Ordinace praktického lékaře
Podskalská 7, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

já jsem chodila nejdřív k dětské lékařce a musím říct že horší lékařku jsem neviděla chovala se ke mě stále jak k miminu vždy když mě něco bolelo tak mi napsala omluvenku do školy předepsala léky a nic mi nepomohlo takže jsem radši chodila do lékárny kde mi magistri vždy poradili a pomohli. Pak jsem se zaregistrovala jako starší u paní doktorky Protivové a musím říct že je o hodně lepší jak předchozí lékařka. Vyslechne si Vás je milá a hned ví co a jak prostě jsem s ní spokojená. Chodí k ní celá naše rodina a nikdo si nestěžuje.

Pokud preferujete prázdnou čekárnu a nepotřebujete nic léčit, jen občas pokecat a nechat si napsat recept, budete spokojeni. Pokud vám záleží na zdraví a potřebujete opravdu řešit medicínský problém, doporučuji hledat jinde.

Patřila jsem k paní doktorce deset let jen proto, že nebývám nemocná a dokážu leccos překousnout. Nejsem zdravotník, abych mohla posoudit proč se chová tak jak se chová, nicméně téměř každá návštěva zdá se být pro paní doktorku nějaký problém. Nejlépe z toho vychází chřipka, angína a omluvenka, ale i tak si musíte vyslechnout zbytečné řeči. Zkoušela různé způsoby jednání. Pokud jste zvyklí na komunistický přístup, pak vám asi bude vyhovovat. Pozitivem je jen to, že nakonec dostanete pro co jste přišli, je to cenově dostupné a než aby něco pokazila, raději vás pošle ke specialistovi. Lékaře jako takového si však představuji jinak. Videla jsem však v čekárně i spokojené pacienty důchodce, jistě si je paní doktorka vybírá.

Absolutní superlativa se obecně snažím nepoužívat, proto to hodnocení "velmi dobrý". Paní doktorka už léta zachovává velmi dobrý standard péče bez jakýchkoliv "hogo-fogo-propriet" a zlatých klik u dveří. Je skvělý diagnostik, má neuvěřitelnou paměť a vidí do člověka jako "do hubené kozy" ....... jsem silně obézní, ale věřte,že to platí i u mne! Navíc umí paní doktorka respektovat individuální stanovisko pacienta, se všemi souvisejícími nepochopeními a omyly, situaci nijak "neshazuje", člověka nesoudí!! Já sám už dlouhá předlouhá léta "trpím syndromem samoléčitelství" a i pro tuto úchylku má u mne paní doktorka pochopení! Také respektuje mou averzi k určitým skupinám léků, lékařským postupům a dogmatům školské medicíny. Na druhou stranu mne ale dokáže citlivě před mou hloupostí a bohorovností chránit a postupně dovést k zodpovědnějšímu chování.
Ano, těm, kteří si praktickou lékařku představují jako asertivní vymóděnou juniorku, která mi sebevědomě afektovaným nosovým hlasem překotně sděluje, co všechno "budeme u mne monitorovat", "abychom si stanovili priority" a "mohli si nadefinovat krátkodobé cíle", těm skutečně nebudu paní doktorku Protivovou doporučovat, byli by zklamáni, že nejsou klamáni.
Sám jsem kdysi ve zdravotnictví pracoval a troufám si říci, že si ještě pamatuji "totáčové" doktory a jejich hrozné chování k lidem ..... to ale ROZHODNĚ není případ paní doktorky Protivové. A navíc, většina z nich má mnohem více titulů před i za jménem, neb více než služba marodům je táhla kariéra a naplnění vlastních ambicí, někdy i DOSLOVA přes mrtvoly, protože se kdokoliv bál fláknout přes prsty, když jim stranická knížka zatemňovala rozhled a ve své bohorovnosti dělali patologům nadháněče.
Tak přeji naší paní doktorce, ať to s námi zkusí co nejdéle vydržet a za sebe slibuji, že se pokusím postupně polepšovat, co mi jen má nátura dovolí !!! Hälbig

Paní doktorka,možná vyléčí,to je vcelku jasné,ale jinak působí velmi arogantně a z ostatních lékařů dělá neodborníky.Nedoporučuji!

Byl jsem u ní několikrát a vcelku splnila to co očekávám od praktického lékaře, takže příště příjdu zas.

Kdyby byla paní doktorka poválečná rychlokvaška tak by jí muselo být alespoň 8O let a to jí opravdu není. A Je pravda že v čekárně nejsou ani palmy ani blyštivé regály a mramor. Ono na přepychovou ordinaci a čekárnu se musí vyšetřit hromada pacientů, na každého tak 3 minuty. Raději se nechám vyšetřit pořádně v obyčejné ordinaci, než frk frk v přepychu.

Zkušená praktička, poctivě vyšetří, jsou znát její zkušenosti,vlídná a profesionální. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokojení

velmi dobry pristup