Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze
Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze Jiný

Paní doktorka nám vždy vyšla vstříc/dcera je v její péči již několik let/.Vždy je příjemná, vše vysvětlí.Čekání před ordinací je přiměřené.Neměnily bychom,přestože dojíždíme z daleka.

Umístění: Urologická klinika VFN a 1. LF UK v Praze Jiný

S 13 měsíčním synem jsme cekali na pohotovosti. Komunikace doktorky naprosto otřesná, upozornila, ze dětský urolog neslouží. Nicméně nulová empatie, kdy syn ležel a plakal a uprostřed vysetreni si paní doktorka začala vyřizovat telefonát. Po neustálém pláči diteti jsem se ji uprostřed telefonátu zeptala; zda ho bude ještě vyšetřovat a to na mě začala kricet!!!! Co si to dovoluju, ze jsem sprosta, ze ona se za cely den nestihla ani napít??!!! Naprosto mimo, jednala arogantně, byla neprofesionální, nic nevysvetlila… snad už nikdy více!

Paní doktorka vyřešila mé vleklé chronické záněty močových cest. Jsem jí velmi vděčná. Je profesionální, příjemná a pečlivá. Čekání na urologii je sice očistec, ale určitě to stálo za to. Vřele doporučuji.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám PSA 6,78 Frie 12,60.Mírně zvětšenou prostatu,bez problémů při močení a odmítl jsem biopsii.Jak dál postupovat,doporučení.

Hodnoty jsou podezřelé z karcinomu prostaty.Je důležitý váš věk, velikost prostaty, jestli nemáte infekci, vyšetření prostaty konečníkem.Je možné doplnit také zdraví prostaty tzv. PHI, jistě zopakovat PSA, event. doplnit magnetickou rezonanci prostaty.To vše musí zhodnotit váš urolog, ale biopsie prostaty je jistě zásadní vyšetření, bez kterého se neobejdete.

Yvona Pichlíková

Dobrý den, je mi 19 let a už odjakživa mam bolesti asi v močové trubici v oblasti žaludu při a chvíli po ejakulaci. Bolest nastupuje jen v případě, že pokračuji v přesouvání předkožky přes žalud a zpět, a je nesnesitelná. Když nevykonávám žádný pohyb předkožky, nebolí to vůbec. Chci se zeptat čím by to mohlo být.. Odvahu jít přímo k odborníkovi jsem ještě nenašel. Děkuji.

Pravděpodobně budete mít relativní zúžení predkožky, které se projeví jen při erekci.Řeší se to obřízkou.Ale nejlepší by bylo navštívit urologa, aby Vás vyšetřil a určil diagnózu přesně.Obřízka je nekomplikovaný výkon nejlépe v celkové anestézie.

Yvona Pichlíková