a nemohu si stěžovat, je velmi milý, přátelský. Toto vyšetření může být spoustě ženám nepřijemné, ale díky jeho přístupu se to dá zvládnout. Jak mi sám jednou řekl je kamarádka, doktor, psycholog v jednom. Při vchodu do ordinace se zeptá jak se Vám daří a je vidět, že ho to opravdu zajímá. Mohu s ním řešit jakékoliv potíže i ty spojené se sexualitou, vždy zodpoví mé otázky bez ostychu. Jeho sestřička je neuvěřitelně příjemná paní. A oba tvoří skvělý tým. Doporučuji !!! Jen momentálně mají ordinaci na chodově. www.gynekologie-chodov.cz

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Květa Příbaňová

Praktický Lékař, MUDr.

• S

Nejlepší obvodní doktorka, kterou jsem kdy měla - pečlivá, vstřícná, poradí, vysvětlí... Delší čekací doba v čekárně sice je, ale za tu péči to stojí!

• První z praktických doktorů, který nenechal mé problémy jen tak být a trápit se. Děkuju paní doktorko!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Olga Pohlová

Otorinolaryngolog,

• Co se týká léčby, nemám myslím připomínek. Paní doktorka je příjemná, snaží se vše vysvětlit a nasadit správnou léčbu. Bohužel již několikrát se mi stalo (v posledním roce již 3x), že jsem přišla v ordinační době a paní dotorka ještě nebyla (v 9 ráno), nebo již nebyla v 17.00 (v pondělí). Ordinační doba je myslím od 8.00 a v pondělí do 18.00.

• K

S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti, vždy mi brala stěr i když jsem přišla "jen s rýmou". Pokud se něco našlo, nasadila léčbu a všechno bylo vždycky v pořádku. Navíc je moc milá, i sestra.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Kateřina Dvořáková

Diabetolog, MUDr.

• D

Za takto milou a laskavou paní doktorkou se jede třeba i na kraj světa.Je sluníčko,které pohladí na duši,vyjde ve všem vstříc.Na setkání s ní,se vždy těším.

• K

Skvělá doktorka s lidským přístupem. Děkuji za Váš přístup. Patříte mezi málo lékaře, kteří ktomě slušného chování a profesionálního přístupu mají i něco navíc.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Romana Davidová

Internista, Plicní Lékař,

• Musím se připojit k velmi pozitivnímu komentáři viz výše. Paní doktorka pomáhala mému otci řadu let překonávat vážnou nemoc. S její pomocí se nám dařilo celou dobu potíže otce dobře zvládat. Byla připravená a ochotná kdykoliv nabídnout podporu - v časech lepších a nakonec i těch horších... Děkuji za její vynikající práci, lidský a přátelský přístup.
      Kott

• M

Paní doktorka i sestřička jsou obě moc milé. Mají lidský a profesionální přístup, jsou otevřené konverzaci o potížích, vše vysvětlí. Jsem s jejich péčí moc spokojená.

• Petr Pudil

Pediatr, MUDr.

• L

Opravdu nejlepší pediatr pro ty, kteří jsou ochotni se OPRAVDU léčit změnou svých postojů. S ostatními se moc nepárá, a je při tom nesmírně vtipný:-)
      Po odborné stránce o několik tříd výš, než co běžně zažijete v nemocnicích i homeopatických ordinacích. Bytostně slušný člověk. Díky za takové lidi, díky vám, pane Petře, za to, co děláte a jak to děláte:-) Lucie

• J

Rád tímto doporučiji pana doktora. Zejména lidem, kteří jsou ochotni pro své zdraví něco opravdu udělat, přemýšlet nad skutečnou příčinou svých problemů a podílet se na hledání řešení. Pokud hledáte lékaře, který vás bude plně respektovat a nebude hrát žádné hry - jste na správné adrese.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Taťjana Majorová

Neurolog,

• U paní doktorky jsem měl silný dojem, že její jediným zájmem o pacienta bylo aby hlavně pravidelně docházel na kontroly, na nichž se však nic nedělo, jen jsem byl nucen psáti si deníček, kdy a jak moc mě hlava bolela. Na magnetickou rezonanci jsem ji přesvědčoval asi půl hodiny. Léčení k ničemu nevedlo, tedy jsem návštěvy u pí. Majorové ukončil.

• Markéta Havasová Vališová

Psychiatr, MUDr.

• Pani doctorka je super velmi lidska a NORMALNI ! clovek ma hned pocit ze je v dobre peci , dokonce za mnou vybehla dolu do lekarny kde jsem si kupoval caje a pod aby mi zopakovala co nesmim soucane brat s tim co mi napsala , proste DOCTORKA !!! s velkym "D"

• D

Po delší době jsem byla nucena navštívit ordinaci pí. doktorky a měla jsem pocit, že tam se zastavil čas. Moc milé přijetí, jako bych neměla x letou pauzu a chodila k ní minimálně obden. Byla jsem mile překvapená, že si mne pamatuje, a to mi ulehčilo vstup do ordinace a otevření se k danému problému - opět mi moc pomohla.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Miloslava Libicherová

Praktický Lékař,

• B

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta. Má k sobě i velice milou a vstřícnou sestřičku. Mohu jen doporučit.Kéž by bylo takových lékařů více !!
      Blanka Doležalová

• V

Skvělá lékařka, vstřícná, usměvavá, komunikativní, velmi dobré odborné znalosti.Rovněž lze dodat, že se pacientům věnuje a člověk se cítí v ordinaci velmi dobře, nad míru milá a příjemná je i její sestřička.
      Velký dík oběma, tuto praktickou lékařku vřele doporučuji....

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře