Soukromá zubní ordinace
Grohova 56, Brno

Pan zubar je velice klidný, vyzazujici nadhledem a profesionalitou. Více takových to zubaru.

Chodím k panu doktorovi cca 10 let a se mnou většina naší rodiny. Nemáme nikdo jedinou negativní zkušenost.

je dobrej a zatím jsem s ním spokojenej.

K panu doktorovi chodím už 6 let.Můžu říct,že byl vždy milý a ochotný.Vždy mi od problému pomohl.V čekárně nemusím dlouho čekat.Je pravda,že ordinace by si zasloužila velkou rekonstrukci,ale co se dá dělat.Nejvíc mě asi zarazilo,že pan doktor nepoužívá rukavice.Ale neustále si myje ruce,asponˇpřede mnou.Vím,že rukavice nepoužívá většina zubařů..Někteří používají jen jedny a ty pak suší na topení...Chtělo by to trošku vylepšit!

Pokud máte jen běžné problémy, tak nemusí být špatný. Já k němu měla absolutní důvěru, brala jsem ho jako odborníka, který ví co dělá. Věděl. Zhotovil mi dva můstky a dal podepsat záruku na 6 měsíců(prý běžné). Ani ne za rok na to, jsem začala mít problémy, které mne dovedly do jiné ordinace. Kde proběhlo zděšení. Nedoléčený zánět pod můstkem a můstkama snížený skus. Musela jsem i k reviznímu lékaři, aby mi pojišťovna přispěla na nové můstky, protože nové můžou být min. za dva roky. Můstky ani s přispěním poj. nejsou levná záležitost, bylo to kolem 20000Kč, a tak se zprávou revizního lékaře jsem zašla za doktorem a chtěla peníze zpět.Arogatně mne odmítl a mával mnou podepsanou zkrácenou zárukou!! Tak pozor, ale možná již nabyl zkušenosti

Za panem doktorem bych dojížděla odkudkoli. Vynikající lékař a naprostým profesionálním přístupem, fundovanost v oboru, naprosté odborné jednání. Velmy mi poholh a tímto i děkuji. Není lepšího a fundovanějšího lékaře.

Příjemný lékař, vyzařující pozitivní energii. Cením si u něj smysl pro humor a nadhled.

Vždy mi velice pomohl, jak od bolesti, tak od následné péče. Vše mi do podrobna vysvětlil a zajistil následnou péči. I sestřičku mohu hodnit stejne, velice příjemná mladá paní.

Naprostá spokojenost. Rychlý, profesionální přístup a precizní práce. Nezávislý doktor hodnotil, podle rentgenové snímku, vyplněný kořenový kanálek na jedničku. Doporučuji.

Špinavá ordinace,špinavé nástroje,nejhorší zubař na světě.