REMEDIS s.r.o
Vladimírova 10/197, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: REMEDIS s.r.o Jiný

Z mé ,letité, zkušenosti, vím, že, mudr.- internista, Vratislav Řehák,je inteligentní, přátelský, precizní, lékař, který mne vždy ,vše na co jsem se ptal ,vysvětlil,co se týče hepatologie- a je to lékař s přátelským a lidským " otcovsko,- terapeutickým přístupem !!!. Hlavně ,k nám , lidem závislým a závislým- abstinujícím.

Mudr Řehák je profesionální lékař na svém místě.Chytrý,šikovný,ví,co dělá a je to vidět i na ordinaci Remedis a ostatních lékařích.Musím vyzdvihnout způsob chování ke svým klientům.V Remedisu se totiž setkávají různé typy lidí,jak normální pacienti,tak běžní toxíci na substituci,tak abstinující klienti na subutexu či methadonu.
Jsem velmi ráda,že otevřeli methadonové centrum,v Praze je toho málo a lidé,co potřebují pomoc,musí absolvovat dlouhou čekací dobu.V porovnání s Barcelonou,kde je těchto center cca 20-30,ta Pražská 3 centra jsou bída s nouzí..
Další lékařka,kterou mohu pochválit,je jeho kolegyně.(tmavovlasá paní doktorka).Velmi šikovná a sympatická,také ví,co dělá a moc mi pomohla.(játra,gastroenterologie)
Vytknout bych mohla jistou nadřazenost,kterou z úspěšných doktorů cítím,a nestalo se mi to poprvé.
Výhradu bych měla k personálu.Samozřejmě ne všichni,ale setkala jsem se v Remedisu s velmi arogantními sestrami a odpudivými typy pipin,které bych nejradši zabila.Možná mám vyšší vzdělání než ony a jen proto,co se v životě člověku stane,nemusí se chovat nadřazeně a přehlíživě.Kazí to dobrý dojem a profesionální vizitku Remedisu.

Můžu jako pacient potvrdit. S hepatitidou C to má jinde pacient velmi těžké. A jakmile se mi ve zdravotní kartě obvodní lékařky v roce 2008 objevilo slovo "drogy" zažil jsem od mnoha lékařů peklo. Neváhali ani zmanipulovat dokumentaci pro soudního znalce, když jsem podal žalobu na rozhodnutí LPS o přeřazení do nejnižší kategorie invalidního důchodu. Nebýt MUDr. Řeháka a Remedisu byl bych mrtvý, protože jsem během pouhých tří let po onom rozhodnutí velmi zchátral a začaly mi ochrnovat končetiny. O bolesti a psychickém utrpení ani nebudu tady mluvit.
Že mám přes 20 odpracovaných a započtených roků, to nikoho v dnešní pseudopravicově zblblé době nezajímalo.

Je to vemi dobrý a šikovný doktor.Hodne mi pomohl s moji nemocí hepatitida C.Už mi zbyvá jen pár týdnu do konce.Byla bych moc ráda kdyby pan Řehák vyhrál toto hodnocení.Děkuji pěkně Nikola Kušmirková

Výborný, ale vyžaduje dodržování pravidel léčby, což je pro hodně pacientů problém.

¨Vyborny přístup dnes již díky němu netrpím hepatitidou tipu C

velice dobrý lékař na svém místě.

Výborný a profesionální přístup! Jsem velmi, velmi spokojena.
Pan doktor M. Pročke, Z. Langr a sestra s paní doktorkou na gastroenterologii byli moc milí, všímaví, citliví a chovali se moc hezky.
S takovým přístupem už se skoro nikde nesetkávám! Všichni byli trpěliví s mým strachem.
Prostředí moc hezké. Zkrátka moc doporučuji!

Oceňuji lidský a zároveň velice profesionální přístup pana doktora. Dopodrobna, srozumitelně a objektivně mi vysvětlil vše ohledně mé choroby. S přístupem na tak vysoké úrovni jsem se setkala v naši republice doslova poprvé. Nelze hodnotit jinak, než plným počtem.

je to skvělej doktor, vždy vyjde vstříc, ale nesmíte ho sklamat...pokud nedodržujete pokyny které vám dává a vidí že na to kašlete, tak se taky podle toho chová..je super, neměnila bych..