Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Musím vyslovit zásadní nespokojenost s přístupem pane doktora. Vždy jsem se objednával rok dopředu jak je to zde běžnou praxí. Možná osud chtěl, aby mě pan doktor nechal čekat, i když jsem byl řádně objednaný. Čas čekání byl tak dlouhý, že jsem to nevydržel zaklepal a požádal o předání zdravotní dokumentace. Následně čekal dva měsíce na novou lékařku, ale musí říct, že se to vyplatilo. Moc se podivila, že nemám léčený zánět, přestože v dokumentaci jsou záznamy, že si na bolest v očích stěžuji. V podstatě děkuji panu doktorovi za jeho přístup, který mi umožnil navštívit lékaře, který mě začal léči. Po měsíci se cítím se svým problémem lépe. Já osobně bych p. doktora nedoporučoval. Je to prosím můj subjektivní názor. A v podstatě, když mi předával moji dokumentaci suše konstatoval, že pacientů má dost. Doporučuji zkusit také jiného lékaře a pak se dá porovnávat. FU

S doktorem jsem velice spokojená.
Negativem jsou pouze dlouhé objednací lhůty a to až několik měsíců.

Díky panu doktorovi a jeho pečlivosti, mi na Bulovce zjistili počínající glaukom .
Řekli mi, že jsem přišla za pět minut dvanáct . Díky pane doktore

Úžasný pan doktor, ochotný, uctivý, velmi slušně jedná s pacienty, přestoře má plno pacientů nikdy nemáte v ordinaci pocit že jej vašimi dotazy zdržujete, působí na mně velmi dobře i jako člověk, svou profesi má moc ráda a věnuje práci spostu času, jeho sestřička je také prima.

Jsem pacientkou pana doktora Radovanského již 15 let. Pan doktor je pro mne absolutní špička. Vždy vstřícný, milý (stejně jako jeho sestřička), ochotný vyslechnout svého pacienta a hlavně mu pomoci s jeho zdravotním problémem. Je pravda, že objednací lhůty jsou dlouhé, ale ani to panu doktorovi nevyčítám, protože to je právě důkazem, že pacienti jsou s jeho péčí spokojeni.

Tohoto lékaře vysoce doporučuji, souhlasím s předchozími příspěvky že svou ochotou je ukázkový případ jak by to mělo vypadat.
Bohužel se musím přidat k výtce že ani u mě astigmatismus nějak neřešil. Proto nedávám nejlepší, i když pro většinu pacientů asi právem bude.

Spolehlivy, sympaticky, profesionalni

K panu doktorovi jsem chodila nekolik let, zrak se mi kazil skokem a pan doktor mi zvysoval porad dioptrie - diagnoza i pres skokove zhorsovani zraku byla kratkozrakost. Sla jsem potom k jinemu lekari, ktery mi po dukladnem vysetreni zjistil astigmatismus. Novy lekar mi predepsal cylindricka skla a od te doby zhorseni zraku za rok o 2 dioptrie nebyl.

K panu doktorovi chodím také s dcerou a jsem velmi spokojena. Na pana doktora jsem dostala doporučení přímo z Bulovky. Vyšetření je vždy pečlivé, je klidný, milý a dcera se u něho vůbec nebojí. V ordinaci je též hodná sestřička.V akutním případě se vyplatí vyčkat. Z vlastní zkušenosti doporučuji.Slapničková

Ano pan doktor je velmi pečlivý , škoda jen, že objednací doba je velmi dlouhá. Je to právě proto, že si ho dost lidí chválí a věří mu.