Zubní ordinace
Janouškova 4, Brno

Paní doktorka je šikovná a rychlá. Umí! Možná by mohla být komunikativnější a víc vysvětlovat, ale to není nejdůležitější. Svou práci ovládá.

Je mojí zubařkou už několik roků a spokojenost. trhala osmičky. v pátek jsem dostala zánět, o víkendu byla dvakrát na pohotovosti a pomohlo mi až to že jsem v pondělí ráno přišla k ní do ordinace. ulevilo se mi.

Dva měsíce mě bolely osmičky. Běhala jsem po celém okrese, ale všude mě objednávali za 5 měsíců! Paní doktorce jsem zavolala v pondělí a ve čtvrtek šel první zub ven. Bez čekání, rychle, téměř bezbolestně. Paní doktorka byla milá, hodná a ochotná.

Příjemná, vstřícná, relativně krátké objednací doby. 2x mi operovala zubní cystu, dělala korunku, léčila zubní zánět i běžné kazy a vše v pořádku.

Absolutně nejlepší zubařka jakou jsem poznal a že už jsem poznal pár "zubařů".Milá,usměvavá,vstřícná,ví co dělá a hlavně když už to dělá tak je zákrok skoro bezbolestný.Pokud někdo váháte kam jít,tak už váhat nemusíte,paní Kostelková prostě nemá konkurenci:-)

Bez debat nejlepší zubařka jakou jsem kdy měl..

Pani doktorku mohu doporucit, co se tyce trhani osmicek tak to bravurne, rychle, bez bolesti a minimalni bolest po zakroku. Z jineho hlediska nemuzu hodnotit, protoze jsem byl pouze na extrakci.

Pokud jde o přístup k pacientům, jsem s paní doktorkou velmi spokojena.Je příjemná, člověk nemá žádné obavy. Možná i na osmičky je specialistka, ale na můj zub v její péči asi nikdy nezapomenu. Bohužel v negativním smyslu. Doporučit proto nemohu.

Paní doktorka je vynikající, na osmičky nejlepší. Je pečlivá a příjemná. doporučuji.

Opravdu velmi šikovná paní doktorka. Dělala mi extrakci osmičky a nemůžu říct nic než Super! Díky moc. Všem doporučuji!