Vladislav Radovanský, oční lékař Praha

MUDr. Vladislav Radovanský

Uložit

Oční lékař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient

Musím vyslovit zásadní nespokojenost s přístupem pane doktora. Vždy jsem se objednával rok dopředu jak je to zde běžnou praxí. Možná osud chtěl, aby mě pan doktor nechal čekat, i když jsem byl řádně objednaný. Čas čekání byl tak dlouhý, že jsem to nevydržel zaklepal a požádal o předání zdravotní dokumentace. Následně čekal dva měsíce na novou lékařku, ale musí říct, že se to vyplatilo. Moc se podivila, že nemám léčený zánět, přestože v dokumentaci jsou záznamy, že si na bolest v očích stěžuji. V podstatě děkuji panu doktorovi za jeho přístup, který mi umožnil navštívit lékaře, který mě začal léči. Po měsíci se cítím se svým problémem lépe. Já osobně bych p. doktora nedoporučoval. Je to prosím můj subjektivní názor. A v podstatě, když mi předával moji dokumentaci suše konstatoval, že pacientů má dost. Doporučuji zkusit také jiného lékaře a pak se dá porovnávat. FU

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

S doktorem jsem velice spokojená.
Negativem jsou pouze dlouhé objednací lhůty a to až několik měsíců.


T
Ověřeny pacient

Díky panu doktorovi a jeho pečlivosti, mi na Bulovce zjistili počínající glaukom .
Řekli mi, že jsem přišla za pět minut dvanáct . Díky pane doktore


Úžasný pan doktor, ochotný, uctivý, velmi slušně jedná s pacienty, přestoře má plno pacientů nikdy nemáte v ordinaci pocit že jej vašimi dotazy zdržujete, působí na mně velmi dobře i jako člověk, svou profesi má moc ráda a věnuje práci spostu času, jeho sestřička je také prima.


Ověřeny pacient

Jsem pacientkou pana doktora Radovanského již 15 let. Pan doktor je pro mne absolutní špička. Vždy vstřícný, milý (stejně jako jeho sestřička), ochotný vyslechnout svého pacienta a hlavně mu pomoci s jeho zdravotním problémem. Je pravda, že objednací lhůty jsou dlouhé, ale ani to panu doktorovi nevyčítám, protože to je právě důkazem, že pacienti jsou s jeho péčí spokojeni.


Ověřeny pacient

Tohoto lékaře vysoce doporučuji, souhlasím s předchozími příspěvky že svou ochotou je ukázkový případ jak by to mělo vypadat.
Bohužel se musím přidat k výtce že ani u mě astigmatismus nějak neřešil. Proto nedávám nejlepší, i když pro většinu pacientů asi právem bude.


Spolehlivy, sympaticky, profesionalni


K panu doktorovi jsem chodila nekolik let, zrak se mi kazil skokem a pan doktor mi zvysoval porad dioptrie - diagnoza i pres skokove zhorsovani zraku byla kratkozrakost. Sla jsem potom k jinemu lekari, ktery mi po dukladnem vysetreni zjistil astigmatismus. Novy lekar mi predepsal cylindricka skla a od te doby zhorseni zraku za rok o 2 dioptrie nebyl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K panu doktorovi chodím také s dcerou a jsem velmi spokojena. Na pana doktora jsem dostala doporučení přímo z Bulovky. Vyšetření je vždy pečlivé, je klidný, milý a dcera se u něho vůbec nebojí. V ordinaci je též hodná sestřička.V akutním případě se vyplatí vyčkat. Z vlastní zkušenosti doporučuji.Slapničková


K

Ano pan doktor je velmi pečlivý , škoda jen, že objednací doba je velmi dlouhá. Je to právě proto, že si ho dost lidí chválí a věří mu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti